Gradsko-prigradski prijevoz u Ulmu i okolici

Autor Palačinka, Lipanj 23, 2018, 14:27:02

Palačinka

Gradski prijevoz u Ulmu čini više privatnika i jedan gradski prijevoznik. Sve linije su integrirane u sustav DING.
Postoji jedna tramvajska i petnaestak autobusnih linija. Ne znam puno o Ulmu pa bih volio ako itko zna nešto da me ispravi/nadoda.

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Pa krenimo sa slikama. Na ovim slikama se vide autobusi gradskog prijevoznika. Vozni park uglavnom čine zglobni Citari svih generacija. Slike nisu neke kvalitete jer su uhvaćene nabrzaka iz automobila.

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Niska Setra četvorka nepoznatog privatnika ispred Hauptbahnhofa.

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Dva autobusa Njemačkih Željeznica. Prva slika s Lion's Cityjem je iz Bad Uracha, a druga s Irisbus Crosswayem sa ceste 10 u Ulmu.

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Citari peijevoznika Bayer koji uz SWU (gradskog prijevoznika) prometuju po liniji 13.

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Bibliobus sa starim registracijama koji vozi kružno po Ulmu, vlasnik je SWU iliti gradski prijevoznik.

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Još jedan DB-ov Crossway blizu Blaubeurena na cesti 28.

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Još gradskih autobusa. Noćna fotka ispred Hauptbahnhofa, a druge dvije na stanici Am Rathaus.

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Jedan dan sam bio i u Legolandu. Evo mali busić sa makete Berlina. Pretpostavljam MAN NL xx2

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Kupio sam maloga O404 kao suvenir. Evo ga na zidu sa Ulmove strane Dunava. (Na drugoj strani je Novi Ulm ili Neu-Ulm.)

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Iveco Crossway prijevoznika Karl Oster (nj. za Uskrs ;) ) na liniji za Weissenhorn.

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Citaro C2 (vjerovatno U verzija) prijevoznika Gairing.

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Citaro Facelift U prijevoznika RBS za Senden.

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

To bi bilo to za danas. Ako vam se ne sviđaju neke slike, slobodno ih obrišite. Ako znate nešto više, ispravite me ili nadopunite slobodno. Pozdrav iz Ulma, očekujte još slika uskoro!

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Evo još jedna slika od maloprije, gradski SWU - Mercedes Citaro C2 G na stanici Am Rathaus

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk