Ljaljić Turs, Čelić

Autor tamlover, Travanj 30, 2008, 19:23:03


Aleks_Beograd

Sta je ovo,koji je ovo NEOPLAN? ;D ;D ;D ;D

aaaaa

Citat: Aleks_Beograd  u Prosinac 10, 2008, 21:00:59
Sta je ovo,koji je ovo NEOPLAN? ;D ;D ;D ;D

Ma ovoga viđam često po Sarajevu radi se o starom MINI odnosno MIDI bus NEOPLAN AUWARTER koji je jako dobro repariran i izgleda jako simpatično. Vozi u glavnom vanredne vožnje  možda neke sportske kolektive ili kulturno umjetnička društva...

Aleks_Beograd

Koji je ovo neoplan,kad je ovo  radjeno?Aj da je MB ili SETRA?Ali prvi put vidim nesto ovakvo u reziji NEOPLANA? ;D ;D ;D

aaaaa

Citat: Aleks_Beograd  u Prosinac 10, 2008, 21:46:24
Koji je ovo neoplan,kad je ovo  radjeno?Aj da je MB ili SETRA?Ali prvi put vidim nesto ovakvo u reziji NEOPLANA? ;D ;D ;D

Ma buraz staro je ovo ...dvadesetak godina zasigurno

Aleks_Beograd

Da ali sta je ovo.Kako se zove ovaj model?

busfan

Citat: Aleks_Beograd  u Prosinac 10, 2008, 22:03:34
Da ali sta je ovo.Kako se zove ovaj model?

Mislim N 208 Sportliner ???
Ali inace najcesce vozi ucenike, linija nije duza od 20ak km

shef

Ja mislim da je N209H Jetliner
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

busfan

#23
Citat: mb0404  u Prosinac 10, 2008, 21:06:14
Sta je sa tobom covjece,sta ti ovde licni na Neplana ??? ;D.Dal mu je ova linija preko Doboja il preko Zavidovica,posto vidim na tabli pise Zenica Tuzla ????

Pretpostavljam da nije preko Doboja jer je dalje i ako se ide iz Brckog u Doboj, a jos preko Tuzle. A ne bih rekao da pise Zavidovici i da ide tamo

Aleks_Beograd

 N 208 Sportliner ili N209H Jetliner? Misliti i znati nije isto? ;D ;D ;D ;D ;D dakle misteriozno vozilo je?

maky

Definitivno N209 Jetliner.

Spotrliner ima drugačiju liniju malo, manje kotače i drugačije bunkere...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Aleks_Beograd

meni je simpa samo tako ;D ;D ;D ;D ;D ai lepsi mi je od MB 303...mislim na onu manju veriziju...mini

mb0404

Citat: busfan  u Prosinac 11, 2008, 11:54:37
Citat: mb0404  u Prosinac 10, 2008, 21:06:14
Sta je sa tobom covjece,sta ti ovde licni na Neplana ??? ;D.Dal mu je ova linija preko Doboja il preko Zavidovica,posto vidim na tabli pise Zenica Tuzla ????

Pretpostavljam da nije preko Doboja jer je dalje i ako se ide iz Brckog u Doboj, a jos preko Tuzle. A ne bih rekao da pise Zavidovici i da ide tamo
Pise ... Sarajevo Zenica Tuzla..Ako ne ide preko Doboja ide preko Zavidovica Krivaje i mislim da izadje u Banovicima i onda za Tuzlu,jer nema ku drugo proci jedino da ide direkt iz Sarajeva za Tuzlu ;D

busfan

#28
Jesi li siguran da pise Zenica, da nije Zivinice??? Ajd ako ga vidim sledeci put cu obratiti paznju na to ;)
Isao sam do sad 4-5 puta u Sarajevo(ne bas skoro :-\) autom i koliko se sjecam ide Tuzla-Kladanj-Olovo. Jednom sam isao preko Doboja i Zenice ali bio je usput neki posao u Doboju i koliko se sjecam tamo je dalje, jos da ide u Tuzlu pa u Doboj ???

Nisam 100%siguran ali neko mi je pricao da je Ljaljic jeftiniji od CTS na ovoj liniji, a mana CTS na ovoj liniji je jos sto ne ide iz Brckog u Tuzlu najkracim putem vec ide prvo u Loncare i tu izgubi sigurno vise od pola sata

Aleks_Beograd