Kvarovi autobusa na riječkim ulicama

Autor nukleusri, Prosinac 06, 2007, 15:45:54

nukleusri

Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 12 Oct, 2006, 18:46

Danas oko 17,40 na sredini nadvoznjaka u Cindricevoj ( Susak ) stoji srebrni MB Travego njemackih registracijskih oznaka s otvorenim poklopcem motora i soletom koji zamisljeno gleda u motor. Pitam se da li je stvar u lošem odrzavanju ili gresci u sistemu, ali autobus nije star i nije reklama za MB.
BTW, s obzirom da nisam ocekivao bus u srednjoj traci na sredini nadvoznjaka, bilo je naglo prestrojavanje u lijevo, a slican manevar cinili su i drugi.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by ikar on 12 Oct, 2006, 18:57

Osim manjih kvarova kao što su vrata (uvijek na Connectima) nisam ništa takvo doživio...
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by shef on 12 Oct, 2006, 18:58

Bravo, vidio sam ga i ja, nekakva školska ekskurzija, ekipa stoji uz ogradu. Upao mi je u oči i trokut sa treptavom lampicom.
Eto i Travego ponekad kiksa...mi smo s Conectom lagano prohujali
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 21 Oct, 2006, 10:18

Jucer oko 16,00 po najvecem pljusku, zamjena prednje lijeve gume na 466 ( na ugibalistu u Osjeckoj ispod zaobilaznice ). Vjerovali ili ne, mehanicari su to rijesili za svega par minuta ( koliko mi je trebalo da autom dodjem od Rastocina do Konzuma i natrag ).
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by ikar on 24 Oct, 2006, 19:18

Nije kvar ali je slična situacija.

Danas vraćam se iz škole sa 569 (to se zove modernizacija autobusa) na liniji 7. Raspored putnika je bio tako da je prednji dio bio normalno popunjen, a prikolica je bila nakrcana  Autobus kreće sa Tete Rože uzbrdo (oko 11% je uspon) i šlajda i zaustavi se nakon 20m i šta sad, šole daje gas, kotači se okreću u mjestu. I tako on stišće gas, i poslije pola minute vrati se u rikverc na stanicu. I opet stišće gas i neide. Već sam mislio da će nas istjerat van iz autobusa ali je nekako šlajdajući krenuo

Sad metoda rješavanja problema (bez tjeranja putnika van):
Problem je bio premaleno osovinsko opterećenje na pogonskoj osovini (srednja), rješilo bi se da se putnici pomaknu iznad srednje osovine, te bi se povećao osovinski pritisak i samim time vučna svojstva.

Sve u svemu zanimljiva situacija.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by shef on 24 Oct, 2006, 19:26

Ne bi bilo loše ni vidjeti bolji asfalt i bolje gume. A postoji još jedna stvarčica zvana ASR, ali to je za SG220 futurizam.
Kad smo kod 569, mislim da je to jedini SG2x0 I serije gdje su tipkala zvona maknuta s krova na rukohvate.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by ikar on 25 Oct, 2006, 14:29

Riknuo 623 danas kod Sušačke bolnice. Polazak u 14:25 G. Vežica-Pehlin. Autobus je stajao na stanici prazan i ugašen sa prednjim vratima otvorenim, dok je na stanici bila rulja.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by ikar on 6 Nov, 2006, 18:48

Danas je riknuo 109 u blizini zatvora na 5A, rekao mi je brat.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by shef on 5 Dec, 2006, 11:44

Danas se iza 11:00 pokvario 454 na šestici, naravno prepun. Iskašljao točno na mjestu gdje se vijadukt u Cindrićevoj razdvaja. Posljedica: strašna gužvetina u prometu i masa pješaka na cesti.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 5 Dec, 2006, 15:09

Danas u 13,45 na semaforu na Pećinama stoji i ne mrda 568. Oko 14,10 krenuo prazan u garazu.
450 vidjen ziv i zdrav oko 14,40 na Podvezici.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by ikar on 5 Dec, 2006, 15:11

Da, 450 sa ja još jučer vidio na dvojci, naravno sa istim vozačem  
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by shef on 5 Dec, 2006, 15:55


5 Dec, 2006, 15:09, kico101 wrote:Danas u 13,45 na semaforu na Pećinama stoji i ne mrda 568. Oko 14,10 krenuo prazan u garazu.



