Globtour - rasprava i novosti

Autor erobuss, Prosinac 21, 2007, 16:54:46

ist

Citat: Tlimfocit  u Veljača 18, 2009, 17:37:17
znam znam za tu do Subotice...al mi nie jasna kako do Novog Sada....piše da je moguće doć iz Splita i do Višegrada!!!! Nisan tamo nikad bia al zar to nije uz granicu sa Srbijom? koja im linija doli prolazi?

Pa nisi mora bit tamo, ali Višegrad, Na Dtrini ćuprija, Nobelova nagrada, Ivo Andrić  ::|
Inače, linija iz Splita nema tablu do Beograda, očito su i tu u điru neka presjedanja

Tlimfocit

ma znam da je tu na drini čuprija...al nisan zna koje inije tu voze tj. samo otprilike znan smjestit na kartu....
ma tu je presjedanje po sistemu Split-Mostar i onda Mostar-Beograd....

ist

Vjerojatno. Mislim da je to ona linija koja iz Splita ide za Mostar u 17.20.
Višegrad je zaista uz samu granicu BiH i Srbije, a tko se jednom vozio kanjonom Drine sigurno ga neće zaboraviti

Tlimfocit

Citat: ist  u Veljača 18, 2009, 23:23:25
Vjerojatno. Mislim da je to ona linija koja iz Splita ide za Mostar u 17.20.
Višegrad je zaista uz samu granicu BiH i Srbije, a tko se jednom vozio kanjonom Drine sigurno ga neće zaboraviti

opasno?

ist

Surovo, dolje je kanjon, iznad klisure, ima i dosta tunela kroz stijene... Pamti se cijeli život  ;)

Tlimfocit

#215
kolega TOMAZY izvještava da se kod Slanoga kod Dubrovnika ralica zabila u Glubtourov autobus i da je otišlo boćno staklo....ZG 1306 AL...krivac bura koja je ralicu zanijela i bacila na bus....
zahvaljujem kolegi na informaciji

Tlimfocit

opet ja sa (glupim) pitanjima: malo san vrtija slike po temi globtour i vidin siderala sa tablom međugorje-varaždin. Može li me ko prosvitlit odakle im to otkad to i funkcionira li još to (pošto je slikapinku starija)?

erobuss

Ta linija više ne funkcionira (osim na papiru), 5-6 godina vozili su naizmjenično jedan dan Varaždinci drugi dan oni.

U temi AP Vž je opširnija rasprava... Čitaj  8)

TOMAZY

linija MEDJUGORJE-VARAZDIN ide samo do ZAGREBA ;) ;)

Tlimfocit

#219
informacije o novim busevima:
-naručeno 10 novih buseva (kombinacija troosovinaca i dvoosovinaca)
-naručeno 2 minibusa

više uskoro....

Tomek

A u voznom parku Panorama busa imamo jedan bus previše.. Naime, ipak je na ZG registracijama samo 2, a ne 3 Volva 9700/3..
Kako? Pa tako što je ZG-6117-EB ex ZG-5406-DV. Vjerojatno se brzo izgubila registracija pa je napravljena nova.