Euro Petrol Oil, Zvornik (ex. Drinatrans)

Autor tamlover, Siječanj 14, 2008, 10:49:31



mb0404

Svake sedmice ispred opstine stoji Isuzu danas za zivo cudo ovaj ni sam ne znam sta je,vjerovatno neki Volvo.Dal oni imaju potpisan ugovor o prevozu na podrucju Teslica posto njihovih buseva ima gore dosta cak i po nekim selima ???

busfan


transturist

Ovaj me Daf iznenadio, mislim da je bio zeleni.


mb0404

Danas Doboj pun autobusa :)
Od Drinatrans-a bila 4 busa,dva MAN Lions Coach,jedan dvoosovinac i jedan troosovinac,i dva isuzu Turquis jedna je kako mi se cini potpuno nov.Autobusi puni neke djecice mozda 6-7 razred da su,uredno oznaceni sa djackim tablma i sve,jednom rjecju sve po ps-u....bile su i neke tete na prednjem sjedistu onadko do nekih 28 maksimalno 30 godina,dal su vodje puta il vaspitacice ne znam al da su dobre to sam vidio  ;D

transturist

MARCOPOLO na stanici u Tuzli. Linija Zvornik-Tuzla.


transturist

Danas Setra 215 Hd na liniji Zvornik-Tuzla.


erobuss

U Međugorju se ovih dana održava susret bankara iz cijele države, djelatnike Bobar banke dovezao je ovaj Marcopolo


transturist

Isuzu gbr. 234 na liniji Zvornik-Tuzla

elvis

Slika skinuta sa:tvrdjava-knin.hr


elvis


The_Dubster

auuu jest ga led okovao...

max

Srebrenica-Banja Luka                                                                                                                    

elvis

Ne znam tacno o cemu se radi,autobus ima prsa od MB 0303,uglavnom bus je toliko korodirao da se pitam je li danas uspio doci do baze a da se nije prepolovio...