Litvatrans, Banovići

Autor fifi, Listopad 21, 2008, 22:48:55

transturist

U jednoj minuti naisla su ova dva busa ali sam uspio da ih uhvatim.







mb0404

samo jos fali da im klimu ugrade...o kojim se busevima radi ovaj zadnji mi vuce na steyera a ovaj prvi ni sam ne znam  ???

aaaaa

Citat: mb0404  u Veljača 09, 2009, 02:19:43
samo jos fali da im klimu ugrade...o kojim se busevima radi ovaj zadnji mi vuce na steyera a ovaj prvi ni sam ne znam  ???

ovaj zadnji jeste STEYR zasigurno, ali ovaj prvi pojma nemam...ove zadnje "štopke" mi "vuku" na IKARBUS-a a prednji dio na neku verziju NEOPLANA ....moguće da je neki "surogat"

mb0404

haha da da to kod njih ako nema djelova od ikara moze i surogat...a prva vrata vuku na GiS

ahmoo

:D :) :D ;)

transturist

Na prvoj slici je Mercedes ali nema oznaka na njemu.

ahmoo

Mercedes :-\ Cudno...Ucinilo mi de ja Neoplan...Al OK transturist ti ih cesce vidjas pa znas o cemu se tacno radi...I hvala na informaciji!
:D :) :D ;)

anel

Citat: aaaaa  u Veljača 09, 2009, 09:43:57
Citat: mb0404  u Veljača 09, 2009, 02:19:43
samo jos fali da im klimu ugrade...o kojim se busevima radi ovaj zadnji mi vuce na steyera a ovaj prvi ni sam ne znam  ???

ovaj zadnji jeste STEYR zasigurno, ali ovaj prvi pojma nemam...ove zadnje "štopke" mi "vuku" na IKARBUS-a a prednji dio na neku verziju NEOPLANA ....moguće da je neki "surogat"
pa ovaj zadnji je man sa motorom na sredini

transturist

Dva Litvatrans-ova Neoplana u Tuzli.



ahmoo

#24
Evo nadjoh ovu slikicu....Mjesto Vozuca, busevi parkirani da se sakriju rezervoari jer su "posteni" mjestani ovog mjesta jedno vrijeme koristili FREE gorivo, iako imaju benzinsku crpku ;)
:D :) :D ;)

manoplan


elvis

danas sam sreo najodvratnijeg vozaca u BiH zasigurno,vozi nekakvog steyr-a u Litvi,pokvario se na parkingu u Sarajevu,ja sam prisao busu da mu pokusam pomoci,a on se izderao na mene kao da sam mu ja napravio kvar >:(

ahmoo

inace nisu oni bas ljubazni....znam ja dok su vozili za Zavidovice nikada nisu mogli da budu fini i ljubazni sa putnicima....Kad ga nes pitas odbrusi ti, ko da si ti kompir i on te vuce a ne putnik tj. covjek kao i on!
:D :) :D ;)

elvis

#28
jel njih PPZ htio kupiti?

ja sam njih oduvijek zalio,prolazili su kroz Konjic sa ubjedljivo najgorim busevima,ali od danas samo cu im se slatko nasmijati kad ih vidim

aaaaa

Citat: elvis  u Svibanj 15, 2009, 22:16:19
danas sam sreo najodvratnijeg vozaca u BiH zasigurno,vozi nekakvog steyr-a u Litvi,pokvario se na parkingu u Sarajevu,ja sam prisao busu da mu pokusam pomoci,a on se izderao na mene kao da sam mu ja napravio kvar >:(
[/quote

a što si prilazio da smetaš čovjeku ??hahhhaha šalim se
Ovo je ona stara narodna dobra se daleko čuje a loša još dalje. I ja sam imao jedan konflikt sa jednim od vozača. Pitao sam ga da li je on vozač sa određenim imenom kojeg sam ja tražio a on meni onako krkanski "ja da se tako zovem ubio bih se odmah"...ja ga pogledam još jednom odbrusim mu nešto kao "seljačino , čobane i sl "..a tek vozači njihovog IKARBUsa , e ne zna se ko je ružniji vozači ili autobus :) :) :)