Gradske linije 1 - 9

Autor NP-549, Svibanj 05, 2010, 21:23:37

mivano

Razlozi?

https://www.autotrolej.hr/novosti-i-obavijesti/izmjena-trase-linije-3/

"Od subote, 26.1.2019. godine, linija 3 mijenja dio trase i prometuje na slijedeći način:

Redovnom trasom do stajališta Zametska (Kokolo) odakle nastavlja novim dijelom trase Baredice – Zamet-Braće Monjac – Braće Mohorić do stajališta Nova cesta-Braće Mohorić odakle nastavlja prometovanje redovnom trasom.

Trasa linije 3 mijenja se u polasku i u povratku.

Promjenom dijela trase ukidaju se dosadašnja stajališta na liniji 3 i to:

–         Becićeva (u oba smjera) i

–         Nova cesta-Braće Mohorić (u smjeru centra).

Zbog promjene dijela trase mijenja se i vozni red linije 3 za radni dan, subotu te nedjelju i blagdan."

kico101

Super su to napravili. Šteta da vozno vrijeme bude barem donekle ok. Sada opet gubi vrijeme kroz one uličice od centra, pa pored policije, pa usput malo okrzne kakav auto ili bankinu i tako.
Ča nisu mogli uvest kakovu kružnu minibus liniju preko Pehlina ( Turkovo-Bezjakovo-Drnjevići-Hosti-Turkovo ) s vezom i na 3 i 7 i 7A, a ne delat monade i serpentine s ovom jadnom 3kom.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano

Citat: kico101  u Siječanj 24, 2019, 20:18:44
Super su to napravili. Šteta da vozno vrijeme bude barem donekle ok. Sada opet gubi vrijeme kroz one uličice od centra, pa pored policije, pa usput malo okrzne kakav auto ili bankinu i tako.
Ča nisu mogli uvest kakovu kružnu minibus liniju preko Pehlina ( Turkovo-Bezjakovo-Drnjevići-Hosti-Turkovo ) s vezom i na 3 i 7 i 7A, a ne delat monade i serpentine s ovom jadnom 3kom.
Ista bi trebala vozača, s obzirom da autonomni autobus još nije u serijskoj proizvodnji.

kico101

#978
Priče za malu djecu.
Ima smjena koje se mogu ukinut bez problema. Ne povlači me za jezik. ;)

Ako je već kriza, reži/ukidaj 1B ( ovakva ionako ne koristi ničemu )2A,4A,5A,5B,8A,9, 10A ( spojit s 10 ), 13 ( neka 11 vozi preko Grahova uz skretanje do Drenovskog groblja ), 14 ( neka 12ca pobire Mavrince ), 17 ( gore ionako svi voze djecu s autima ), 18C ( isto ), 22,25 ( neka pobire 26-Np će me ubit   ;D), 34A,35A,101,102,103.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano

#979
Citat: kico101  u Siječanj 24, 2019, 20:31:47
Priče za malu djecu.
Ima smjena koje se mogu ukinut bez problema. Ne povlači me za jezik. ;)

Ako je već kriza, reži/ukidaj 1B ( ovakva ionako ne koristi ničemu )2A,4A,5A,5B,8A,9, 10A ( spojit s 10 ), 13 ( neka 11 vozi preko Grahova uz skretanje do Drenovskog groblja ), 14 ( neka 12ca pobire Mavrince ), 17 ( gore ionako svi voze djecu s autima ), 18C ( isto ), 22,25 ( neka pobire 26-Np će me ubit   ;D), 34A,35A,101,102,103.
Bosansko Grahovo?  ;)  (Morao sam.) Kico, daješ im ideje. Mislim da su ovakvu 1a prepisali s ovog foruma, možda sam ju čak ja negdje predložio, tko bi se sjetio.

Ako tako bude vozila 11-ica, onda ni ne treba vozit do groblja, svi će ić pješke do Frkaševa. Ne treba ni skretat na Drenovski put.

Boki651

Citat: kico101  u Siječanj 24, 2019, 20:18:44
Super su to napravili. Šteta da vozno vrijeme bude barem donekle ok. Sada opet gubi vrijeme kroz one uličice od centra, pa pored policije, pa usput malo okrzne kakav auto ili bankinu i tako.
Ča nisu mogli uvest kakovu kružnu minibus liniju preko Pehlina ( Turkovo-Bezjakovo-Drnjevići-Hosti-Turkovo ) s vezom i na 3 i 7 i 7A, a ne delat monade i serpentine s ovom jadnom 3kom.

