Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

kico101

Štranga. Pogled iz uličice koja prolazi sa zapadne strane Bazovice?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Bari

Nisam ni sumnjao ;)
KREPAT MA NE MOLAT !

man323

Da nisi naveo da je Conecto, ja bih pomislio da je Citaro zbog sličnosti.

kico101

Citare iz ovakvog kadra možeš prepoznati po naknadno ugrađenoj klimi ( vanjske jedinice bijele boje ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Korisnik linije 34

Citat: kico101  u Rujan 12, 2018, 08:37:55
Citare iz ovakvog kadra možeš prepoznati po naknadno ugrađenoj klimi ( vanjske jedinice bijele boje ).
A i po garažnom broju koji je ovdje prilično jasno vidljiv :)

Toni602

Dragi forumaši!
Imam jedno pitanje.
Prije jedno 5 mjeseci sam bio u 29A u 698. Išli smo onom ravnicom nakon Bakarca kad pored nas u suprotnom smjeru je prošao FAP SANOS S14. Bio je potpuno plav. Nikad nisam vidio skroz plavi SANOS, a bome nisam nikad vidio ikakav SANOS.
(Makar moj tata mi priča da sam se vozio u S200 sa 3 godine 2005.)
Pitanje jeste li vi ikad vidjeli takav S14? Znam da je Autotrolej imao naračaste kojih su rashodovani 2005., ali ovo...

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

man323

Citat: kico101  u Rujan 12, 2018, 08:37:55
Citare iz ovakvog kadra možeš prepoznati po naknadno ugrađenoj klimi ( vanjske jedinice bijele boje ).

Mislio sam da se radi o starijoj slici pa sam pomislio da se radi o facelift Citarima.

NP-549

Citat: Toni602  u Listopad 05, 2018, 08:28:29
Dragi forumaši!
Imam jedno pitanje.
Prije jedno 5 mjeseci sam bio u 29A u 698. Išli smo onom ravnicom nakon Bakarca kad pored nas u suprotnom smjeru je prošao FAP SANOS S14. Bio je potpuno plav. Nikad nisam vidio skroz plavi SANOS, a bome nisam nikad vidio ikakav SANOS.
(Makar moj tata mi priča da sam se vozio u S200 sa 3 godine 2005.)
Pitanje jeste li vi ikad vidjeli takav S14? Znam da je Autotrolej imao naračaste kojih su rashodovani 2005., ali ovo...

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk



Ovo je prilično neočekivani post. Jesi li siguran da je baš S14 ? (Rebrasta maska trapezoidnog oblika).  Tablice nisi sigurno upamtio ali dal se sjećaš jesu li uopće po veličini i fontu hrvatske, ili je nešto drugo u pitanju ?  Lako moguće da su neki turisti sa Setrom serije 100

Toni602

Citat: NP-549  u Listopad 05, 2018, 12:00:21
Ovo je prilično neočekivani post. Jesi li siguran da je baš S14 ? (Rebrasta maska trapezoidnog oblika).  Tablice nisi sigurno upamtio ali dal se sjećaš jesu li uopće po veličini i fontu hrvatske, ili je nešto drugo u pitanju ?  Lako moguće da su neki turisti sa Setrom serije 100
Potpuno sam siguran. Imao je njegovu masku. Njegove farove, sve...font je bio hrvatski kao i veličina tablice.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

NP-549

Nije mi poznato da je još registriran u Hrvatskoj uopće bilo kakav Sanos, a kamoli stara 14-ica.  Možda pčelar

Toni602

Citat: NP-549  u Listopad 05, 2018, 12:39:41
Nije mi poznato da je još registriran u Hrvatskoj uopće bilo kakav Sanos, a kamoli stara 14-ica.  Možda pčelar
Ne znam, ali S14 je.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

NP-549

Znači 100% si siguran da je Sanos S14, a ne npr ovo:

NP-549

Dobrog si nam posla sad dao. I da, zašto si čekao 5 mjeseci ?

Toni602

Čekao sam 5 mjeseci zbog škole i posla pa nisam imao vremena. Taj bus koji na slici prije-ne potpuno sam siguran da je bio S14 sa trapezno  maskom. Još jedna stvar-zanima me lokacija gdje je ovo-https://www.flickr.com/photos/165125427@N08/? i jesu li te kante i dalje tamo...
Možda glupo pitam ali eto.
602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

NP-549

Ti busevi su u šumi na nepristupačnome i vlasnik ne želi da se tamo dolazi, a koliko mi je poznato u istom su stanju kao na slikama