AS-ER Jukić, Pula [PU]

Autor Tomek, Rujan 22, 2009, 17:22:22

Tomek

AS-ER
Obrt za prijevoz putnika
Vl. Adil Jukić
52000 Pula
Karšiole 5


Imaju malog MB O303 10R i malog TAM-a 80A60


shef

Ovakve možeš uhvatit samo kad zalutaš... Ova ograda s druge strane ceste je parking nudističkog kampa Valalta u Rovinju:

8)

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Legenda, iako je u bitno lošijem stanju nego prošli put kad sam ga slikao

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

MrMarko

O303 parkiran danas kod OŠ Jurja Dobrile u Rovinju

Tomek

Rovinjska legenda je još živa

shef

Još vozi!
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Naišao sam na njihovu stranicu - čak dva noviteta; nažalost sličica je prilično mala. Valja ići put Rovinja, bar Setru uhvatiti...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Osoblje

Ljubazni član sendipula šalje sliku Setrice PU-943-SG. Inače to je ex Autotrans 1171
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Elvis Jukić

#9
Pozdrav svima koliko vas ima :)
Moj djed je vlasnik firme, pa imam par slika koje stavljam u prilogu, ukoliko Vas zanima neka informacija, slobodno me kontaktirajte putem e-maila: elvis.jukic1504@gmail.com
Trenutno su u pogonu Mercedes O303, Mercedes Sprinter te Setra koja je ujedno i najnovija :)

Paško

Pozdrav i tebi!

Može li koja malo bolja slika Sprintera na kojoj se vide registracije? A slike O303 su uvijek dobrodošle, takve legende rijetko se više viđa.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Elvis Jukić

#11
Naravno da moze :)
Kod starog Mercedesa su svi originalni dijelovi te vozi dan danas bez problema :)

peron24

Hvala što si nam se pridružio  hi  Zanima nas od koga ste nabavili Mercedes O303 i gdje je završio ovaj mali Tamić 80 A 60 Avtoradgona PU-417-AD iz 1989?
Bio je na Njuškalu:

Tomek

Evo moje dvije fotke iz 2007., kad sam se i vozio u TAMiću (fotke se mogu naći u podforumu Putovanja, reportaže)



Elvis Jukić

#14
Tam80a60 je prodan nazalost, iskreno koliko znam negdje u Slavoniji je, a Mercedes O303 je ako se ne varam kupljen davnih dana od nekog iz Istre (ne znam koga)
Zao mi je sto djed zeli sada prodati Mercedes O303 zato jer nema novaca za registraciju, ali ja sam izricito protiv toga, siguran sam da me razumijete...