Svaka cast!

Autor Luka, Studeni 21, 2007, 17:21:00

Servis

Da nisu toliko jadni u proboardsu i ne daju da izvuces svoju bazu od njih bilo bi i to rjesivo.

gaspa

Svaka čast, zaista. Kad se spojiš, ne znaš hoće li te više zadiviti sadržaj ili forma. Ne smijem reći da je sve predobro, ali je svakako za početak neočekivano dobro. I izbor tema se širi, i broj članova raste i nadam se da ćemo svojim radom, prilozima i potporom svi opravdati i unaprijediti postojanje ovog foruma i u ovakvom obliku.

Luka

Pozdrav!
Svaka cast, vidim da munjevito napredujete, a i sadasnji izgled je mnogo bolji i pristupacniji. Jedina "zamerka" odn. molba koju imam jeste da ako se moze promeniti boja teksta 'Novo' koji pokazuje da li u temi ima novih poruka, jer je ovako dosta nepregledno, pogotovo ako u dosta tema ima novih poruka, pa je sve iste boje i monotono..

Jos jednom svaka cast!
Postoje dve marke autobusa - Setra i svi ostali!
www.autobusi.net - Sajt posvecen autobusima!

Servis

Jako mi je drago vidjeti da ljudi cijene moj rad. Sad sam vidio sto ne valja, budem popravio nekako.

tamlover

Bluzeru vidim da si otkrio kako da se pomoću loga na vrhu stranice vraća iz foruma na portal. Hvala i čestitam.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

STIB

Ne znam kako drugi, ali meni se najviše dopada to što sada jednim klikom mogu pregledati sve postove koji su nastali od zadnje posjete (slično kao i na drugim forumima).
Svaka čast!
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

shef

Našao sam jedan prilično zanimljiv bug (ili nešto slično), ne znam da li ste primjetili u topicu o nabavi novih vozila u Zagrebu.
Izgleda da se to javlja samo u postovima osoblja foruma, naslov posta je, citiram:  Odg: Nabavke novih autobusaaroj krami.
??? ;D
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Ivan

Citat: shef  u Siječanj 20, 2008, 13:36:28
Našao sam jedan prilično zanimljiv bug (ili nešto slično), ne znam da li ste primjetili u topicu o nabavi novih vozila u Zagrebu.
Izgleda da se to javlja samo u postovima osoblja foruma, naslov posta je, citiram:  Odg: Nabavke novih autobusaaroj krami.
??? ;D
Mislim da nije bug, vjerojatno je Tomek slučajno dio svog posta zalijepio pod podnaslov posta, a ja citiranjem njegovog posta grešku prenio dalje. :)

Garage

Evo, da se i ja pridružim. Čestitam svima koji su radili na osmišljavanju i realizaciji i portala i foruma o autobusima. Forum je pregledan, puno je dosta dobro obrađenih tema i fotki.
Uživam koristeći ovaj forum, a katkada se, nećete vjerovati zadržim po 1 sat samo gledajući fotke.
Savršeno i samo naprijed!

man134

isto se cestitkam pridruzujem dakako samo naprijed,bluzer cjenim tvoj poso na forumu  ;) ;) ;D

miky

Danas se MAN750 stvarno potrudio i stavio jako puno slika. BRAVO!

tamlover

Apsolutno čestitke našem gosparu koji nas je posjetio i odradio odličan foto sešn  ;) . Kad već o fotkama pišemo upućujem ovdje i jedan bravo našem manoplanu koji je s fotkama svakodnevno na visini.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

man134

ako se smijem pridruziti cestitkama  ;D,zar su moje slike lose  ;D ;D

man750

Citat: tamlover  u Ožujak 21, 2008, 16:20:57
Apsolutno čestitke našem gosparu koji nas je posjetio i odradio odličan foto sešn  ;) . Kad već o fotkama pišemo upućujem ovdje i jedan bravo našem manoplanu koji je s fotkama svakodnevno na visini.
Hvala tamlover,imam ja jos slika od 19 i 20 .03 koje cu staviti,jer nisam stigao prekjucer.Kupio sam novi mobitel,pa dok nisam kupio odgovarajuci kabel nisam mogao prebaciti, pa se nadam da ce ove slike biti jos bolje kvalitete nego dosadasnje
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

tamlover

Citat: man134  u Ožujak 21, 2008, 19:10:58
ako se smijem pridruziti cestitkama  ;D,zar su moje slike lose  ;D ;D

kad tvoju sliku vidim odmah pravim okvir 8)
...i bilo je lepo i navek TAM bu....