Clissa - razno

Autor markost, Prosinac 12, 2007, 18:19:25

miky

Citat: busi  u Studeni 10, 2008, 16:20:12
Citat: miky  u Rujan 27, 2008, 18:22:52
Imaju dvije Specialke, klasičnu sa WC-om i 49+2+1 sjedište, te jednu koja je koliko ja znam jedina u HR sa vratima otraga i 57+2+1 mjesto, naravno bez WC-a.

57+2+1 - kolko je dugacak taj bus?

Normalnih 12 metara kao i ova druga, samo nema WC i vrata su pozadi...

King of the world

Ma znate li Vi kako grije ova Setra? Kako su joj vrata na kraju,preklopni sic,od motora ,pa sve do prva tri sica u busu,nijedna klima ne može oladit. Nedaj Bože nikad više s njon igdi.  :-\ Z aubit se kako buči,,šofer otvori vrata,kad ono komad ruzine ispade. Pitan ga ja oće li ove skale izdržat,a on kaže odnja ga djava valjda oće  ;D neki momak,al seljo brate... Nije ni on prisritan njome.

IKAS

Inače Clissa uz sva svoja stara vozila kupio još dvi setre 317 hdh,staru cca 10-12 godina. Nije mi samo jasno zašto ne obnavlja vozni park s novijim busevima.

markost

Viđen i jedan MB 0404(mislim) sa austrijskim probnim tablama u shemi "Clisse" taman na putu na tehnički pregled.

tovar

Zadnjih dana jedna S 317 HDH na stacionaru u Solarisu. Lipo izgleda u bojama Clisse, a ja je nikako slikati.

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

erobuss


busfan

Citat: erobuss  u Svibanj 31, 2009, 11:08:48
Rešetke na poklopcu motora?

Moguce je da ove novije od 2000. sa sjedistima serije 400 imaju te resetke. Isto resetke ima i 317HDH od Semberijetransport a novija je, a gledao sam par starijih nemaju.

Da ove nisu kupljene u omnibus Maiwnd, prodavale su se dvije ili tri bijele sa ovim felnama. Imaju neka zelena sjedista od serije 400, neka kao vise klase?

maky

Uz dvije novonabavljene 317 HDH, danas sam vidio i jedan niski O404...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Danas Clissina Specialka vozila za HŽ Split-Zagreb. Očito nije samo Čazmatrans u igri..

ist

Imaju genijalnu "garažu", parkiraju buseve uz staru klišku cestu kod tunela

troosovinac

Citat: ist  u Listopad 09, 2009, 10:37:59
Imaju genijalnu "garažu", parkiraju buseve uz staru klišku cestu kod tunela
i niko im ništa ne može! ZNA SE!
bela lađa

ist

Ma da, ono je čudesno, vjerojatno ima neko političko zaleđe kada mu ono dopuštaju. Čak je i neki kanal improvizirao uz cestu

IKAS

Citat: ist  u Listopad 12, 2009, 11:53:56
Ma da, ono je čudesno, vjerojatno ima neko političko zaleđe kada mu ono dopuštaju. Čak je i neki kanal improvizirao uz cestu

E prijatelju moj,da zaleđe,koliko je taj čovik zla nanio drugima i još se i ponaša svakako.Al nadajmo se da će i naša policija početi raditi,a ne nedužne ljude kažnjavati za parking pri npr.hitnim slučajevima.

troosovinac

Citat: IKAS  u Listopad 12, 2009, 16:09:17
Citat: ist  u Listopad 12, 2009, 11:53:56
Ma da, ono je čudesno, vjerojatno ima neko političko zaleđe kada mu ono dopuštaju. Čak je i neki kanal improvizirao uz cestu

E prijatelju moj,da zaleđe,koliko je taj čovik zla nanio drugima i još se i ponaša svakako.Al nadajmo se da će i naša policija početi raditi,a ne nedužne ljude kažnjavati za parking pri npr.hitnim slučajevima.
svakoj sili dođe kraj.
bela lađa