Čazmatrans Vukovar – razno

Autor Tomek, Listopad 22, 2008, 11:27:46

mate

Dečki malo se otišlo predaleko u raspravi, kolega Dreamwalker je upozorio...

Majstor i steyr - nemojte samo da rasprava ode u smjeru poznatog pitanja "Gdje si bio 91.". Držimo se sadašnjosti i aktualnih dešavanja. Ne vidim toliki smisao povratka u prošlost, ovdje smo se svi uvhatili tog natječaja za JGP u Vukovaru kao da je zadnji natječaj na planetu...

Ljudi moji pa to vam je sve realnost pogotovo u takvim dešavanjima - politika odradi svoje - napisao sam ranije da je aktualni gradonačelnik Vukovara, u tihom ratu s ČZM Vukovar unazad nekoliko godina, te da je on htio pod svaku cijenu prije izbora napraviti promjenu. Sljedeća stvar - nije li malo čudno, da se koncesija za JGP daje na samo 1 godinu? Bolji poznavatelji situacije (građani Vukovara koji ne rade u ČZM da se razumijemo, ali su u prijevozničkom sektoru) su rekli sljedeće - ako Penava pobjedi na izborima, u natječaju za novu koncesiju će biti veselo - onda bi stvarno moglo doći do promjene u JGP, a ako netko od ostale ekipe s naglaskom na HDZ pobjedi - onda je situacija čista.

Natječaja i koncesija će biti i dalje - samo treba razumno svemu pristupiti i posla će biti za sve. Isto kako se Slavonija Bus javio za školski prijevoz u VSŽ, tako se i pr. Čazma i bilo tko drugi mogu javiti na natječaj za školski prijevoz u BPŽ. Nije život jedan natječaj.

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Doki21

#182
Je li netko ima možda informaciju kada je istekla registracija (ako je) od g.b.705  N116 (VU-600-L) jer ga ne vidim da je u garaži u rashodu kao euroliner,  N116 H i coach 1. Generacije.Jel netko ima informaciju možda jeli negdje prebačen u neki drugi RJ, zadnji put sam ga vidio prošle godine u 11.mjesecu.

zlepur1

Citat: Doki21  u Studeni 11, 2021, 11:06:47
Je li netko ima možda informaciju kada je istekla registracija (ako je) od g.b.705  N116 (VU-600-L) jer ga ne vidim da je u garaži u rashodu kao euroliner,  N116 H i coach 1. Generacije.Jel netko ima informaciju možda jeli negdje prebačen u neki drugi RJ, zadnji put sam ga vidio prošle godine u 11.mjesecu.
U Šibeniku su oba.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Doki21

Danas viđen jedan novost a to je Man lions Regio,nisam vidio tablice i nemam sliku ali se vidi prednji kraj na slici App-ove S417 GT-HD odma iza nje viri,sad neznam jel jedan ili ih je više stiglo


415 ul

Vidim da ih AH prodaje, ocito su dani pod racun za regie

mate

Kolega, Vaš odgovor je netočan...
Oba busa su još uvijek dio VPa ČZM Vukovar, busevi su išli u 12.mjesecu na procjenu i slikanje u AH (zajedno s 771AO), te su stavljeni na prodaju, ako dođe zadovoljavajuća ponuda odoše ća...Za sada su busevi još uvijek u firmi

415 ul

Hvala kolega Mate na odgovoru pivkan

Doki21

#189
Citat: mate  u Siječanj 24, 2022, 19:56:30
Kolega, Vaš odgovor je netočan...
Oba busa su još uvijek dio VPa ČZM Vukovar, busevi su išli u 12.mjesecu na procjenu i slikanje u AH (zajedno s 771AO), te su stavljeni na prodaju, ako dođe zadovoljavajuća ponuda odoše ća...Za sada su busevi još uvijek u firmi
Šteta za 771AO,šteta što i njega prodaju znam da  su ga već polako godine sustigle i kilometraža ali opet perfektan bus,čak po mnogima najljepši Straliner u HR,baš će mi bit žao ako ode,ali jbg ako su tako odlučili iz te kože nikako...

Doki21


Doki21

Evo dvije slike s FB u glavnoj ulozi Man lions city, ono što je zanimljivo da su u početku koristili displeje(slike su iz 2016.) Nažalost poslije toga se na displejima samo "vrti" ime firme...
Izvor:FB Autobusi

Paško

Šteta, znači da se nekome ne da održavati taj sustav nego koristi inferiorniji - tabele.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Doki21

Je šteta,mislim jel toliko teško upaliti displej i ugasiti na kraju vožnje,ni na Otokaru nikad nisu upalili displej >hammer<

ante_os

#194
Isto kao i Terzić bus u Brodu, a i Arriva na svojim Ambassadorima. Kad su tek došli, Ambassadorima su bili isprogramirani displeji, ali s vremenom su se vratili na papire u table. Terzić bus mislim nikad nije imao u funkciji displeje. To je kao ukras.   good_boy

E da i Polet Vinkovci ne koriste displeje na novim gradskim VDLovima, šteta, a novi su.