Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

STress

Citat: RV  u Listopad 17, 2018, 07:55:31
Bijeli Sanos #149 crka na Žnjanu nasuprot fast fooda Medeni, stoji usrid ceste otvorenih vrata i iza njega čunjevi. Čini se nije moga do zadnje stanice ::|

Križinama. Između Križina i Žnjana ugura se cili donji Mertojak.

(zadrti lokalpatriot)

Paško

Žnjan možda nije, al Križine su još manje. Pa to je Mertojak, odma je nasuprot istoimenog parka. Možda ti misliš na Meduzu ;D
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

STress

Medeni bi, koliko mi se čini, triba bit u onoj novoj zgradi između školskog igrališta i Velebitske (Velebicke?). Znači, ako se pokvarija na strani di je Medeni, onda su Križine. Ako se pokvarija na drugu stranu ulice (stanica, park, crkva), onda je Mrtoljak. Žnjan svakako nije...  :D

RV

#768
Citat: STress  u Listopad 17, 2018, 18:31:50
Medeni bi, koliko mi se čini, triba bit u onoj novoj zgradi između školskog igrališta i Velebitske (Velebicke?). Znači, ako se pokvarija na strani di je Medeni, onda su Križine. Ako se pokvarija na drugu stranu ulice (stanica, park, crkva), onda je Mrtoljak. Žnjan svakako nije...  :D
Dobro, ti si iša u detalje ;D

Vidia sam ga točno nasuprot Medenog i prve stanice na Mertojaku 8mice i 7mice (sad neznan, moguće je da je on crka poviše pa da se vuka do doli :P). Uglavnom, bilo je u smjeru prema doli (predzadnjoj stanici). Ako ćeš još preciznije, malo poviše III. policijske. Reka bi da je to Trstenik, al nema veze..

(Nemojmo se sad svađat radi pizdarija ;D ;D ;D)

josipgrgin

Veceras sg 313u stafilicu sva cetiri zmigavca , u kvaru nisam vidija garazni broj ,ima li ko bolje informacije?

LukaST

#209 viđen prije 10ak minuta na brzoj cesti na kacunaru u kvaru digla se cila liva strana busa a desna skorz potonila nazalost neman sliku

Paško

Nedavne slike s Facebook stranice Nike transport. Izgleda da je #168 malo i nagorio :/
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RV

Izgleda da je #281 crka od ležanja na Šolti, niko ga nije upalia a kamoli taka 3 miseca..

XDonald

#773
#261 parkiran sa sva 4 upaljena prazan na stanici iznad krizanja Matice hrvatske i Velebitske.

EDIT: jos je tamo, stigla je servisna sluzba.
Slika:

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RV

#219 sad sa upaljena sva 4 i sa ugašenim displejom na općini, a ranije danas sam ga vidio na 10ci

markost

Vozi on na desetci od kad su pojačali vozni red. Ima od toga i više od misec dana.

podgora

Slike sa FB Vučna služba Nejašmić.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

XDonald

#209 jutros oko 9:20 bio parkiran na stanici u Krilu Jesenice, izdusen i sa trokuton iza njega, smjer Splita, malo prije mista di je #266 ima prometnu nesrecu prije 2 ipo godine.

RV

#307 već sat vremena stoji sa sva 4 upaljena na Pazaru na stanici, kad sam ga prvi put vidio iza njega je bio VW Transporter servisne službe iza njega sa upaljenim rotacijama, sad nakon sat vremena ga nema a bus još stoji sa upaljenim žmigavcima