Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

MAN truck bus

Zna li netko od forumaša što je sa kekobusom? byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

sniff

Ne možeš ovakva pitanja postavljati.Ljudima možda dosadi forum ili ih počnu zanimati avioni i dr...Možda su završili na "crnoj listi",tko zna ???

Btw-zadnja aktivnost pred 5 sati  ;D

MAN truck bus

Citat: sniff  u Lipanj 30, 2016, 22:19:30
Ne možeš ovakva pitanja postavljati.Ljudima možda dosadi forum ili ih počnu zanimati avioni i dr...Možda su završili na "crnoj listi",tko zna ???

Btw-zadnja aktivnost pred 5 sati  ;D
Pogledaj podforum Zagreb.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

Zanima me kad gledam neke stare teme onda vidim manoplan gost, Berlingo gost, mnasg313...Kako  su se oni uopće prijavili kao gosti?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

lussin

Mislin da oni više nisu članovi, pa ih tako prikazuje

voznik

Objave autora pod kojimi piše gost su ostale na forumu, a autori su brisani iz bilo kojeg razloga.

MAN truck bus

Danas ujutro.
???
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

lussin

I sinoć. Nakon obrisanog historya sve je u redu ;)

STIB

Ja nisam morao ništa napraviti ni brisati, jednostavno je proradilo.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

man323

Isti se scenarij i meni desio. Ovo se događa ima 3-4 dana, uvijek u iste sate, znači iza ponoći pa do 2-3 sata ujutro. Poslije radi sve normalno.

netko

Citat: man313  u Kolovoz 08, 2016, 08:06:19
Isti se scenarij i meni desio. Ovo se događa ima 3-4 dana, uvijek u iste sate, znači iza ponoći pa do 2-3 sata ujutro. Poslije radi sve normalno.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160808/18a07726a177b09ff888e41eb131c696.png
Meni isto. Grešku javlja na Chrome-u unatoč brisanju povijesti. Na Firefox-u uredno radi.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

damir fido

Meni je isto na Chrome bilo zadnja 3-4 dana,tj link koji imam u zabiljeskama vec mjesecima na chrome, nije radio.Mislio sam da je neki veliki servis foruma u pitanju.Maloprije sam u google ukucao autobusi.org i u redu je.Sad sam taj link spremio i radi.

lussin

Dobar dio slika uploadanih preko servisa za uploadanje mi se jednostavno ne prikazuje. Čini mi se da je problem samo kod mene jer bi se već drugi žalili. Zna li netko što je kod mene moglo poći po krivu?

shef

Photobucket ne radi
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

lussin

Sad sam se i sam uvjerio u to, hvala! :)