Samo na znanje...

Autor kosulja_plava, Listopad 31, 2008, 20:56:12

kosulja_plava

Neki dan registrirala sam se kao novi član s nickom "košulja_plava", prilikom registracije došlo je do pogreške, pa sam spletom okolnosti dobila ovlasti moderatora. Danas kod prijave na Forum primjetila sam da nešto nije u redu s mojim profilom, pa sam otvorila neke dijelove Foruma koje obični korisnici ne mogu vidjeti. S obzirom da sam takva i da to što se dogodilo nisam imala namjeru zloupotrijebiti prijavila sam porukom administratoru što se dogodilo i što ću napraviti s time. Napravila sam to da sam obrisala korisnički račun i prijavila novi. No ono što se kao zaključak nametnuo u cijeloj priči jest što sam prilikom otvaranja nedozvoljenih djelova otvorila i post koji se odnosio na mene i to da je administrator primjetio što se dogodio i da je mislio da je rješio problem, ali nije. Ono što me žalosti i što želim javno istaknuti jest da me administrator nije upozorio me na to što se dogodilo, a što smatram da je trebao!  :(

Servis

Vjerojatno neka greška prilikom registriranja, drugog objašnjenja nema.

Ne razumijem na što sam te trebao upozoriti? Ako si već vidjela da iako sam uklonio moderatorske ovlasti da još uvijek vidiš dio za osoblje, mogla si mi poslati poruku da pokušam prokopati u čemu je greška, nisi morala odmah brisati profil.

Ajde, pozdrav. :)

erobuss

Milicija trenira strogoću, da ne bude sve kako ja hoću....   ;D

Dobrodošlica na forum!!!

mate

Takoder ti i ja zelim dobrodoslicu... ;)
svaka cast na postenju... ;)