ex Autotransport Zadar

Autor Zadarsko dite, Svibanj 05, 2009, 01:15:08

Zadarsko dite

Citat: Tomek  u Prosinac 05, 2007, 16:16:02
AP Lika nije niposto nasljednik Croatiatransa, nego je to relativno nova tvrtka sa par autobusa.

Nasljednik je u Lici bio Croatiatrans Gospic kojeg je kupio Autotrans.

Na Korculi, pak, Korcula promet, nedavno isto kupljen od Autotransa.

Netocno. Korcula promet na Korculi je nastao od dijela Autotransporta Zadar, tocnije OOUR-a Korcula, koji je u sklopu Autotransporta "ubacen* u famozne Zagrebacke transporte. Tih 85-ih godina proslog stoljeca je zadarski Autotransport iskasapljen, od OOUR-a "Gradski i prigradski prijevoz" je nastala "Liburnija", A "Medjugradski promet" (skupa s kolodvorima u Zadru i Benkovcu), *Teretni promet" te OOUR "Korcula" su uvaljeni u Zagrebacke.

Zagrebacki su transporti jedna velika mucka i povece prikrivanje gospodarskog kriminala a bili su sastavljeni od gubitasa gdje nije Croatiatrans bila zdrava vec - OTP i Drava ( u biti najzdraviji medju bolesnima).......

U Obrovcu su Zagrebacki transporti politickim dekretom napravili i kolodvor i stavili desetak autobusa i taj je pogon donosio iskljucivo gubitke.

zagrebacki transporti su bili socijalisticki mastodont gdje je zaposljavalo sve i svasta, gdje je bilo previse zaposlenih na jednu voznu jedinicu, gdje je bilo doslovno svega i svacega. Pa i kad su kupovali upravo ove ponosne Neoplane. Kruzi prica kako je naruceno dvadeset komada, direktorima koji su pregovarali je ponudjeno neka naruce jos pet i dobiti ce dodatna cetiri autobusa u cijeni. A pitanje je glasilo - Ima'l tute mene?....

shef

#1
S 99,9% sigurnosti mogu tvrditi da je ovo slikano u Bakarcu kraj Rijeke:


Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Dodajem  0.1 %.   Karavela od Autotransporta.

Đe ga nađe ?

man750

Ovo je obicna Dubrava A11. Bilo ih je par u Autotransportu Zadar među karavelama. inaće dijelile su istu karoseriju. Jedino koliko ja znam karavele su imale jače (bolje ) amortizere, 28 sjedišta i WC
Izvanka najuocljivija razlika su bila stražnja stakla kod karavela bijela da se ne vidi u WC.
sjecanja blijede ,ipak su to bile sezdesete
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

miky

Po pričama starijih, koji pamte te 60.-te, te karavele ( a možda i ove druge) su na svakoj liniji imale STJUARDESE, koje su dijelile deke (zimi) i bombone. Ne znam, možda još nešto...Zamislite tu uslugu, a vidimo kako se sad radi. Samo naplati što više, po mogućnosti oderi, a slaba usluga je "najbolja reklama"...

Shole

Baš me zanima koliko je recimo trajalo putovanje od Splita do Rijeke, nevjerujem da su vozili Du-Ri.

troosovinac

Citat: Shole  u Studeni 11, 2009, 20:35:03
Baš me zanima koliko je recimo trajalo putovanje od Splita do Rijeke, nevjerujem da su vozili Du-Ri.
nisu puno vozili PAR DANA!!!!!!!!!!!!!
bela lađa

Tlimfocit

granitne kocke u Bakarcu? jel to bilo samo tu ili još negdi po magistrali?

Shole

U tunelu između Senja i Karlobaga su još uvijek

maky

Citat: Shole  u Studeni 12, 2009, 12:24:34
U tunelu između Senja i Karlobaga su još uvijek
U svim starijim tunelima ih ima. Tada su se stavljale zbog mogućeg stvaranja poledice...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

troosovinac

#10
Citat: Tlimfocit  u Studeni 12, 2009, 07:53:37
granitne kocke u Bakarcu? jel to bilo samo tu ili još negdi po magistrali?
i cesta prema Dugom Selu.
bela lađa

Tlimfocit

ma da da znam da se nalaze tu zbog poledice, ali nisam zna da ih je bilo i po magistrali...ja san ih vidia samo na malome mostu u Trogiru dok ih nisu prekrili asfaltom

Berlingo

Mislim da grjesite za cestu prema Dugom Selu.Nisu li tamo neke betonske kocke i preko njih presvucen asfalt? Sta se tice Sefove slike ja pitao neke starije ljude za granitne kocke. Stvarno su bile tamo.I ja potpisujem da je to Bakarac.U tunelu poslje Senja isto postoje i mislim da je Petar bas neki dan stavio sliku ATR-a gdje se on i vidi.

Tako je

Citat: Shole  u Studeni 11, 2009, 20:35:03
Baš me zanima koliko je recimo trajalo putovanje od Splita do Rijeke, ne vjerujem da su vozili DU-RI.
Autotransport Zadar je imao liniju Zagreb - Ljubljana(!) - Rijeka - Split - Dubrovnik - Kotor. Polazak iz Zagreba u 21,30. Autobus Dubrava A11, čak i kad su već imali modernije modele.

troosovinac

a zamisli ovu liniju SKOPJE-BEOGRAD-ZAGREB-LJUBLJANA-RIJEKA-SPLIT-DUBROVNIK ili ovu TITOGRAD-DUBROVNIK-SPLIT-RIJEKA.
bela lađa