Baš sam se s njim vozio kad sam vidio 454. Motor je zvučao kao da će se raspasti, a od četiri vrata dvoja nisu bila baš raspoložena za rad. Ako je nekome hitno potreban ARZ, onda je ovom jadnom 568.
Šteta što više ne radi Autoremont Matulji, dečki su znali posao.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 5 Dec, 2006, 20:29


5 Dec, 2006, 15:55, shef wrote:
5 Dec, 2006, 15:09, kico101 wrote:Danas u 13,45 na semaforu na Pećinama stoji i ne mrda 568. Oko 14,10 krenuo prazan u garazu.

Šteta što više ne radi Autoremont Matulji, dečki su znali posao.

Slazem se. Po mom sjecanju zadnje su obradili 419,420 i 421 i tada su dobili one lajsne, a i limovi su ugradjivani po cijeloj duzini prednjeg i straznjeg dijela busa ( a ne kao zadnje "obrade" sto se najbolje moze uociti na Eurobusevima, napr. 648 gdje su na duzini od 10 metara nabacili skoro isto toliko limova ).
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 11 Dec, 2006, 19:26

Danas u 17,00-Riva ( oko 30-ak metara prema kazalistu ), linija 2- stoji prazan sa cetiri upaljena zmigavca 671 ( tko zna po koji put ). Ikar je vec spomenuo da ovaj nece dugo, a ovo je samo prilog toj tezi. BTW, tko zna zasto, tocno 200 garaznih brojeva nize- 471 ( stari Sanos S200 ) je imao slicne probleme ( jednom se cak i dobro zadimio u putnickom prostoru ) i zavrsio karijeru negdje 1991., samo 6 godina od pustanja u promet ( od toga je barem godinu dana bio u raznim kvarovima ).

17,45- 671 vidjen u redovnom prometu na duji prema Zametu ( mozda je kvar u elektronici koja ga zaustavlja, tko zna ).
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by ikar on 11 Dec, 2006, 22:33

Mislim da sam se i tim 671 vozio u subotu u grad. U prikloici je bilo ekstremno vruće...
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 26 Dec, 2006, 18:12

17,20-Linija 32- iznad stadiona Kantrida-564 u kvaru, putnici na stanici, sole sece po praznom busu.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by ikar on 28 Dec, 2006, 23:34

Večeras je riknuo (valjda, stajao je na stanici sa sva četiri upaljena cijelo vrijeme) 648 na 20:40 11 Lokva, putnici unutra. Stajao je cijelo vrijeme od kada je došao do iza 20:55.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by shef on 31 Jan, 2007, 15:28

Po milijunti put se pokvario 568 na dvojci. Stajao na Piramidi, a iza njega servisni Kangoo.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 31 Jan, 2007, 19:42


31 Jan, 2007, 15:28, shef wrote:Po milijunti put se pokvario 568 na dvojci. Stajao na Piramidi, a iza njega servisni Kangoo.



563 i 568 u zadnje vrijeme voze samo dvojku, a to je siguran znak da su zreli za promjenu motora.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 1 Feb, 2007, 22:57

Danas u 12,52 kod Tete Roze u pravcu grada vidjen prazan 532 sa oznakom sedmice. Kvar ili prestrojavanje, hm.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by shef on 4 Feb, 2007, 22:31

Dosta opasna situacija večeras kod V.Lenca. Na prvom desnom nepreglednom zavoju gledajući u smjeru Rijeke poslije ulaza u brodogradilište u potpunom mraku stoji Neoplan Jetliner Valjan Prijevoza. Očito kvar elektro instalacije.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by shef on 2 Apr, 2007, 11:06

