Nesreće

Autor actros1880, Prosinac 09, 2007, 18:27:56

mate

Svakako neugodna situacija za samu firmu, ovakav vid reklame im nije trebao, a u oci mi je upao komentar s 24sata (malo za pokusat razvedrit situaciju) ;)

Citat:Ma nije on bio pijan, vozač je zagorac pa ima 2 promila ujutro kad se probudi... hehehe

Majstor

Ne pisite bedastoce
Vozač i vozilo je CBusa a Gogo bus je taj zamjenski koji je preuzeo transfer
Samo mi sudite pošteno !

jadrantrans vrgorac

A možda su slavili u firmi okončanje prodaje! thumbs

shef

Kajičev Tourismo je dosta loše prošao u današnjoj eksploziji toplovoda u Zagrebu (foto Jutarnji):



Oštećen je još jedan sličan ovakav srebrni Tourismo ali nisam uspio otkriti čiji.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

unndo

#229
mislim da sam cua na radiju da gori autobus u tunelo bristovac A1

lussin

#230
Negdje sam pročitao (nevezano za ovo što je unndo napisao) da je vozač u nekoj zemlji (nisam čitao kojoj) zapalio autobus,živo je izgorjelo 31 djete :(

Grof

Citat: unndo  u Svibanj 20, 2014, 19:56:54
mislim da sam cua na radiju da gori autobus u tunelo bristovac A1

Gorio je Isuzu Auto prometa, 930. Ništa strašno, instalacija na motoru gorila. Vozači na vrijeme stali u ugasili vatru. Po putnike došao MB O404 SHD, i Isuzu odmah kamionom došlepan.




shef

A i vaši novinari su neki bolji...  Naprave "prijelomnu vijest" od malo izguljenog laka.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Citat: shef  u Srpanj 29, 2013, 12:15:16
Kolege sa talijanskog foruma kažu da se radi o ovom Barbiju Echo sa Tourismo farovima...

http://www.zaslike.com/files/4ryq35tog2oafq5jcrp.jpg

Ukupno 39 poginulih i 10 ozlijeđenih, a nisu svi putnici. Autobus se kao u karambolu odbijao od vozila u preticajnoj traci pa i među tim putnicima ima ozlijeđenih. Navodno puknuće gume. Na istom mjestu prije devet godina sa vijadukta pao Sprinter sa 10 putnika od čega ih je 5 poginulo.

Danas je ova nesreća dobila i sudski epilog. Tri osobe završile u zatvoru. Dva službenika Motorizzazione Civile (to bi bio naš CVH) koji su  vlasniku dali lažne dokumente o ispravnosti vozila kako ne bi morao prolaziti tehnički pregled. Treći je u zatvoru završio vlasnik prijevoznika, čiji je brat izgubio život za volanom. Pouka...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

STress

Citat: shef  u Srpanj 02, 2014, 12:32:54
Danas je ova nesreća dobila i sudski epilog. Tri osobe završile u zatvoru. Dva službenika Motorizzazione Civile (to bi bio naš CVH) koji su  vlasniku dali lažne dokumente o ispravnosti vozila kako ne bi morao prolaziti tehnički pregled. Treći je u zatvoru završio vlasnik prijevoznika, čiji je brat izgubio život za volanom. Pouka...

Kod naših: ne dati bratu volan u ruke, bolje da pogine netko drugi...  >:(

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

STress

Vojnolinijski, za Pleso.