TAM - Tovarna Avtomobilov in Motorjev

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:38:14

STEFI- GRAF

Jeli itko ima kakvu informaciju kako su prošli ovi tamovi u Americi i koliko ih je uopće napravljeno ???

franky

Evo i službene stranice "novog" Tama
još samo da stave slova u logo i to je to :)
http://www.tam-durabus.eu/

zlikowszky

Interesantno, na modelu Vive TH, zagrebačke tablice!
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

jani


BoBi19

MAPROM d.o.o.

Done

Ekipa imam jedno pitanje ne tiće se direktno autobusa ali se tiće Tama.Imam tamića 90T35 iz 1994 godine sa ivekovim motorom.Međutim nemam nikakvih upustava o njemu pa me zanima ima li ko kakve tehničke dokumentacije o njemu na sto čuda sam ako nešto rikne di god pitam po dučanima djelova za kamione blido me gledaju ako mi ko može pomoći bilo kako bio bi mu puno zahvalan.Jedino šta sam sazna da je motor oznake 8040.05.230 ugrađiva se u iveco zetu od 86-91.

jani



20 avtobusov  TAM VIVair za Saudsko Arabijo - Jeddah Airport

jani

#293
TAM po svetu / TAM all around the word
-slike najdene na internetu, zbrne na enem mestu z namenom za ohranjanje zgodovine.

TAM 260 iz Khive v Uzbekistanu,fotografije posnete 3. 2013. Avtobus pred hotelom je kot nov, čeravno TAMa že zdavnaj ni več. Šofer ga, kot se vidi s slike, skrbno neguje in daleč od Maribora ohranja v odličnem stanju."



Rusia St.Petersburg


Rusia Arkhangelsk Oblast








Rusia Novosibirsk Oblast

190a110t

Rusia Ulyanovsk Oblast













UKRAINA







Austria










Sweden








Ireland

http://imageshack.us/photo/my-images/12/7cxh.jpg/





















jesrib

kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Shole

Da nebi bilo da ih je samo JOZA REISEN  kupovao


www.bus-bild-de

jani

Germany
TRD REISSEN


Die TRD-Reisen Fischer GmbH & Co. KG ist ein 1960 gegründetes Busunternehmen mit Sitz in Dortmund.

CROATIA
iris KA




LAGUNATRANS









jani

Tam VivAir -  8.1.2013 1/17 airport buses on way to Moscow Domodedovo Airport

Distributor Maribor Truck & Bus Russia took care of the first partial delivery from an order of 17 VivAir Airport Bus for Russia's largest airport in terms of passenger traffic, Moscow Domodedovo Airport. With 80 airlines operating regular flights, flying to 240 different destinations, its total passenger traffic amounts to 30 million people per year



NP-549

#298
Iran  1996.

BoBi19

MAPROM d.o.o.