Cijelo prijepodne na Piramidi u kvaru ITR-ov Sanos S411. Nije mu prvi put...
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by shef on 2 Jul, 2007, 10:31

Znači li ovo možda kraj za staru kantu? Linija 1A je izgleda za njega bila preveliki napor, a osim toga je i stvorio poveću gužvu u Strossmayerovoj:

--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by LuckyLooser on 4 Aug, 2007, 10:01

Da malo i ovu temu izvučemo iz naftalina  
Jutros oko 9:00 623 stoji prekoputa željezničkog kolodvora, prazan, sva 4 žmigavca upaljena, iza njega servisno vozilo. Na displeju 1 Bivio. Nedavno je nakon duge pauze krenuo u promet, nije valjda nesto ozbiljno.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by Boki on 4 Aug, 2007, 12:05

Vidio ga, kad sam ja prošao na displeju pisalo garaža.


Jedan OT, od sutra me nema pa koristim priliku da svima zaželim ugodne godišnje odmore, ako ih imate, a onima koji ostaju na forumu i u gradu ugodan ostanak, naravno očekujem što više fotki buseva, po mogućnosti najnovijih Citara.

Pozdrav!
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 4 Aug, 2007, 13:02

Ajde, Boki, uzivaj i prikupi snagu za dalnje akcije.  Vjerojatno ce se situacija u voznom parku bitno mijenjati u slijedecih mjesec dana.
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

nukleusri

--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by shef on 6 Aug, 2007, 7:50


4 Aug, 2007, 10:01, LuckyLooser wrote:Da malo i ovu temu izvučemo iz naftalina 
Jutros oko 9:00 623 stoji prekoputa željezničkog kolodvora, prazan, sva 4 žmigavca upaljena, iza njega servisno vozilo. Na displeju 1 Bivio. Nedavno je nakon duge pauze krenuo u promet, nije valjda nesto ozbiljno.


Evo jadnika u garaži, na kutiji za novac žuti papirić "vozilo nije ispravno":

Shot with K750i
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by LuckyLooser on 6 Aug, 2007, 20:13

Danas u 18:10 420 (stari vrag se ne da u penziju, a ja ga već otpisao na forumu ) stoji na istom mjestu kao i 623 u subotu. Prazan, upaljena sva 4 žmigavca. BTW, primjetio sam velike krpe ruzine koje izbijaju ispod piture, a 419 kojemu je limarija dosta boljem stanju, već je parkiran na kraju garaže .

10 minuta nakon toga 623 projurio prazan Zvonimirovom u smjeru Kantride, na displeju pisalo GARAŽA  iza njega se kovitlao dim, i TE Urinj bi se posramila .
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by dino on 10 Aug, 2007, 20:36

Danas oko 18:20, 420 na liniji 3A se pokvario, upalio sva 4 i čeka pomoć
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 11 Aug, 2007, 16:12

Danas tocno u podne na stanici kod Novog lista "odmara" 592. Ali bez brige, nista strasno, vidjen sat vremena kasnije na 2-ci.
623 u redovnom prometu, takodjer na duji.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by Boki on 14 Sept, 2007, 0:36

Moja sestra vidjela Citara na stanici na Žabici jučer s upaljena sva četiri žmigavca, nije upamtila g.br.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by boky on 14 Sept, 2007, 15:51

dana 13.09.2007. idem iz škole s citarom. dolazimo na onu stanicu poslije žabice (kod capitana tamo) i neki likovi na zadnjim vratima okrenu ono za otvorit vrata taman kad je šole htio krenut. bus je odma stao (blokada kretanja valjda).šole nije znao šta bi pa smo izašli van a citaro je ostao stajat i ostali su ga busevi zaobilazili. čekali smo 3,4 min i vidjeli niš od toga pa otišli u grad. eto toliko
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by maky on 14 Sept, 2007, 17:47


14 Sept, 2007, 15:51, boky wrote:dana 13.09.2007. idem iz škole s citarom. dolazimo na onu stanicu poslije žabice (kod capitana tamo) i neki likovi na zadnjim vratima okrenu ono za otvorit vrata taman kad je šole htio krenut. bus je odma stao (blokada kretanja valjda).šole nije znao šta bi pa smo izašli van a citaro je ostao stajat i ostali su ga busevi zaobilazili. čekali smo 3,4 min i vidjeli niš od toga pa otišli u grad. eto toliko

Haha! Koje iznenađenje!

