Centrotrans – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 13:24:16

Srđan



AiN_forever

#17
Citat: Srđan  u Listopad 02, 2008, 18:51:48
Pojma nemam di ovog svrstat...
http://i264.photobucket.com/albums/ii168/Srdjan1/Picture323.jpg

Taj autobus ti sluzi za obilazak Sarajeva... ustvari to ti je nesto kao gradski prevoz... samo sto je bus dvospratni.... Centrotrans ima 2 takva busa... ja sam se vozio,pravo je super... obilazis grad dok ti suvozacica prica o dijelovima grada... fantasticno je... et pozzz

AiN_forever

Na pretrazivacu slika sam naisao na ovu slicicu,pa sam odlucio da je stavim ....  ;D  ;D
GUSINJE-SARAJEVO   ;D


AiN_forever


busfan

Prvi put danas vidim starog Lions Coacha kod Centrotransa ???

Neo

Busfan nije sve ni u Centrotransu med i mlijeko, imaju oni krseva da se zaprepastis...
je zakon

aaaaa

Citat: busfan  u Studeni 19, 2008, 13:33:24
Prvi put danas vidim starog Lions Coacha kod Centrotransa ???


Vidim da je došlo do zabune. Taj stari Lions Coach je vlasništvo Centrotrans Istočno Sarajevo dakle nije ovog Centrotrans Eurolinesa. Istina i centrotrans Istočno Sarajevo nalazi se u vlasništvu centrotrans Eurolinesa kao i Centrotrans Kakanj, Centrotrans Visoko, itd itd ali radi isključivo na linijama koje idu iz Istočnog Sarajeva. U glavnom su to linije po RS-u i Srbiji.

mate


Tomek


Tomek

Večeras u Zagrebu ovaj Cityliner iza kojeg su milijuni nakon što je iskrcao putnike jedno minuta tražio brzinu, jednom se ugasio, pa iz drugog pokušaja uspio krenuti...


busfan



MB 303 sa duplim vratima u sredini na liniji Sarajevo-Brcko

transturist

Danas u Tuzli ovaj Cityliner. Vanlinijski prevoz.


transturist

Veceras u Tuzli. Linija: Bijeljina-Sarajevo.





transturist

Neoplan n 116 h u Tuzli. Linija Sarajevo-Tuzla. U prolazu sam vidio da su mu sjedišta nedavno tapacirana.