Bosnaexpres Doboj Jug - razno

Autor lav, Prosinac 07, 2007, 20:01:16

Mustafa YJM

Da li neko zna vozi li BE možda još onu liniju Tuzla-Bihać, što prođu pola Bosne?

anel

Citat: Mustafa YJM  u Travanj 12, 2010, 00:10:40
Da li neko zna vozi li BE možda još onu liniju Tuzla-Bihać, što prođu pola Bosne?

Koliko ja znam oni nemaju te linije, ima je samo Bosna Turist Maglaj.
BITI VOZAČ AUTOBUSA JE ČAST!!!

Benjamin

liniju Tuzla - Bihać,drži ''BOSNA TURIST'' Maglaj, sa mercedesom sprinterom,ex road... nekad ide i isuzu...

ist

Na busu koji vozi na relaciji Doboj-Split jučer sam pored table linije vidio manju tablu s natpisom "Biss vožnja". Zna li netko o čemu se radi, što mu to znači

elvis

Bis voznja je tabla koju koristi dodatni autobus,ako na liniji ima vise putnika nego sto jedan autobus moze povesti,prevoznik ima pravo da ukljuci u tu liniju jos jedan ili po potrebi i vise autobusa,a ti dodatni moraju nositi tablu bis-voznja...jos nesto,prvi autobus prati red voznje dok bis smije kasniti najvise 15 minuta u odnosu na red voznje

ist

Nisam znao... Uvijek šalju dva, jer drugi ide ujutro za Doboj, a prvi se vraća isti dan u 18 sati. I piše "biss"

elvis

To vec ne razumijem,sad ispada da za Split idu dvije linije jedna za drugom, a iz Splita imaju razlicite termine polaska ???

elvis

Sad sam gledao na njihovoj web stranici,imaju dvije linije na relaciji Doboj-Split,to je vjerovatno vozac slucajno ostavio,ili je u voznji skliznula tabla sa natpisom bis,posto skoro svi vozaci sve table ostave kod sajbe ;)

ist


stf_petar


elvis

Zamolit cu da se obrati paznja na naslov teme u kojoj zelimo nesto objaviti,otvorena je posebna tema za slike ovog prevoznika pa bih molio da se u tu temu postavljaju

Berlingo

Buduci da zivim u dijelu Rijeke koje je pravo radnicko naselje onda upoznas i svakakve ljude. Postoji covjek (stariji, u penziji je) koji cesto ide za Bosnu i koristi usluge samo ovog prijevoznika. Spominje kavu, sokove, bonbone, budjenje ljubaznog osoblja prije tvoje stanice.... Uglavnom strasno hvali tog prijevoznika.

anel

Citat: Berlingo  u Kolovoz 05, 2010, 11:48:37
Buduci da zivim u dijelu Rijeke koje je pravo radnicko naselje onda upoznas i svakakve ljude. Postoji covjek (stariji, u penziji je) koji cesto ide za Bosnu i koristi usluge samo ovog prijevoznika. Spominje kavu, sokove, bonbone, budjenje ljubaznog osoblja prije tvoje stanice.... Uglavnom strasno hvali tog prijevoznika.

Da sve je to istina, inače bosnaexpres se jako trudi da budu što bolji prema putnicima koji koriste njihove usluge.
BITI VOZAČ AUTOBUSA JE ČAST!!!

maly

Večer,samo pitanje jedno,jel istina da ova firma ima hostese u autobusima i ako ima koja je njihova funkcija.To mi se čini super idejom pa me zanima kako to funkcionira.   HVALA

elvis

Istina je da par cura radi u ovoj firmi,na liniji za Sarajevo naplacuju karte,primaju i predaju posiljke....ukratko rade kao i muski kondukteri...