ex Adriatic Bus & Tours Rijeka

Autor Tomek, Srpanj 06, 2008, 18:14:03

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

Ma i sole i njegova zena su ti djeca Trsata. Puno ces ga puta tamo zateci. On ti je nekad vozio Zastavu (hladnjacu) za Pivku. O imenima necemo.

motherfucker

Koliko ja znam, ta firma više ne postoji pod tim imenom. NOva firma istog vlasnika zove se MB bus ili sl., drži još neki posao s Amerima i bitno je smanjio ekspoziciju.Čak je i ured preselio, ili zatvorio.

Bari

Evo jedna sniježna slika


I jedna posebna
KREPAT MA NE MOLAT !

Shole

Jedna davno zaboravljena Setra.


photo by Avtomontažafan.

Dal se netko sjeća registracija ?  Jeli to bivša Autotransova sa crvenim crtama, ili je ovo druga ?

martin

Citat: Tomek  u Prosinac 31, 2008, 14:38:39
Evo jedna fotka iz 98./99. sa 3 Adriaticova autobusa na zagrebačkom Kaptolu, TAM 331 je registracije RI-279-DG, vjerojatno ex Autotrans


Ovaj TAM 331 je sad u AUTOPRIJEVOZ SINJ EX SABIC,0303 u sredini DALMACIJA BUS EX PAIC,SANOS na kraju DARKO TRADE  EX JOSIP PROMET
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

martin

Citat: Shole  u Prosinac 10, 2011, 21:49:02
Jedna davno zaboravljena Setra.


photo by Avtomontažafan.

Dal se netko sjeća registracija ?  Jeli to bivša Autotransova sa crvenim crtama, ili je ovo druga ?
Bila je jos jedna ovakva ista a dok je ovo slikano vise nije bila u vlasnistvu ADRIATICA
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

shef

Da spasim dvije slike sa starog foruma... photo by Tomek, dva bivša Adriaticova Euroclassa, snimljena na mjestu gdje je danas garaža Dino Busa u Kostreni (radna zona Šoići), objavljeno 19.06.2007.



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

martin

#23
Ova dva su prije nekih 4-5 godina mozda i manje lezali parkirani u Dugopolju kod Splita nekih par miseci i vidio sam da su ih odvezli na labudici,znali se mozda disu zavrsili?
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

NP-549

Video snimka sa slavnog zavoja na Piramidi