Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

Paško

Koliko vidim, nije ništa obrisano, nego spojeno s temom Rad Autotroleja (2).
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Čelični

#286
Da, dobio sam službeni odgovor od Tima foruma na moj e-mail. Puno im Hvala na tome !  8-8

Čelični

#287
Citat sa naslovnice zeljeznice.net foruma:
Citat:Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Zanima me da li i forum autobusi.org može s vremenom omogućiti direktni upload fotografija i na ovaj forum jer je i na ovom forumu primjećen nestanak fotografija čiji je upload sa raznih servisa ? Osim toga bilo bi i jednostavnije postavljanje slika na forum.
Ako ovo pitanje krši bilo kakva pravila foruma neka se izbriše ili premijesti u odgovarajuću temu. Samo bih molio da me se o tome obavijesti.
Unaprijed Hvala !

lussin

Moguć je direktan upload, putem privitaka i ostalih opcija. Dapače to je na ovom forumu već par mjeseci preporučljivo

Čelični

Puno Hvala na odgovoru lussinpicollo !  ;)

dado1

Pozdrav evo imam par pitanja: je li se i dalje može ući u stari forum ? I ako može, zamolio bi nekoga od adiministratora da mi odobre reg na isti  :)

podgora

Ne koristi se stari forum koliko ja znam

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Paško

Na starom forumu (url za one koje zanima: http://autobusihr.proboards.com/) registracije su ukinute prije desetak godina. Ja sam ga pogledao i, vjeruj mi, nema tu puno toga zanimljivog, posebno kad je velika većina fotografija otišla pa-pa brisanjem raznih image hosting servera.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

podgora

Uđem ja na ovaj link al oće da se prijavin registiram pa mi nije jasno kako dalje
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Paško

Citat: amfan  u Siječanj 18, 2020, 02:45:32
Na starom forumu registracije su ukinute prije desetak godina.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

lukas auto

Postoji li mogućnost da se fotke nekako prebace na ovaj forum? Ipak sad gledam po raznim temama starog foruma kako je ostalo puno fotografija buseva čije slike ni nemamo ovdje.

podgora

Znan da nema.ali bi volija uć na njega i prigledat ono šta je ostalo

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Paško

Citat: lukas auto  u Siječanj 19, 2020, 02:07:29
Postoji li mogućnost da se fotke nekako prebace na ovaj forum? Ipak sad gledam po raznim temama starog foruma kako je ostalo puno fotografija buseva čije slike ni nemamo ovdje.

Samo manualno, link po link. Ako ti imaš volju to napravit za neku temu, imaš moju podršku. Mi se sad trebamo pozabaviti fotkama s Tinypica i Photobucketa koje su nestale. Spašene su, ali za vratit ih na forum potrebno je potpuno promijenit način na koji postavljamo slike. O tome nešto više kad zapravo nešto i napravimo...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

415 ul

Evo pitanjce,obrisane dvije objave i slika sa mrkvinom prinovom za koju sam naglasio da je sa njihovog fb,di je problem,mislim da nije uredu samo obrisati,puno njih skida sa fb i nikome nista

podgora

Maknuta je zato jer već ima objava na fb objavio je i naš facebook profil Osoblje će prebacit sa fb na forum.
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.