Rashodi

Autor LuckyLooser, Svibanj 24, 2010, 22:04:14

LuckyLooser

Evo na što sam danas naišao. :o

Nasred Gata Karoline riječke parkiran autobus i 2 auta. :o ??? Riječ je o Autotransovoj Setri GB 995. Nemam pojma je li se radi o nekom umjetničkom performansu ili je nekakav sajam u điru, a ne da mi se sad tražit po netu.

Uostalom, pogledajte sami.





5AR

Pred par dana na Riječkom Aerodromu je bila vatrogasna vježba gdje su koristili 995 pa je moguće da će imat sličnu ulogu i ovdje.

shef

A i jučer ujutro je bio parkiran na starom mjestu u Srdočima (ili to spada pod Martinkovac?).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

Citat: 5AR  u Svibanj 24, 2010, 22:34:34
Pred par dana na Riječkom Aerodromu je bila vatrogasna vježba gdje su koristili 995 pa je moguće da će imat sličnu ulogu i ovdje.

Sad je bilo na Novoj TV, vježba spasilačkih službi ususret turističkoj sezoni danas je bila na riječkoj rivi.
KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

I dalje na kolodvoru u Novalji


STEFI- GRAF

Zanimljiv primjerak zadnja vrata iza zadnje osovine nisan baš ih vidija takvi O 303.

5AR

ex 1145 sudeći po izvoznim tablicama napušta Hrvatsku


Tomek

1008 i 986 jučer na autocesti između Bosiljeva i Karlovca odlaze iz Autotransa  :(

lussin

Šteta, 1008 je prvi ATR bus u kojem sam se vozio :(

Kolega garažer

Gdje su otišla ova dva ljepotana
PROMET Split

Majstor

MAN Imp vjerojatno u trampu za nesto
Samo mi sudite pošteno !

trebor_ttt

po mojim nekim insajderskim informacijama idu za bugarsku pa od tamo na bliski istok... tamo su ovako "novi" strojevi jako popularni.
1425, a 1306 u <3

sniff

Da,budu ih šarafili do besvijesti dok se ne raspadnu,kao što i u Rusiju šalju.
                                                       
                                                                                                               Pozdrav!

Dreamwalker

#13
Jedan od ove dvojice se prodaje na mobile.de. Završio je u Bugarskoj, navodno ima 1 259 000 km i 05/1993 je godište. Cijena 17,990 Eura netto. Prema slikama unutrašnjosti, znalci bi mogli znati koji je, ukoliko im je interijer različit.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=230565759&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=B&grossPrice=false&isSearchRequest=true&category=Coach&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelDescription=404&pageNumber=1

foto: mobile.de
*podaci i slike iz oglasa napisani/postavljene kako bi za par mjeseci/godina bili dostupni na forumu kad link nestane


"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

lussin

Ovo je 986, 1008 ima bijeli znak Mercedesa