Opća diskusija

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:41:25

josipgrgin

Ima li Hamburg za skinit besplatno ,da ga ne treba kupovat.

Teutonic

Bila su vrimena kad se čekalo da rusi krekiraju pa stavu na onu njihovu stranicu, sića li se ko?  ;D ;D ;D ;D
A sad ne znan

MAN SL222

Sjećam se o čemu pričaš, mislim da još rade  ;D (ne bih javno o piratluku)

Lion's Driver

#468
Taman sam tio napisat da vjerovatno ima kod Rusa... Razlog je jedan što sam ja sve kupio a to je da ne navučem virus na nov laptop, a bolji sam bio dat 4 eura za bus simulator 12 64bit  ;D  ;D ;D vrijedi tih para... Al ajd... ne kukam bar Hamburg igram a i je najbolja mapa do sad i najrealnija + brdo Hochban autobusa

Prije par dana sam gledao liniju 111 na yt netko snimao... perverzija kako su to pretvorili u OMSI... kapa do poda

Toni602

#469
Ja sam prije znao za jednu češku stranicu, tamo je bilo crackova za omsi ko u priči...znam ako upišete omsi update 1.06 ili takvo nešto pa ćete vidit video na španjolskom i u describtionu je link na tu stranicu...sad imam bolji laptop pa ću možda probat opet nešto takvo, jer prije dok sam imao stolni sam instalirao Vienna,  Berlin X10, i još neke ali se ne mogu sjetit...

Edit:
Bilo je Omsi 1.04 update a ne 1.06
Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

Vk01

Ima i sada od rusa svi dodatci što autobusa i mapa to i ljudi i ai vozila mislim da su sada nabacili i one zadnje ai autobuse što su nedoavno izašli

Vk01

I jel postoji u omsiju način kada se napravi mapajel ima program koji se uključi i on sam spakira sve objekte i splinove iz te mape

elez

 Znam da nije 100% točna tema ali nova igra izlazi uskoro i čini mi se da neće biti loša
Izvor: YT
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Lion's Driver

Hoće, djeluje zanimljivo, samo je pitanje koliko će kvarova i propusta biti na raspolaganju da ne bi bilo monotono.

Lion's Driver

Ima li itko link a da nije priko šugavog "file-upload net" i "Hostuje net" . Neće da mi downloada ni priko Chrome ni priko Mozille  glavauzid


elez

Pokusaj preko Microsoft Explorera (Edgea) ili isključi firewall
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Lion's Driver

Evo uspio sam ga natrat da se downloada  ;D hvala na pomoći  thumbs

JosipP

Ima li netko od vas Control Center Simulator addon? Bilo bi zgodno da ako netko od vas to ima da napravimo jedan dan privatni event tamo.

Evo i linka gdje mozete procitati sto je ako ne znate: https://pedepe.de/leitstellen-simulator/index.php?lang=en

Nitko

Jel mi može neko pomoć? Pokušavan istalirati OMSI 2 i nikako ne uspjevam. Jel mi može neko kazat kako mogu istalirat na laptop. Nadan se da nisam falia temu u koju ću ovo napisat. Unaprijed hvala. :)

voznik

Bolje ti je, ako pitaš bilo kog na PP. :)