Ista stvar se događa i u našim Lion`s Cityjima, što je najgore od svega divljaci to učinu na semaforu, ali sholeti su se već naviknuli pa riješe problem u 2-3 minute - dovoljno da se stvori kolona na semaforu...
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 14 Sept, 2007, 18:39

624 danas oko 9,00 vidjen kod kazalista. Stoji prazan, jedino sole sjedi na drugoj sjedalici i mobitelira. Kroz prozor od vozaca izvucen neki kabel koji ulazi kroz otvor ispod prozora.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 21 Sept, 2007, 20:32

Danas u 17,20 na stanici u Fiorello la Guardia ( smjer istok ) stoji prazan sa 4 zmigalnika 664 ( 3-Set.A.K.Miosica ). Isti vidjen na istom mjestu i u 18,30, znaci sat i 10 minuta kasnije. Niti u njemu , niti u blizini nisam vidio nikoga od trolejevaca.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by tiki on 4 Oct, 2007, 20:25


26 Dec, 2006, 18:12, kico101 wrote:17,20-Linija 32- iznad stadiona Kantrida-564 u kvaru, putnici na stanici, sole sece po praznom busu.



Prosli tjedan je crkla triz duja na preluci. Mislim da je to bila ista ona triz duja koja je crkla na željezničkoj pretprošli tjedan (nažalost neznam broj)
ugl. dok svi sjede je ok, a onaj dan na preluci je bila pretrpana.. šole stao na stanici i dalje neće
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kiki273 on 4 Oct, 2007, 20:29


4 Oct, 2007, 20:25, tiki wrote:
26 Dec, 2006, 18:12, kico101 wrote:17,20-Linija 32- iznad stadiona Kantrida-564 u kvaru, putnici na stanici, sole sece po praznom busu.



Prosli tjedan je crkla triz duja na preluci. Mislim da je to bila ista ona triz duja koja je crkla na željezničkoj pretprošli tjedan (nažalost neznam broj)
ugl. dok svi sjede je ok, a onaj dan na preluci je bila pretrpana.. šole stao na stanici i dalje neće


Dobro misliš u oba slučaja se radilo o 446


--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by nukleusri on 12 Oct, 2007, 17:19

670 danas u 17:00 na Trg RH sa upaljena sva 4 žmigavca i natpisom garaža, prazan 
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 12 Oct, 2007, 19:43

670 uslikan danas oko 18,00 na Podvezici kod trznice. Ali nisam zbog toga fotkao ovaj kadar, vec iz razloga sto se ne vide cesto 3 busa na toj lokaciji. Dakle, jedan od njih je 670. Pogodite koja su ostala dvojica, ako im je zbroj garaznih brojeva 84x? ( bilo bi prejednostavno da otkrijem zadnju znamenku ).

--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by np 549 on 12 Oct, 2007, 19:54

466, 423 ?
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 12 Oct, 2007, 19:59


12 Oct, 2007, 19:54, np 549 wrote:466, 423 ?


423+466=889 ( 88x ), a trazimo zbroj izmedju 840 i 849. Za pohvaliti je oko sokolovo glede autobusa u prvom planu. Bravo, np, jedan je 423. Ostaje nam onaj lijevo kod non-stopa.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by ikar on 12 Oct, 2007, 20:00

466 je na jedinici ovaj tjedan. 423 je i još jedan - il 424 il 417 il 418
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by np 549 on 12 Oct, 2007, 20:18

