Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

Tomek

Jel imaju 23-36 to, jer trebao bi imati isto ko i oni?

MAN truck bus

Ja koliko sam shvatio 23-36 i 155 su imali kabinu kao City 2009. i 2020., samo su im onda maknuli ono staklo zbog refleksije, a 156-166 onda su dobili tu potpuno zatvorenu kabinu.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Melisa Kodžoman

Zna li se možda što će biti sa 193?

tramvajac 92

Jutros je 534 imao nesreću na Žitnjaku, kod zelene tržnice, na polasku u 6:15. Prema pisanju 24 sata, vozaču je pozlilo.


https://www.24sata.hr/news/krs-i-lom-na-zelenoj-trznici-dosao-sam-do-vozaca-pozlilo-mu-je-bas-je-jako-zagrmilo-796983/galerija-679879

Portos

Citat: tramvajac 92  u Studeni 16, 2021, 09:26:50
Jutros je 534 imao nesreću na Žitnjaku, kod zelene tržnice, na polasku u 6:15. Prema pisanju 24 sata, vozaču je pozlilo.


https://www.24sata.hr/news/krs-i-lom-na-zelenoj-trznici-dosao-sam-do-vozaca-pozlilo-mu-je-bas-je-jako-zagrmilo-796983/galerija-679879

Mislim da je to kraj za 534

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

421

@ Portos
Ne bih se složio s tobom.
Sudeći po slikama, izgleda grdo ali vitalni dio podvozja nije pretrpio veću štetu (Mercedes je to!) ili postoji opcija B:
prednji dio sa 193 sljubiti sa stražnjim sijelom 534 kao što su to radili nekad s SGjcima.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Majstor

Dvije generacije Ciatara nije bas spojivo 🤣
Samo mi sudite pošteno !

421

#1087
ARZ je svašta radio, pa može i ovo!
Iako je to malo vjerojatno. pivkan
BTW
Da je bilo imalo volje, Conecto se mogao pretvoriti u još bolji i sigurniji  bus123, da su sa Citara premjestili osovine s diskovima na nj.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Portos

Citat: 421  u Studeni 16, 2021, 17:45:20
@ Portos
Ne bih se složio s tobom.
Sudeći po slikama, izgleda grdo ali vitalni dio podvozja nije pretrpio veću štetu (Mercedes je to!) ili postoji opcija B:
prednji dio sa 193 sljubiti sa stražnjim sijelom 534 kao što su to radili nekad s SGjcima.
Bus je star 17 godina. Nisu slagali puno mlađe autobuse od njega, šteta je veća od vrijednosti samog autobusa. No ZET je to, nikada se ne zna. Podsjetiti ću da su slagali 24 i 301 što je bilo neisplativo, a rashodovali 25 i 165 jer se njihov popravak nije isplatio.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

tramvajac 92

Hmmm, ne bih se čudio da ga stvarno osposobe. Možda čak ako ode neki solo Citaro u rashod, njegovu će njušku iskoristiti.

sniff

Estetska nagrada mjeseca

Tomek

Budući je cesta za Bistru polumakadam ništa čudno.

ChRiStIaN

Bas to Tomek. Kroz Bistru vise asvalta fali nego ga ima i svaki dan autobus izgleda tak.
@ Autobusi Hrvatska @

Tomek

Citelis gbr 770 izgleda ima neki teži kvar, već dva mjeseca je neregistriran.

marin

Odavno ga nema u prometu. Puno duže.