AP Imotski / Autoherc Metković - razno (2)

Autor im, Prosinac 29, 2016, 13:20:57

im

A u 1 misecu je niska setra vozila dake za biorine i cak ima autopoduzece semu😁😁😁

Lion's Driver

Ta Setra je na kolodvoru i još 2 Aresa... Bio sam u njoj pridjučer kad su je dotrali... uništena po temelju, nazad leži prednji kraj se razapeo u nebesa  ko navalno vozilo  ;D

Navodno je garaža prodana, valja je očistit a sve vozive autobuse priparkirat negdi drugo nešto je na kolodvoru, Scania i nekoliko Zora su ispred kuće jednog vozača ostalo će također negdje na plac ili će svak svoj autobus držat doma.

Do 9 mjeseca nema mrdanja.

Jednu Zoru je kupio njihov bivši vozač za 40 000 eura

im

Garaza se prodaje odavno bila je na njuskalu
jer vec dugo nije njihova nego od banke kojoj su vjerovatno placali najam ......

dado1

Evo gledam danas garaža prazna....izgleda kao noćna mora svih ljudi kojima je nekada ova tvrtka nešto značila....zna li itko kome je prodana garaža ?

Lion's Driver

#94
Navodno jednom od dva  Bašića  glavauzid Dxxxx sta ima specijalne transporte

Zadarsko dite

Citat: im  u Lipanj 13, 2020, 02:25:12
Srce me boli kad vidim ovaj natpis koji ce uskoro otic u zaborav  :'(

Vec je dio povijesti. Nema vise.

Citat:

Provedba upisa na dan 24.02.2020
Objavljeno dana 25.02.2020
Trgovački sud u Splitu objavljuje upis brisanje društva, u Sudski registar proveden kod ovoga suda po rješenju pod poslovnim brojem Tt-20/450-2 od 29. siječnja 2020. godine, redni broj upisa 21, za subjekt upisa s matičnim brojem (MBS): 060243698, osobnim identifikacijskim brojem (OIB): 68201030279, europskim jedinstvenim identifikatorom (EUID): HRSR.060243698, pod tvrtkom/nazivom: AUTO PODUZEĆE Z. društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz putnika, trgovinu i usluge, turistička agencija u stečaju, sa sjedištem u: Imotski (Grad Imotski), Kralja Zvonimira 75:

Zadarsko dite

Mozete mirno promijeniti naslov teme i ostaviti Autoherc jer Autopoduzece Imotski vise ne postoji. U nijednom obliku......

Lion's Driver

Neka tema stoji... kakav Autoherc ne priznajemo mi imocani to. Samo oni "prodani" ;D

steyr1985

Ppstoji Autopoduzece Imotski doo Zagreb  u stecaju koji je u vlasnistvu AP Varazdin.

Zadarsko dite

Jes. Imocani znaju tko je, kada i zasto napravio firmu u Zagrebu. baci im malo soli u rane...... :)evil

Paško

Zanimljiva slika s bhbusa, slikano u nedjelju kod Vojkovića. Na slici je Zora E02-O-199, gotovo sigurno jedna koja je prije imala HR tablice. Bilo bi dobro kad bi netko imao konkretne podatke. Još davno je prebačena prva (DU-926-GN), a prošle godine su, navodno, prebačene dvije. Te dvije mogle bi biti ZG-3429 i 3440-FM, a onda bi ova sa slike mogla biti jedna od njih:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

im

Izgubili su i skolske linije koliko sam.cuo od jednog mog pznanika koji se.prijavio na natjecaj za jednu od tih skolskih linija   

Lion's Driver

Aj provjeri pa javi. Srednja škola je županijska linija kao i IM ST IM recimo i odluke idu na razini županije. To su Palčeve linije koje je također prodao Flixu a za Flix će vozit Autoherc većinom sa Zorama i eventualno sa Lions Regio. Javio se Hiems za te sad već Flix linije i već sam kovao plan zaposlit se za vozit Lug i Šumet al ništa od toga pa sam prihvatio posao na šleperu. Gadi mi se sve jer je Palac to očito dobio od Flixa ispod stola

im

Liniju imotski biorine imotski se zanimaju mihaljevic i transporti kegalj to znam jer sam dobar sa ovim kegljom

EUROBUSZG

Linija Imotski-Zagreb vozi Delminium u novim manovima.