Slažem se, moglo se to efektnije riješiti. Gledam jučer na skretanju iz Milice Jadranić u Josipa Mohorića koliko je vozač muke imao. Prvo jer mu je na bankini kod Morčića bio parkiran auto pa nije mogao uzeti punu lijevu stranu za dobiti dobar luk za desno. A onda kad je uspio dobiti željeni luk nekako, onda ga je namučila konfiguracija terena jer je prijelaz iz jedne u drugu ulicu pod nagibom te mu je Citelis doslovno milimetarski prošao prednjim krajem da nije zarusao po cesti. I kad je sve to riješio još je morao milimetarski izmanevrirati pored neke alfe karavan koja je bila na samom suženju kod kafića. Izgubljene dvije minute samo tako.

shef

1A u novom izdanju, nekad sa 4 monotrala do Trsata, a sad s ovom gluposti do Toblerone
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Cirkus sa 1A će se valjda završiti i ove scene više neće biti...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

lussin

Od ponedjeljka 1A sa Jelačićevog trga

Čelični

#984
Danas sam prošao ukrug linijom 1 kad sam prolazio kraj stajališta "Toretta" i "Mlaka" prošle su mi priče i sjećanja na dosta davna vremena kada bi se ova tema zvala " Gradske linije 1 - 8" (i to bez linije broja 3). Misli su mi počele navirati kako sam rekao od stajališta "Toretta". Prvo što me zanima je kako je ispravan naziv stajališta TORETTA (kako piše na stajališu ) ili TORETA (kako piše na na Autotrolejovim web stranicama i to na shemi gadskih linija i na popisu stajališta gradskih linija po linijama pojedinačno ? Ja nekako više mislim ovo prvo. E sad što se tiče sjećanja i priče iz prošlosti. Blizu navedenog stajališta iz smjera Turnića današnjom ulicom Vinka Benca spuštala se na današnju Zvonimirovu "pokojna stara linija 3" To je bila linija po pričanju mog oca koji se doselio u Rijeku 1960. koja je spajala Turnić (od okretišta u ulici Giuseppe Carabino) s današnjom Podvežicom. Puštena je ta "pokojna linija 3" u promet prije izgradnje djela Čandekove istočno od križanja s današnjom Vinka Benca i imala je istu trasu kao i poslije izgradanje tog djela Čandekove kada je puštena linija 6. Obadvije su išle od Turnića do današnje Podvežice i natrag na Turnić istom trasom jedino "pokojna stara" linija 3 se spuštala na današnju Ul. Vinka Benca i išla današnjom Zvonimirovom, Mlakom i dalje istom trasom današnje 6 do današnje Podvežice. U povratku "pokojna stara" linija 3 istom trasom nazad današnja Podvežica - centar - Mlaka - današnja Zvonimirova - današnja Vinka Benca - Turnić (Giuseppe Carabino). Nedugo nakon puštanja linije 6 koja je imala također istu trasu u oba smjera: Turnić (Giussepe Carabino) - (novosagrađena) Čandekova - centar - današnja Podvežica. Pošto se uvidjelo da su i trase slične "stara pokojna" linija 3 zbog poklapanja trase u velikom djelu sa linijom 6 stara linija 3 se ukida tog broja linije nema više sve do pripajanja kvarta Grbci u gradski sustav kada preuzima prigradsku tadašnju liniju 17A gradska "nova" linija 3 . Imamo i slučaj kad nije neko vrijeme bilo gradske linije 9. Najprije je postojala linija 9 kao prigradska: Rijeka - Draga. Nakon njena ukinuća nije bilo linije sa brojem 9 do najprije pripajanja današnjih MO Draga i MO Sveti Kuzam Gradu Rijeci, te nakon velike reorganizacije trasa gradskih linija  kada je ponovno uvedena linija 9 ovaj put kao gradska sa trasom: M. Kontuša - Vežica - Draga - Sveti Kuzam. U povratku: Sveti Kuzam- Draga - KBC Sušak - M. Kontuša. Poslije je linija 9 produžena na današnju trasu: Delta - D. Gervaisa - Vežica - Draga - Baraći. U povratku: Baraći - Draga - KBC Sušak - M. Kontuša - D. Gervaisa - Delta.
Da li se tko sjeća kada je postojao terminal gadskih linija Mlaka na mjestu parkirališta na ulazu u Baračevu (tada Industrijsku). Od tamo su kretale linije 7 (Mlaka - centar - G. Vežica), 7A (Mlaka - centar - Ratka Petrovića) i 8 (Mlaka - centar - Bulevard -Podmarči ). Za Podmurvice je tada vozila linija 6B. Oko 1986. godine raskršće kod parkirališta je rekonstruirano , terminal Mlaka je uklonjem napravljeno je parkiralište  nova semaforizirana regulacija raskrižja Baračeve (ex Industrijske) s današnjom Zvonimirovom i Krešimirovom. Linije 7,  7A i 8 su počele prometovati linija 7 (Podmurvice - centar - G. Vežica), 7A (Podmurvice - centar - R. Petrovića) i 8 (Torpedo - centar - Bulevard - Vojak). Linija 6B je ostala još samo za rijeđe polaske na trasi "produljene " linije 7 trasom u oba smjera : G. Vežica - centar -Sportski centar "Lovorka Kukanić ", ali ta 6B je išla vrlo rijetko i kasnije ukinuta je zbog nedostatka prostora za okretište (preparkirani automobili na i uz okretište) i produljenja linija 7 i 7A na Hosti (poslije 7 na Pehlin).
Znam da je postojala i linija 6A. Da li tko zna kojom trasom ?
Ispravljajte i uređujte gore navedeno iz prošlosti.