A Matemetiku sam imao 5. Bit će da je onda problem u naočalama.
Onda 424. 418 ima usku traku koja ne ide po dnu, nego ko prije na Tamovima mal iznad, a 417 je malo svjetliji iako baš i nije slika neke kvalitete
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by dino on 12 Oct, 2007, 20:19

Ova slika bas i neotkriva puno koji je bus sa lijeve strane. Sad mozemo samo nagadjati. 418 sam vidio jutros na 3a. A sad neznam jeli promjenio smjer. No ajmo pokusat pogodit da nije 417 ?
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 12 Oct, 2007, 20:24

Ja sam, zapravo, jedan smotan tip. Np je pogodio 423 koji je na slici lijevo, a fali nam bus u prvom planu. Ispricavam se.   
EDIT:Dino je ipak pogodio. Da, to je 417. Znaci, jedan za drugim su dosli 670 i 417, prvi se vjerojatno nakon kvara ubacio kao padobranac ispred 417 koji je bio puniji. Prema gradu je isao 423.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by np 549 on 12 Oct, 2007, 20:29

E jesi smotan. A ja neka razbijam glavu koji je koji. 417 nebi prepoznao jer ima odnedavno malo tamniji zadnjni kraj (posljedica zna se čega)
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by ikar on 14 Oct, 2007, 9:27

Upravo 651 ostao u kvaru na Teti Roži.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 14 Oct, 2007, 21:25

651 ok, vidjen oko 19 na Biviju.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by dea on 17 Oct, 2007, 20:07

U nedjelju minibusu 111 riknula prednja vrata, tj. nisu riknula, nisu se mogla otvorit, tako da su svi ulazili i izlazili na zadnja vrata. Btw, ima nes sta nezam di napisat pa cu tu. Inace, u busu 597 svaki put na zadnjim i na predzadnjim stolicama sve puno potpisa, a danas sam se iznenadila, potpisa jednostavno vise nije bilo... Sta je moguce to oprat?
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kiki273 on 21 Oct, 2007, 18:12

Jutros oko 8,30 617 sa displayom 26 Hreljin stajao na stanici kod bolnice na Sušaku,vozeći se dalje prema gradu vidio sam 589 kako ide prazan sa tabelom 26 RIJEKA - KUKULJANOVO - HRELJIN
Očito je bio neki kvar u pitanju pa su poslali rezervni bus
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by shef on 22 Oct, 2007, 14:40

Moram priznat da jaaako dugo nisam vidio u akciji g.b.12 (za one koji ne znaju TAM 260T26). Vidio ga kako vuče 607 koji je izdahnuo kod Plodina u Kostreni (o.š. Kostrena).
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by LuckyLooser on 22 Oct, 2007, 15:36


22 Oct, 2007, 14:40, shef wrote:Moram priznat da jaaako dugo nisam vidio u akciji g.b.12 (za one koji ne znaju TAM 260T26). Vidio ga kako vuče 607 koji je izdahnuo kod Plodina u Kostreni (o.š. Kostrena).


Shefe, kao da si znao . GB 12, je živ i zdrav. Upravo (prije minutu) sam ga vidio u ulici Pomerio, ide prema Fiorela la Guardie. Prazan, ne šlepa nikoga, ali vjerojatno ide u "akciju" .

EDIT: Krenulo me danas . U 17:25 u Krešimirovoj kod Indexa tamče gb12 šlepao 452.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by kico101 on 20 Nov, 2007, 19:57

Nisam ga vidio vec duze vrijeme, a onda u jadnom stanju-454 u 16,54 ( 4,54PM ) vidjen na ugibalistu uz osnovnu skolu Podvezica, zakacen na servisnog Tamica s upaljenim rotirkama i trokutom ovjesenim na straznju registraciju. Farovi i unutrasnja svjetla upaljena. Stajao je tamo negdje do 17,35 kada sam ga ponovo vidio na istom mjestu, dok ga u 17,45 tamo vise nije bilo.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by shef on 20 Nov, 2007, 20:01

