Čazmatrans Vukovar – fotografije

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:01:04

mate

Zadnja moja slika u 2019.godini je ova srebrna zvijer ČZM Vukovar ;D 8)

Dreamwalker

Moje prve u 2020. iz prvog autobusa u kojem sam se vozio 2020.  ;D

Dobri stari Neoplan Starliner prešao je (1) 987 000 km i u super je stanju. Udobniji od velike većine novije braće iz Neoman grupacije, ali i poneke Setre, neraskliman, ali sa standardnom Neoplanovom boljkom odnosno vodom u prozorima. No, to mu je po meni i jedina mana.  Za godine i kilometražu, vrhunski bus i veliki palac gore  thumbs
Inače, ovaj tapecirung na sicevima nije originalan, ali je pohvalno da su se držali originalnih boja (jedino su zamjenili raspored) :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Palačinka

Citat: Dreamwalker  u Siječanj 07, 2020, 12:02:32
Moje prve u 2020. iz prvog autobusa u kojem sam se vozio 2020.  ;D

Dobri stari Neoplan Starliner prešao je (1) 987 000 km i u super je stanju. Udobniji od velike većine novije braće iz Neoman grupacije, ali i poneke Setre, neraskliman, ali sa standardnom Neoplanovom boljkom odnosno vodom u prozorima. No, to mu je po meni i jedina mana.  Za godine i kilometražu, vrhunski bus i veliki palac gore  thumbs
Inače, ovaj tapecirung na sicevima nije originalan, ali je pohvalno da su se držali originalnih boja (jedino su zamjenili raspored) :)
Super bus za ekstra dugacke puteve

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Paško

Novost, slikao Krpan u Vukovaru:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mate


mate


sniff


mate

Na domacem terenu, inace stigla im je i prva ovogodisnja novost, troosovinski MB Tourismo (pretpostavka ex. Cetratour)

mate

Trendliner i Starliner u Osijeku

mate


max_11

Kakve je to kombinacija i koji je polazak iz ZG-a? To po novom zbog uštede ili?

mate

Ma to je kombinacija koja baš i nije najbolja, od ponedjeljka su uvedene neke redukcije na potezu ZG-SB-OS, pa je i ovaj kombi jedan od posljedica te redukcije, samo sto iskreno mislim da to neće dugo trajati

max_11

#762
Što je po tebi problem?
Ionako iz Županje za Vukovar i obrnuto se u pravilu vozi jednoznamenkasti broj ljudi. Tko je putovao zna i sam kakvo je stanje. A da li je potrebna redukacija čak od/do SB za neke ili sve dane i polaske to prijevoznik najbolje zna.

Dreamwalker

Problem je u presjedanjima čime se narušava komocija putnika. Time će i to malo putnika što imaju izgubiti. Bolje je da su polaske kompletno ugasili nego da kemijaju s presjedanjima.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

belmoo02