AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

tony515

Man bez zraka i bez prednje tablice  :-X

dado1

Iskreno neznam kome je palo na pamet dozvoliti da se autobus ovako ostavi. Mislim da ih je iskustvo s kolodvora trebalo necem nauciti a to je da je autobus bez reg i ovako otvorenih vrata, bez zraka mamac za vandale...

Lion's Driver

Ostavio ga je njegov vozač. To je 50m od vozačeve kuće ispred škole u Prološcu. S obzirom ko mu je vozač, Proložani ga neće ni taknut sigurno. Bolje mu je tu nego u IM sigurno

tony515

Par Renola je "nestalo" s kolodvora dok ovaj bar na izgled uredan jos leži

IgorKlasik

Očito su se odlučili i oni štrajkati u toj vručini....

No, Renault je videti u odličnom stanju... jel se prodaje?

MAN464

Pajdane taj renault i još 7 - 8 autobusa do njega su zreli za željezo :) kupiti se mogu ali to ne vrijedi za cestu više ništa :) Tu su 1x integro crveni, par tih renaulta, setra 319 ul, skyliner ex Panturist, cityliner ex panturist  :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

IgorKlasik

Ojoj.
Znam ali taj Renault ne izgleda loš... Je si jih slikao i iznutra?

tony515

Ovaj zuti bi mogao cak biti dobar za prodaju, ja sam zainteresiran za crvenog integra pa ako netko zna cijenu neka javi  :)
A ostalo, kao što je kolega rekao je sve zrelo za željezo, i ne znam zašto ih ne izrežu nego leže i huligani im razbijaju stakla.   >hammer<

Lion's Driver

Ma je taj žuti naizgled dobar zato što je sređen i farban. Možda malo bolji od ostalih al sve je to pojelo svoj kruh. Svašta je to trpilo u Postbusa a i kilometri su tu. Za vozit srednju školu možda pogodniji nego Zore al Zore su novije.

Marko NS

Ovaj Zuti Reno je nekad vozio u Tirolu po brdima vidim po boji, i on je dosta izradjen bas. Jos ako se doda zimi dosta soli mogu jos i ovako na slikama spolja i ne izgleda toliko lose.
Ne mogu naci crveni Integro ali postoji mogucnost da je i on vozio u Tirolu i tu se treba videti koliko je pohaban zbog soli zimi :)

MAN464

Sve je na prodaju , Tony javi se u privatnu poruku pa te uputim :)

Marko je i on je isto iz Austrije :) , ovi Renoli su imali dosta hrđe po sebi (nisu puno ni plaćeni) dosta ih je došlo ali su jako brzo i izbačeni iz upotrebe ( ne svi) , u Ljubuškom su još 3 ili 4 mislim :) + po BIH se negdje još voze
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

dado1

Jel zna netko možda gdje su završili Sprinter ex. Varaždin bus, Neoplan Tourliner,Irizar Century Scania te Temsa diamond (zadnji put viđena na parkingu Autoherca na izvoznim tablicama)  ? Od svih autobusa ex Autopoduzeća (Autoherca) neznam još za njihovu sudbinu.

MAN464

Sprinter ex Varaždin bus žuti vozi đake, Irizar, Tourliner su mislim prodati, Temsa bi trebala biti u Grudama :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Paško

Koji je status ove 3418-FM? Nema više Autohercove naljepnice. Fotkao DWProski danas u Imotskom
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN464

#1199
Vozi đake srednja škola :) danas i 3441 ponovno u prometu  :-* :-*

mislim da je ljeto proveo kod blizu granice u Vinajnim Donjim :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.