Napadi na vozače autobusa

Autor erobuss, Kolovoz 21, 2008, 23:25:34


mate

Svaka cast na reakciji kolega iz GPPa...
a ovog balavca treba strpat u popravni dom da se nauci osnovnom kucnom odgoju, kad ga roditelji vec tome nisu naucili >hammer<

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=131664

goranxxx

SETRA 417 HDH

Nešić

E a ovako to izgleda kad srpska policija zaustavi autobus
http://www.24sata.info/vijesti/regija/75888-VIDEO-Srbijanska-policija-maltretirala-vozaca-autobusa.html
Majku li im .... da im tutnes 20 evra odmah bi te pustili a ako neces da das pare hoce da te privedu.. jos njih dvojica debleli ko prasici ne mogu da savladaju jednog coveka.. jeste da smo mi nislije jaki ali za jednog coveka im trebale 3 patrole..
E da vole oni da zaustavljaju i da cimaju sirotinju sa starim vozilima i nas profi vozace busa i kamiona a kad vidi Audi Q 7 da vozi 100 preko ogranicenja e tad je prpa tresu se gace kad treba da mane onim znakom za zaustavljanje..

Berlingo

Isuse ovo je grozno. Ja uopce ne kuzim sta je njima taj jadan vozac napravio. A mozete vi biti jaki koliko hocete, sta kad je on uvijek ali uvijek zasticen i reci ce ti i natovariti da sprjecio sluzbenu osobu u obavljanju duznosti. Mogu misliti sta onda ako si jos tamo stranac. Bas cu pitati jednog kolegu koji je u Sabac isao po mlijeko.

Nešić

Citat: Berlingo  u Listopad 22, 2011, 16:00:19
Isuse ovo je grozno. Ja uopce ne kuzim sta je njima taj jadan vozac napravio. A mozete vi biti jaki koliko hocete, sta kad je on uvijek ali uvijek zasticen i reci ce ti i natovariti da sprjecio sluzbenu osobu u obavljanju duznosti. Mogu misliti sta onda ako si jos tamo stranac. Bas cu pitati jednog kolegu koji je u Sabac isao po mlijeko.
Ovo jaki sam stavio iz šale ;)  Pa i zar nije... njih dvojica ne mogu da savladaju jednog čoveka neg im treba pojačanje.. Inače policija nam je u globalu užas.. jednom iz Beograda stariji kolega na BAS-u ulaze njih možda 10 svi se voze na službene i naravno seli a ljudi koji su platili karte morali su da stoje(Beograd nam je bio usputna stanica) i kolega malo inače grlat ustao čovek to da reguliše i oni ti nam nameste da nas zaustavi patrola pred izlazak na auto put i kreće tortura.. Jedino što hvala Bogu nisu tukli kolegu ali su nas zato zadržali zakasnili smo gde smo trebali da stignemo.. Sad je hvala Bogu sređeno to da mogu samo 2 cajca da se voze ali u uniformi a preko toga mora da se plati karta..

Berlingo

#21
Shvatio sam da je sala. ;) I lijepo si napisao. Tako su debeli da ne mogu nista. I pitaj Boga sta bi pokazao dreger da su puhali. ;D Svaka cast. Najgore od svega je da ce vozac ipak na kraju dobiti prijavu.

Nešić

Citat: Berlingo  u Listopad 22, 2011, 18:56:09
Shvatio sam da je sala. ;) I lijepo si napisao. Tako su debeli da ne mogu nista. I pitaj Boga sta bi pokazao dreger da su puhali. ;D Svaka cast. Najgore od svega je da ce vozac ipak na kraju dobiti prijavu.
Videcu ga ovih dana pa cu bas da ga pitam sta je to bilo.. trenutno sam na odmoru ali sam slucajno saznao od kolege da je izaslo novo vozilo.. Inace ne bi ni znao da su ga panduri maltretirali na Sabackom putu da ne videh juce snima na you tube iako je to bilo jos krajem jula..
Za razliku od ovih ja sam sa smederevcima imao extra iskustvo kad sam ga zgazio na mestu preko Dunava a oni sa radarom snimali na kraju mosta..

Berlingo

Cekaj, cekaj, zar to nije prema Kovinu? E pa tamo sam ti ja 1988. bio na obuci u JNA. Voznje su bile svugdje, pamtim Vrsac, Belu Crkvu, Pozarevac... Zbilja je mali ovaj svijet.

