Flucher, Rogaška Slatina

Autor Bari, Srpanj 24, 2010, 01:22:19

gorgoroth


VanhoolTX

#61
Kod Flucher-a uvijek tranzitno,VIP-ovac Van Hool i Astromega otisli u Ukrajinu,Altano  također van granica,zuto-plavi Astron i Alicron u M&M Tours u Sloveniji. Prinova je ovaj MAN Lions Coach,44000 km ,sajamski primjerak,slican onom u Vinceku,medju prvim proizvedenim. Kupljen ovih dana u Minhenu. Također prije 2-3 mjeseca stigao zlatni Lions Coach iz 2016 . Slike i informacije sam dobio od jednog zaposlenika u firmi.

freeimagehost

VanhoolTX


Dreamwalker

Odlično. Ovo je R07 model, dok je Vincekov R10. Vjerojatno ga se može vidjeti na promo video materijalu. Ova boja mu stvarno jako dobro stoji. :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Matej

Ako sam dobro skužio R07 ima dvoja vrata na bunkeru,a R10 troja?

lussin

Da, R07 je običan Coach, R10 je Coach C

tramvajac 92

S ovom pilom sam išao u Beč i Bratislavu. Autobus je super tih, i vidi čuda, nigdje niš se ne klima. Ostakljeni krov je zgodan detalj.

VanhoolTX

#67
Lijepe slike  :)
Udobnost,razmak?
Odrzavanje je u firmi odlicno.Astronefu je skoro 10 godina,lijepo je cuti da je i dalje u odlicnom stanju.U zadnje vrijeme prelaze na NeoMan,ne zbog lose kvalitete Van Hool-a,nego vise radi ekonomije.

Jos jedna prinova kod njih (izvor isti)




Osoblje

Iz našeg inboxa nekoliko Van Hoolova.  ;)
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

mate


gorgoroth


VanhoolTX

Prodan, ali nisu skinuti natpisi .. Upravo provjerio s radnikom iz ove firme.

shef

Zato ovaj sigurno nije
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Osoblje

S prednje strane, iz našeg inboxa.  ;)
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

VanhoolTX

Počinje lagano i kod Fluchera. TDX25 Astromega ex. Smålandsbussen AB (Švedska) je prinova pristigla u februaru ove godine. Nedavno je stigao i jedan Tourliner 2216, a napustili su VP 2 Tourlinera i Iveco koji su otisli Sarwary-u na daljnu prodaju. Ovo je prva na Balkanu TDX25 Astromega prema mojim informacijama i općenito prva u Sloveniji. Posjeduje dosta dodatne opreme, 74 sjedista, Euro 5, 480 KS, 07/2012 proizvodnja.
Slike  sam dobio od zaposlenika firme.






Više slika možete pronaći na FB linku od Sarwary-a
https://www.facebook.com/440289962736701/posts/van-hool-astromega-tdx-25erstzulassung-072012-diesel-doppeldecker-480-ps-automat/3086150664817271/