Pulapromet - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:24:45

boro

  Ajmo Puležani moji, di ste?

noxis93

ja pratim autobuse tek 2 godine pa zato sorry....

boro

  Koje li gluposti!!!!  Po gradskim linijama voze stari visokopodni Mercedesi, a za Premanturu idu niskopodni Citelisi (naravno sa 7-8 putnika).

nexus

Citat: boro  u Travanj 12, 2008, 13:31:40
  Koje li gluposti!!!!  Po gradskim linijama voze stari visokopodni Mercedesi, a za Premanturu idu niskopodni Citelisi (naravno sa 7-8 putnika).

E jebiga, to je Pulapromet i uvijek će biti isti.. Lijenost do bola. Žalosno je samo to što koristi od novih autobusa imaju općinice koje za njihovu nabavku nisu platile lipe, a građanima Pule je, po običaju, ostalo podmirivanje računa ideesovskog lopovluka..  >:(

boro

  Jučer jedan MB o405n2 imao sudar,razbijen prednji desni kraj, branik,svjetlo... . 184 nije,znači ostaju 183,185 i 186.

boro

   Pardon prednji LIJEVI kraj.

nexus

Di se desila ta saobraćajka? Kako?

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

nexus

Tnx! Ne znam kako mi je to promaklo..  ???

boro

  Danas sam po gradu vidio 185 i 186 znači 183 je nadrapao. To je inače prvi sudar MB o405n2. Ako se uzme u obzir da ih je četiri i da imaju 12 godina onda je to dosta dobra statistika. Naravno velike zasluge idu vozačima koji su stvarno bili najbolji,nažalost sad kad su došli Citelisi Mečke je počeo svatko voziti i to je to.

noxis93

no nije šole kriv već vozać auta koji je pijan udario u bus

boro

  Da da znam,htio sam reči nevezano za ovaj zadnji sudar da sada otkada ih voze noviji i mlađi vozaći da su svako toliko ogrebeni, udubljeni...još što je najgore,reklame sta su polijepljene po cijelom busu su se počele polako odljepljivati tako da su neki busevi puni uši (one uši koje se rade na kantunima knjiga i bilježnica) a i kad se skine to sta se odljepilo na karoseriji ostaje ono sasušeno lijepilo(npr. desna strana od 196 je užasna,izgleda kao da je bila pola godine u garaži i onda odmah na liniju).

boro

  183 popravljen i od subote vozi ko zmaj

noxis93

Citat: boro  u Svibanj 19, 2008, 14:04:09
  183 popravljen i od subote vozi ko zmaj
good to know

noxis93

ubacili su u promet onog mb-a koji je dugo vremena stajao tamo di popravljaju autobuse