Da, da, motor je na 454 mislim definitivno gotov, ja sam ga vidio prekjučer u 5:30 ujutro išao je uzbrdo po Kumičićevoj uz zvuk sličan staroj Jenbach manevarki, kao da mu jedan cilindar ne radi i strašan oblak dima
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by shole on 21 Nov, 2007, 10:39

Pa nedavno su mu fapče turili unutra. Nije valjda već riknuo? MOgli su malo ispitat kakav je taj motor šta su ga stavili
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by dragec52 on 21 Nov, 2007, 12:42

Haj.Pogledajte malo unazad pa ćete vidjeti da sam napisao za njega da nije ni za karapampulos.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by dragec52 on 21 Nov, 2007, 12:53

Haj, da ne tražite na VOZ.parak 3-post br.190 od 15.nov. Pa bilo je za pretpostaviti da neće dugo,pa nisam ni ja od jučer.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by Boki on 22 Nov, 2007, 13:07

Sudar 658-ice i nekog golfa na Hostima, golf prešao na mercedesovu stranu, razbijen prednji kraj autobusa
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by echo on 26 Nov, 2007, 17:48

cca 17.00, 670 u kvaru na Kantridi kod skretanja za stadion
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Kvarovi autobusa na rijeckim ulicama
Post by ikar on 26 Nov, 2007, 21:40

Danas Tamić 12 šlepao 452 preko Vežice oko 14h.
--------------------------------------------------------------------------------
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

ikar

562 danas u 13:20 ostao bez zraka točno ispred stanice Z. Kućića 3.

dragec52

Haj. današnji kvar na 562 ima neke tajne veze u tome.To bus počinje plakati za ovom posadom jer ga napuštaju.

ikar

Danas ostao u kvaru 588 na Bulevardu oko 18:45. Rezervni bus došo 661 oko 19:25. Taman da odradi Trsat-Torpedo-Garaža  ;D

Dino

424 ujutro oko 7:30 se pokvario (vozio liniju 2)
499 također pokvaren (vozio liniju 3A)


5AR

Jutros na čvoru Draga u pravcu Orehovice parkiran na traci za uključivanje 624, šole sjedi i promatra prirodu  ;D


Boki651

655 ostao u kvaru na Potoku, u pravcu Hosti

Krpan

535 danas oko pola 10 krepo malo iza okretišta na Biviu. Popodne viđen ispravan na 10-ki.

nukleusri

667 jučer oko 19:00 riknuo na Mrtvom kanalu na liniji 1 prema Trsatu
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

ikar

625 ostao u kvaru na Piramidi prema gore oko 20h na liniji 7. Nešto je bilo procurilo iza busa (mrak je bio tako da se nije moglo razaznati šta je). Mehaničar je nosio neku cijev i montirao to oko motora kroz portelu u putničkom prostoru. Vozač se šetao oko busa  ;D

nukleusri

Na 609 pukao remen oko 08:15 na okretištu Turkovo
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

Jean

Jučer nešto prije 16:30, na stanici na Mlaci, u smjeru Kantride/Zameta prazan i ugašen 707 sa natpisom "Garaža" na displeju i upaljena 4 žmigavca. Šofer i dvoje mlađih ljudi nešto razgovaraju u prednjim vratima. Dok sam otišao do auta po aparat, više ga nije bilo. Kvar?

mivano

Ovo se zbilo prije otprilike godinu dana na liniji 2. Uđem ja u 702 na stanici nakon Towera,šole krene 2m sa stanice i naglo stane. Svi se čude što je kad ono klinci počnu vikat šoletu da su ispala vrata. Lijevo krilo predzadnjih vrata je ispalo iz ležišta, izlazimo a šole odvozi bus pomalo u garažu(10 km/h) bez da je stavio na display GARAŽA

kico101

Danas u 17,10 ispred Lenca, zaustavljen 639, otvoren poklopac motora, a vozač i ekipa ( gbr 21 ) nešto kopaju unutra. Putnici znatiželjno promatraju:
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.