Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

Man coach2


sofer29

Vec 2 godine stoji okrenut prema stocaru i posluzuje za dijelove bus123

sniff

Zanimljivo, još su je krajem 2016. slali za Šibenik, vjerojatno je i dosta starija od [184,187]. Sjedala bila daleko bolja nego u ostalim 315/319, doduše, GT model. Ima li još kakvih rashoda, prodaje, leasinga ?

415 ul

navodno su uzete one setre 419 sta su bile vincekove

Majstor

S419 ul da uzete
160 motor V6 slaže se ide nazad na cestu krajem 1.mj
Samo mi sudite pošteno !

415 ul

Imali jos kakvih novosti,prinova itd.

Majstor

Stigla jedna niskopodne za dijelove tako da će skrpat 2-3 ove koje stoje mjesecima
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Danas viđena crvena prinova, Setra S319UL (ravan prednji kraj), izgleda na prvu jako dobro. gbr 198, ZG-7503-HC

415 ul

Novija ili starija,jos nismo ni 419 vidjeli

415 ul

Valjda ce konacno i Samoborceku bolji dani stici,vidimo da prinove pristizu


Majstor

Žalost i tuga
To pristižu kante 20 god stare sa 1,5 mil km
Samo mi sudite pošteno !

415 ul

A sta ces,prico mi kolega koji vozi u Samoborceku da je gazda Bozo nedavno rekao da ce kupiti setre 415 za gradski no ne vjerujem puno u to

Tomek

Ma nemaju vjerojatno ni milju, kamoli milju i pol. Možda poneka iznimka ima, al vani se toliko ne drapaju autobusi.

Majstor

Ima Tomek već sam sarafio po onima 419ul Ex Vincek 1,6 mil km
Ove 319ul su ti isto na 1,5 + mil km
315 nf na 900- 1 mil / s tim da ti gradska vožnja ima veći koeficijent potrošenosti cca 2,5 x km /
To mi iz tehnike razumijemo i svjesni smo toga ali gazde nisu i onda pomlađuju vozni park sa takvim vozilima koja su mjesecima stajala kod preprodavača po EU i kada kod nas krene vožnja Non-stop brzo ispuste dušu u HR
U Samoborčeku imaš već desetak u otpisu koje nema smisla popravljati
Neki dan je došla jedna 315NF za dijelove i već nema ništa na njoj - krparaju druge u krug
Samo mi sudite pošteno !

415 ul

Dali jos ima kakvih novosti,prinova