Autopromet Slunj - razno

Autor kriticar, Prosinac 22, 2007, 16:40:03

kriticar

vidio sam i tama 190A110 još u drugoj šemi ATR, te TAM 190A11(109),ali baterija na fotiću zakazala.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

shef

U zadnje vrijeme se bavim Sizifovim poslom, a to je prikupljanje dokumenata o stradavanju voznog parka hrvatskih prijevoznika u Domovinskom ratu.
Izvora više nema nego ima, slika također.
No uspio sam na stranici o Domovinskom ratu u Karlovcu pronaći sliku stradalog slunjskog TAM-a 190a11

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kriticar

#2
ono što smo pisali na starom forumu

Citat: tomek 26.12.2006u njihovom voznom parku dosta viðam Setre S 215 HD, jednu S 415 GT-HD, ex Autotransov TAM 331 A 119, imaju i Mercedes O 350, O 404, mislim da sam prije viðao stari MAN 362. evo i par slika:











Citat: tomek 24.05.2007.Evo već poznate Setre koja je ujedno njihov najnoviji autobus



Citat: tomek 26.05.2007.Evo MAN-a 362 neki dan u Zagrebu



Citat: tomek 04.06.2007.TAM 260 A 119, pogledao sam ploèicu, 1991. je godište



Citat: manoplan 20.06.2007.


Citat: tomek20.06.2007.Ovaj TAM 331 koji je manoplan slikao je ex Autotrans, onaj od kojeg veæ imamo sliku samo sa Autotransovim logom. Njega nije bilo zadnjih mjeseci u Zagrebu pa sam veæ mislio da je rashodovan kad eto ga novo ofarbanog  :)


Citat: petar 15.07.2007.AK Crikvenica


Citat: tomek 27.07.2007.Prvi put vidim ovaj MB 0404 RH. Vjerojatno prinova u voznom parku





Citat: manoplan 23.09.2007.


Citat: tomek 01.10.2007.Danas u Zagrebu viðena njihova Setra S415GTHD sa natpisom na vjetrobransko staklu Autotrans istom kakav imaju autobusi Otoèca tako da ovu tvrtku selimo ovdje.
Inaèe, ta Setra je i izgubila prednju lijevu ratkapu.


Citat: tomek 06.10.2007.Evo kako izgleda Setra s ATR-ovim natpisom i bez prednjih ratkapa

1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

shef

Danas viđen žuti Renault Master, nažalost došao mi je s leđa
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

Danas opet Setra na liniji. Vidio sam ju na cesti u letu, ima između šajbe i maske na mjestu gdje piše exclusive ***** žuto, učinilo mi se je kao šprickit (jučer je nije bilo,   ??? možda je imala sudar  :-\ pa su ju pokitali bez farbat) a kad sam malo posložio kockice to su ju unakazili za školski prijevoz.  :o


Servis

Citat: Tomek  u Prosinac 23, 2008, 19:37:24
Zapalio se MAN FRH 362 od AP Slunja

http://24sata.hr/news/clanak/puknula-cijev-pa-se-zapalio-bus-koji-je-vozio-ucenike/94369/?context=naslovnica&web_page_id=main_citatelji

Vozio sam se nekoliko puta sa tim busem i samo sam se pitao kad će se zapaliti s obzirom da je uvijek nešto smrdilo u putničkom prostoru.

Tomek

Zadnjih dana u Zagreb stalno dolazi prinova u voznom parku AP Slunja, fantastično očuvani MB O303RHD krem boje sa narančasto crvenim crtama.
Registacije su KA482DA, a te je do nedavno nosio slunjski TAM.

zlikowszky

Citat: Tomek  u Kolovoz 18, 2009, 11:29:37
Zadnjih dana u Zagreb stalno dolazi prinova u voznom parku AP Slunja, fantastično očuvani MB O303RHD krem boje sa narančasto crvenim crtama.
Registacije su KA482DA, a te je do nedavno nosio slunjski TAM.

Vidio sam ga krajem 7. mjeseca u Karlovcu i opal na rit kako je očuvan, uredan i...jednostavno, prelijep klasik.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

zlikowszky

Citat: Tomek  u Lipanj 14, 2009, 21:17:30
Danas jedna prinova...O404RHD, KA467EP


Poprilično sam siguran da je ovo ex-Eerdelja prijevoz.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

daf

ljepo je sresti i vidjeti slunjske autobuse pogotovo slunjanima koji vise nezive u slunju. dali neko zna koliko je autobusa nekadasnjeg saobracaja slunj nastradalo u ratu ? posto sam cuo da je nekoliko tada novih zapaljeno 91g. a jedan je zavrsio i u srbiji 95g.

Tomek

Javljeno mi je danas da je AP Slunj kupio dvije nove S415GT plave boje :)

tomo

Ima li AP Slunj i novog MB Travega? Meni se (u)čini(lo) da sam ga vidio na AK Karlovac kad sam išao za Split da sam ga vidio... ne mogu garantirati da je, iz busa je viđen u gluho doba noći pa kad spojim sve ovo ne mogu reći da nije bila i setra 415, ali ....  nisam vidio od ATKA kombija da na peronima slobodna vožnja stoji još neki bus da sam mogao provjeriti nego tek iz busa...

Peter

Pozdrav,
zan li tko razlog, zašto se relacija Autoprometa Slunja Zagreb-Bihać objavljuje na AKZ kao relacija Zagreb-Ličko Petrovo Selo a ne kao međunarodna veza Zagreb-Bihać. Svaki autobus na relaciji Zagreb-Ličko Petrovo Selo vozi do Bihaća.

09-03-2011 601 05:45 08:15 92 Autopromet d.d. Slunj Stanice Popusti Slunj - BIHAĆ
09-03-2011 2370 11:00 14:02 92 Autopromet d.d. Slunj Stanice Popusti L.P.SELO (BIHAĆ)
09-03-2011 3700 14:15 16:55 92 Autopromet d.d. Slunj Stanice Popusti Ličko.P.SELO (BIHAĆ)

Kad se traži relacija Zagreb-Bihać, samo jedan polazak linije 4710 izpiše se.
09-03-2011 4710 16:00 19:35 80 Croatia bus d.d. u stečaju koop Servistrans Stanice Popusti BUGOJNO
I tabla na autobusima je kombinirana Zagreb-Karlovac-Slunj-Ličko Petrovo Selo i dodatna tabla Bihać.

Peter

Shole

Ako je međunarodna onda nesmiju kupit putnike za po Hrvatskoj tj od Zagreba do graničnog prijelaza smije vršit samo ukrcaj, a u Bosni samo iskrcaj.  Ovo je onda vjerovatno proglašeno nekakvom dvojnom linijom tako da može kupit ljude za Slunj, a tabela je dodatna vjerovatno zato jer nemaju tabele Zagreb-Bihać nego je ono neka Slunj-Bihać pa pokrije Slunj.   Ista stvar ti je i na Autotransovoj Lošinj-Ljubljana.  Kao, međunarodna, a kupi sve.