Autotransport Karlovac - razno

Autor Ivan1983, Svibanj 18, 2008, 02:21:04

Tomek

Jutros na ZG obilaznici viđena novost u AT Karlovcu -- Scania Irizar bijele boje sa nekom crvenom crtom.

erobuss

Citat: Tomek  u Srpanj 16, 2010, 07:37:21
Jutros na ZG obilaznici viđena novost u AT Karlovcu -- Scania Irizar bijele boje sa nekom crvenom crtom.

Century ili PB?

EuroTrakker

Citat: erobuss  u Srpanj 16, 2010, 07:58:49
Citat: Tomek  u Srpanj 16, 2010, 07:37:21
Jutros na ZG obilaznici viđena novost u AT Karlovcu -- Scania Irizar bijele boje sa nekom crvenom crtom.

Century ili PB?

Prosudi sam



Pozdrav iz 53nje

tomo

Internet stranica im je katastrofa.. čini mi se da i oni preživljavaju jedino uz te lokalne linije o kojima ovise putnici, a koji, srećom po njih imaju vlak.... + uz pomoć turističke agencije....

fakincic

Temsa KA-2121-AK bila danas popodne u Pregradi. Slobodni prijevoz HV-a - dovezli vojnike koji su na jednom sprovodu ispalili počasni plotun.

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

zlikowszky

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Paško

Iz popisa voznog parka nedostaje KA-273-BK, Gräf & Stift GSÜH 270 M 12
photo by Tomek
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Winamp

Jedna od Setri serije 300 prodana Mihaljeviću iz Hrvaca.

Paško

Markulin je iz Hrvaca, Mihaljević je iz Brnaza
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Winamp

#25
Lapsus, krivo sam napisao.   good_boy

martin

Citat: Winamp  u Lipanj 02, 2012, 23:44:28
Jedna od Setri serije 300 prodana Mihaljeviću iz Hrvaca.
Koja je to prodana u Hrvace jos nije stigla,koliko putuje iz Karlovca u Hrvace pola godine?
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

Tomek

Nove registracije u ATP Karlovac


KA-2045-AK -- SOR C 12
KA-2046-AK -- BMC Belde 250 SB
KA-2052-AK -- BMC Probus 215 SCB -- ex ZG-4128-DG
KA-2053-Ak -- BMC Probus 215 SCB -- ex ZG-4129-DG
KA-2054-AK -- BMC Probus 215 SCB -- ex ZG-4138-DG
KA-2055-Ak -- BMC Probus 215 SCB -- ex ZG-4139-DG
KA-2056-AK -- BMC Probus 215 SCB -- ex ZG-4194-DG

Vrlo vjerojatno otplaćeno je onda dosta lizinga, što znači da bi mogle stići i neke prinove  :)

Shole


mate

#29
Prvi i jedini zasad imaju SOR u svom voznom parku, a prvi su i vlasnici jednog Solarisa u RH...

Citat:Tvrtka Autotransport Karlovac preuzela je Solaris Interurbino 12.8, školski autobus sa 55+4+1 + stajaća 32 mjesta kojeg pokreće FPT (Iveco) motor snage 221 kW (EEV) dok se snaga prenosi preko EATON FSO 8406 šestbrzinskog ručnog mjenjača. Ovo je prvi Solarisov autobus u Hrvatskoj, a ova tvrtka je pobijedila i na natječaju za gradske autobuse u Splitu, no nabavka vozila je zastala zbog problema u gradskom proračunu.
Solaris koristi komponente renomiranih proizvođača pa se osim FPT koriste Cumminsovi i DAF-ovi motori, ZF osovine i upravljači, ..
Poljski proizvođač godišnje isporuči oko 1.200 gradskih i prigradskih autobusa i to, nakon Poljske, najviše na tržištima Njemačke i Švedske gdje su vodeća uvozna marka autobusa.
Solaris je prisutan na tržištima 24 europske zemlje, a zanimljivo je da u ponudi imaju i električne autobuse

http://www.kamion-bus.com/index.php?option=com_content&view=article&id=947:prvi-solaris-u-hrvatskoj&catid=38:isporuke&Itemid=126