Nešić

Citat: Berlingo  u Listopad 22, 2011, 23:46:00
Cekaj, cekaj, zar to nije prema Kovinu? E pa tamo sam ti ja 1988. bio na obuci u JNA. Voznje su bile svugdje, pamtim Vrsac, Belu Crkvu, Pozarevac... Zbilja je mali ovaj svijet.
E ka Kovinu sam ja tad krenuo.. tj iz Kursumlije za Pancevo(inace da ne pravim sad OT linija nekad bila Kosovo Polje - Pancevo pa je sad iz Kursumlije u nazad 10 god.) ali policajci su bili krajnje ljubazni i ako sam prekoracio nekih 15-20 km/h da je bio neki nadrkanko odmah prijava ali srecom bili ok ljudi.. samo me pozvali da duvam da vide da nisam pod dejstvom alkohola i da mi pokazu koliko je radar snimio..

Berlingo

Svaka cast kolega! S nostalgojiom se sjecam tih vremena!

Nešić

Citat: Berlingo  u Listopad 23, 2011, 00:31:04
Svaka cast kolega! S nostalgojiom se sjecam tih vremena!
Eeee to su bila vremena.. a sad sve gore i gore..
Neg da se malo vratimo i temi bilo je kod nas po Nisu u gradskom saobracaju situacija da lik trazi da izadje van stanice.. kolega mu kaze ne moze i odmah vadi noz.. svega ima!

Nešić

Citat: Nešić  u Listopad 22, 2011, 13:03:25
E a ovako to izgleda kad srpska policija zaustavi autobus
http://www.24sata.info/vijesti/regija/75888-VIDEO-Srbijanska-policija-maltretirala-vozaca-autobusa.html
Majku li im .... da im tutnes 20 evra odmah bi te pustili a ako neces da das pare hoce da te privedu.. jos njih dvojica debleli ko prasici ne mogu da savladaju jednog coveka.. jeste da smo mi nislije jaki ali za jednog coveka im trebale 3 patrole..
E da vole oni da zaustavljaju i da cimaju sirotinju sa starim vozilima i nas profi vozace busa i kamiona a kad vidi Audi Q 7 da vozi 100 preko ogranicenja e tad je prpa tresu se gace kad treba da mane onim znakom za zaustavljanje..
Biće gadno kako sam čuo.. da se nije opirao možda bi bolje prošao.. oni su mu uzeli taho listić i on je uzeo nazad i nije hteo da im vrati listić a kad su hteli da ga privedu opirao se..

Berlingo

Cekaj ne kuzim, kako su ga uzeli, moraju mu vratiti. I trebali bi lupiti gore zig. Ili se i to mjenjalo? I koliko sam skuzio on je prekoracio brzinu za koji sitan km. A gdje je tu onih 10 km tolerancije do 100 km/h, poslje ide 10%? Da li je to kod vas tako, jer ja koliko znam samo Slovenija ima nekih 3%? Ma kolega ti je u pravu, ja bi isto tako napravio. Moze se zaliti, ma mora dobiti spor. Ali majstori mu mogu opet natovariti sprjecavanje sluzbene osobe u obavljanju duznosti.

Nešić

Citat: Berlingo  u Listopad 23, 2011, 21:48:11
Cekaj ne kuzim, kako su ga uzeli, moraju mu vratiti. I trebali bi lupiti gore zig. Ili se i to mjenjalo? I koliko sam skuzio on je prekoracio brzinu za koji sitan km. A gdje je tu onih 10 km tolerancije do 100 km/h, poslje ide 10%? Da li je to kod vas tako, jer ja koliko znam samo Slovenija ima nekih 3%? Ma kolega ti je u pravu, ja bi isto tako napravio. Moze se zaliti, ma mora dobiti spor. Ali majstori mu mogu opet natovariti sprjecavanje sluzbene osobe u obavljanju duznosti.
Pandur kad traži taho listić mora da potpiše i udari pečat jer kad se izvadi iz tahografa pa kad se vrati crta jednu liniju a ti u firmi moraš da dokažeš zašto si vadio listić iz uređaja.. E sad on je pogrešio kad je oteo panduru listić.. pa će onda oni najverovatnije da se pozovu na ono.. sprečavanje službenog lica u vršenju dužnosti.. Će vidimo šta će sve da se desi...