Transturist, Tuzla – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 22:38:58


mate


mate


busfan


fifi

Kada sam se vracao kuci ulovio sam i njega,mislim da je relacija Split-Tulza


mate


ahmoo

Citat: fifi  u Listopad 21, 2008, 14:38:09
Kada sam se vracao kuci ulovio sam i njega,mislim da je relacija Split-Tulza


Da da relaciji Split-Tuzla...Na toj liniji u povratku za Tuzlu ne svracaju na autobusku stanicu...Dok na putu ka Splitu u Zavidovicima prave pauzu od nekih 10-tak miniuta
:D :) :D ;)

transturist

Kao i proteklih godina i ove godine su Centrotrans Eurolines, Transturist Tuzla i Autoprevoz-bus Mostar odabrani za prevoz vjernika u Saudijsku Arabiju u sveta mjesta Mekku i Medinu.
Na put je iz Transturista krenulo 6 vozila marke Man Lion¨s Coach, cetiri kapaciteta 57 i dva kapaciteta 49 sjedista.
Veoma dug i zahtjevan put. Kilometraza u jednom pravcu, 5500 km. Fotografije sa polaska iz Tuzle.









transturist

Jedna po jedna 303-ica dolaze sa farbanja. Na redu je mehanika. Danas tri renovirane u auto-bazi. Tu su i dva Isuzua i Neoplan Starliner





erobuss

Odkud sad bijeli Starliner? Niste valjda plavoga farbali???  :-\

transturist

Nismo ero, to onaj sto je bio kod Bricica pa kod Bundavice. Sad stoji kod nas na bazi jer ga je valjda Bundavica dao u zamjenu za Tourlinera.
Znaci za sada je u vlasnistvu firme Sejari. Nas plavi Starliner nece skoro na farbanje.

Neo

Edo nije on nikad ni bio Bundavicin, on je bio samo na posudbi kod njega dok ne dodje Tourliner.. ;) ;)
je zakon

busfan

I Bricic i Bundavica su ga zamjenili za Tourlinera ??? Vaseg plavog sam juce vidio u Bijeljini, prelijepo izgleda

tamlover

I ova 303-ica koja je parkirana vani predivno izgleda, taj je vjerojatno već sređen.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

transturist

Danas jako malo buseva u krugu auto-baze.