Boki651

Jedna korekcija, nakon micanja s Podmurvica linija 7a je produžena do Hosti, a 7 je jedno vrijeme išla do Lovorke, a 6B je ukinuta, jer znam da su išle 2 sedmice za jednu 7a. Dizanjem i 7 na Hosti vozilo se po principu jedan krug G. Vežica, drugi Sv. Križ, pravilni intervali. Slično je i danas kad 7 prometuje do Pehlina.

Čelični

#986
Točno Boki651 ! Napisao sam hrpu podataka pa sam to izostavo. Nakon micanja s Podmurvica 7 je jedno, ali relativno kratko vrijeme išla do Lovorke kada je 6B ukinuta. Kako sam naveo ispred Lovorke je tada bilo često puno parkiranih automobila te se autobusi linije 7 nisu mogli, odnosno nisu imali prostora za okretanje na okretištu te je iz tog razloga nakon toga linija 7 dignuta na Hosti od kuda je kretala sa 7A po naizmijeničnom principu kako si sam naveo i slično je i danas kada 7 prometuje do Pehlina.
Stoji sve što si napisao i hvala na korekciji.  ;)

Čelični

Vidim da su se u ovoj temi vodile rasprave o liniji 3. Ja naime imam jedan prijedlog kad se riješi problem vozača i kada opet se razdvoje linije 3 i 3A. Kako sada putnici ionako na relaciji Drnjevići - Bezjaki idu na autobus na "sjeverni koridor" da se i nakon kada budemo imali ponovno posebno linju 3 i 3A, linija 3A preusmjeri na "sjeverni koridor" da ne vozi po njemu jedna jedina linija. Bilo bi to problematičnio izvesti da polazno stajalište linije 3A bude ponovno Jelačićev trg. Stoga predlažem da polazno stajalište 1A ostane Jelačićev trg (umjesto 3A), a da se uobičajeno (regularno, službeno... ) nekadašnje polazno stajalište 1A na Delti zamijeni sa 3A. Tada bi se sa Delte 3A lako uključivala na "sjeverni koridor" i sa "sjevernog koridora" vraćala na Deltu (poput linije 3).
Isplati li se pojačati "sjeverni koridor" na taj način ili na neki drugi način? Po meni da, jer ima putnika od kojih sam osobno čuo kojim on odgovara. Ima li netko bolje ideje za pojačanje "sjevernog koridora" neka da prijedlog.  bus123
Inače od jednog vozača sam čuo da se linija 3A vodila interno u Autotroleju kao prigadska. Valjda zbog onog "debilnog rješenja" stajališta Bezjaki u zoni 2. pa bi i to moglo biti problem u mom prijedlogu. Nije mi jasno da okretište Petrci koje je također u općini Viškovo može biti u zoni 1. a okretište Bezjaki ne.

ikar

Nije se vodila kao prigradska nego su je iz operativnih razloga vozili vozači i autobusi iz prigradskog sektora. Isto kao i liniju 8a. Na taj način uštedilo se 2 autobusa i 4.5 smjena u gradu jer je sve odrađivao prigrad u pauzama između postojećih vožnji.

NP-549

Citat: Čelični  u Listopad 15, 2019, 16:16:56
Nije mi jasno da okretište Petrci koje je također u općini Viškovo može biti u zoni 1. a okretište Bezjaki ne.

Bezjaki nisu u zoni 2 zato jer su pod Viškovom, nego zato jer je udaljenost od centra veća od X kilometara. Prije je prijelaz zone bio na Drnjevićima (Morčić), ali je odlukom Grada sve što je pod Rijekom prebačeno u prvu zonu,  a ostatak je ostao gdje je.  Dio Kostrene je u prvoj zoni zato jer ima manje kilometara od zadane udaljenosti tako da ti ne drži vodu priča o tome kako je granica zone po granici Grada