Slike autobusa 2009.

Autor maky, Prosinac 23, 2008, 00:30:21

maky

g.b. 177:


BTW, dobro je shole zalomio g.b. 117. Obožavam tu nizbrdicu  8)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost


markost

G.b. 187 zapea na raskršću


maky

Citaro i g.b. 113 se mimoilaze mic po mic, dok ja sve promatram iz g.b. 138  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Osim što je "stara majka" vozila liniju 37, danas sam na Solinskoj ugledao ovog ljepotana g.b. 685 na liniji 13:


Naravno, napravio sam cijeli đir na liniji 13 i opet se vratio na Solinsku. U međuvremenu se tu pojavio makedonac g.b. 146 na liniji 37:


Krenuh put Trogira, ali iz određenih razloga sam odlučio izaći iz autobusa nakon određenog komada puta jer mi nešto nije bilo po volji... Vratio sam se na Solinsku i tamo me dočekala još jedna "stara majka", ali ovoga puta g.b.688  na liniji 60:




To je nešto šta se ne propušta, pa sam naravno napravio đir do Ravničkog mosta i nazad. Svaki put me fascinira ovo čudo koje ne razumije pojam održavanje. Bio je mirno parkiran na peronu, ugašen, vozač je došao, sjeo na sjedalo, napravio lagani pokret rukom i motor se upalio odmah nakon pola sekunde. Niste ni čuli da je zaverglao. To uvijek upali iz prve, barem uvijek kad ja imam priliku voziti se... Inače je g.b.688 vjerojatno najbolji među braćom što se tiče motora. Nije baš izdušio, ide lijepo, pogotovo na otvorenoj cesti u 4. brzini. Baš leti. Ako uhvati zalet, onda lijepo ide i uzbrdo, a ako ne, onda uzbrdo malo duže ubrzava...

Uglavnom, dan je bio po mom guštu, sa puno starih MAN-ova u pogonu...  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Ljepotan g.b. 162:






g.b. 184 na liniji 16:


g.b. 117 opet na liniji 6:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

troosovinac

gb 117 taj bus sam dužia 5g ovaj tip mečke je nepoderiv.
bela lađa

JA!!!

Danas po Splitu,
267 u Lori


230

A, onda SENZACIJA g.b. 256 odvlači RABA  put Dugopolja, a iza servisni kombi.

Konvoj 8)

Za to vrime njegov brat 257 malo odmara na okretištu

... i ode na liniju...
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

markost

Inače onaj gori g.b. 162 je taj dan vozija na jedinici. Ne znam jel to tako svaki dan u tu uru. A šta se tiče g.b. 688 i meni je bija najdraži od sve brače ,ne znam zašto. Najmrži mi je bija g.b. 686.  :P

troosovinac

GB 162 svaki dan ima polazak u 7-45 linija br 1 do HNK onda ide u garažu.
bela lađa

JA!!!

Mislin da ovo nismo imali duže vrimena na forumu, 182
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.