Sinersis, Zagreb (ex Serena Travel, ex Dudić MS) [ZG]

Autor Berlingo, Rujan 18, 2011, 23:41:47

Nalc

Malo samohvale, ha? Samo, mudri ljudi vele da nije dobro sam sebe hvaliti...... Tu ćemo stat, za sada.  ;D

actros

Citat: dudicms  u Kolovoz 08, 2015, 13:27:08
.... A radi se punom parom svaki dan cijelu sezonu s 4 busa....

nije baš da se ništa nezna, a ovaj post napisan je zbog broja 4 ;) ;D :P

dudicms

Nije tu stvar samohvale...
Radi se punom parom da se vrate svi nastali dugovi jer su "drugi" poduzimali sve da firma propadne....

s431dt

treba drzat sve pod strogom kontrolom, pa ce ic...vozace,zenu itd...
ajde bas mi je drago da se oporavljate, cim vise uspjesnih tvrtka vise i posla za sve
istina!!!

travel0101


sauron9900

Ako je setra i vraćena pa što onda...neće nestati autobusa nnee

serenatravel

Problem je što svi guraju nos u tuđa posla pa se brinu tko će opstat a tko propast.. pa se onda iznenade svojom glupošću...

Osoblje

Nakon 100 godina evo jedne slike iz ove firme koja se sad zove Sinersis d.o.o. :) S Facebooka :)
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

serenatravel

Sinersis d.o.o. posluje preko 10 godina i nema nikakve veze s prijašnjim firmama.
Busevi su uredno otkupljeni od drugog poduzeća i to je to.
Molim Vas da prestanete uspoređivati ex i ex firme s ovom.
Bili bi pametnije da se prvo dobro raspitate o bitnim činjenicama pa onda nešto pmetno izjavite a ne ovako pa kud puklo.

Matej

Zašto su onda iste adrese firme Sinersis, Serena i Dudić?

serenatravel

Pogledajte u sudskom registru povijesni izvadak pa će vam sve biti jasnije. Adresa nema nikakve veze nego OIB.

SERENA JE EX DUDIC
SINERSIS JE FIRMA ZA SEBE VEC 11 GODINA

Tomek


tomekk

ZG 7870-HB, ZG 8108-HJ i ovaj u sredini bez tablica (ranije ZG-7754-HB) stoje u Mercedesu i čekaju bolje dane:
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Paško

Bivši ZG-3195-FF sreću je pronašao u vojvođanskim Odžacima i firmi Solaris tours. foto: Balkan Transport
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Majstor

Samo mi sudite pošteno !