Keškić bus, Kupres

Autor croblue, Travanj 19, 2010, 22:46:55

croblue

Keškić Bus d.o.o. Kupres
Ulica Kralja Zvonimira 25
mob: +387 63 489 555
fax: +387 34 274 560


Vozni park trenutno se sastoji od tri jedinice. Dva stara TAM-a jednog Iveco EuroClass HD.



Ovaj Iveco je zanimljiv što je neko vrijeme vozio za "i Livno Bus" da bi nakon sudske ovrhe bio prodan Keškić Busu. Uz njega je donedavno bio još jedan Iveco i to EuroRider koji je nedavno bio prodan Ljaljić Toursu.
...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!!!

elvis

croblue dobro nam dosao na forum,zanima me je li Keskic sredjivao drugog Iveca prije nego sto ga je prodao Ljaljicu,i imas li slike od TAM-ova,postavi ako imas ;)

croblue

Citat: elvis  u Travanj 19, 2010, 22:55:54
croblue dobro nam dosao na forum,zanima me je li Keskic sredjivao drugog Iveca prije nego sto ga je prodao Ljaljicu,i imas li slike od TAM-ova,postavi ako imas ;)

Hvala lijepa na dobrodošlici. Iveco nije sređivan. Bio je bez motora i u prilično derutnom stanju zbog hrđe. Ljaljić ga je nedavno kupio i kako sam čuo od Keškića već ga je osposobio do voznog stanja. Uskoro će mu promijeniti prohrđale dijelove te ga prelakirati nakon čega bi taj EuroRider mogao sinuti u pravom svjetlu. Naime, i on je došao iz "i Livno Busa" nakon sudske ovrhe. Već sam viđao na forumu da ste objavljivali fotografije nakon prodaje Keškić Busu.

Što se tiče fotografija TAM-ova, potrudit ću se da ih do sutra snimim i objavim. Inače ti TAM-ovi su manji (30 sjedišta) i služe za prijevoz đaka.
...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!!!

ist

Pozdrav i dobrodošlica i u moje ime: šta je Keškić radio na ovom Ivecu? I on je godinama ležao u garaži Livnobusa? I, ako možeš, napiši na kojim linijama vozi Keškić...
Inače, Keškić je bivši vozač Livnobusa

shef

Ono što se vidi odmah, je da farovi nisu originalni i da ga je Orlandi (ako nisu mijenjana bočna stakla) radio za tržišta izvan Italije.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

croblue

#5
Citat: ist  u Travanj 21, 2010, 19:20:32
Pozdrav i dobrodošlica i u moje ime: šta je Keškić radio na ovom Ivecu? I on je godinama ležao u garaži Livnobusa? I, ako možeš, napiši na kojim linijama vozi Keškić...
Inače, Keškić je bivši vozač Livnobusa

Keškić Bus je vanlinijski prijevoznik, a pošto kod nas, nažalost, nema puno posla, rijetko se viđa na cestama. Koliko ja znam vezano za ovaj bus, nije bio vožen zbog razbijenog vjetrobranskog stakla (šoferšajbe ;) ) koja je čak bila i naručena, međutim, upravo u to vrijeme su se događali oni poznati prevrati u Livno Busu tako da je ovaj autobus nakon ovrhe pripao banci te kasnije prodan Keškiću.

Ulavnom, sad je Iveco u tip-top stanju. Baš sam danas snimio par fotografija. Na kilometar satu stoji prijeđenih jedva 315.000 kilometara tako da ovog Iveca čeka još dosta puta. Šteta samo što nema malo više posla.

Evo fotografije koje sam danas snimio:





Osim ovog Iveca, Keškić Bus ima i dva TAM-a 130-ke. Snimio sam samo jednog jer oba potpuno isto izgledaju.



Do prije 20-ak dana Keškić je imao i NOGE Iveco EuroRidera kojeg je prodao Ljaljiću, a koji je kupljen, poput crvenog, od banke nakon ovrhe Livno Busa.

@ Shef... Mislim da su farovi od Mercedesa! ;)
...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!!!

ist

Ne vjerujem da je kilometraža realna


ist


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

ist

Još mu je na vratima Touringova naljepnica iz dana dok je bio u I-Livnobusu

5AR


Kele

#13






Ova zadnja slika je iz Visovca.
Keškić Bus
keskicbus@gmail.com

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic