Herc tours - razno

Autor tovar, Ožujak 05, 2008, 21:12:01

zagorec


zagorec

je su li spaceliner i cityliner ex navigator prodani?

Tomek

Prodana su oba, Spaceliner Grofovu, a Platinum u Dubrovnik.

zagorec

znaš li možda još i što je sa setrom ex posa,ivecom euroclass,otoyolom i scaniom irizar  te ovim malim i velikim 0303 pošto vidim da njih nema na stranici?

Majstor

Mali O303 je tamo ostalo prodano / O303 neznam /
Samo mi sudite pošteno !

zagorec

#35
znaš li možda nove vlasnike te možeš li sastaviti puni vozni park pa mi poslati  poruku i znaš li možda još što je sa malim teamstarom?

miky

Setra s315GT koja je imala tablice RI sad ima tablice DA i koristi je Zlatko ex. Cica te radi ad hock posao po Dubrovniku......

Marek

Danas u smjeru Rijeke poslije tunela Hrasten stoji njihov Skyliner i svi putnici vani oko njega

mallaplava

Citat: Marek  u Kolovoz 25, 2012, 21:30:53
Danas u smjeru Rijeke poslije tunela Hrasten stoji njihov Skyliner i svi putnici vani oko njega

mislim da im je taj puta pukla guma.... :P

STEFI- GRAF

Citat: Tomek  u Svibanj 21, 2013, 23:22:03
Jedinac Skyliner N426 koji ima jači motor i bolju opremu od većine Skyliner N122 u Hrvatskoj

Braća King Longovi

Koja oprema i koji je motor unutra koliko KS?Možda se varam ali to je prije bio valjda gradski skyliner.Pa me zanima stvarno kakvu to neku extra opremu ima.

martin

SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

STEFI- GRAF

#41
Takvi motor MB 530 KS ima i Posin skyliner koji je za tog televizija u boji thumbs.A u biti čini mi se da svi ti gradski N-426 skylineri imaju tvornički mot 350 ks ako se varam nek me neko ispravi.

Tomek

Po čemu točno je televizija u boji? Po vanjskom izgledu se ne može ocjenjivati opremljenost autobusa ;) Oba su prošli kroz Herc Tours tak da znam i ja, a zna i martin o čemu se radi.

martin

Citat: STEFI- GRAF  u Svibanj 30, 2013, 22:42:38
Takvi motor MB 530 KS ima i Posin skyliner koji je za tog televizija u boji thumbs.A u biti čini mi se da svi ti gradski N-426 skylineri imaju tvornički mot 350 ks ako se varam nek me neko ispravi.
Televizija u boji zato sto si ti DOBAR SA POSOM...nes ti Skylinera...
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

STEFI- GRAF

A eto ja vozim kariolu pa neznam šta je bus.Ja znam da su oba iz Hercove radione ali isto dobro znam kakvi je Posin i da je sve tip top  a u ostalom i noviji je mladi gazda je šta se tiće toga fanatik a to šta sam ja s njime dobar  neznači da ga moram njegove buseve hvalit.Isto tako Tomek znam da nije zlato sve šta sja good_boy thumbs