Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

dragec52

Citat: Shole  u Siječanj 30, 2008, 18:57:59
Mogu se kladit da je napao šoleta šta izvodi. zašto koči.... i te fore

Haj. nije pričao sam s kolegom, nije rekao ni aaaaaaaaaaaaaaa, ali nije imao nikakve dokumente za motor ni svoje pa ga policija odvela na identifikaciju i prepoznavanje.

shef

Jutros je 423 redovno na 2. Nema veze što je malo izgužvano, ni prvi ni zadnji put.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

611 nagužen kod Plodina u Kostreni. Na busu nema vidljivih oštećenja ali je zato auto dobro prošo  ;D

kico101

#18
Mislim da je konačno došlo vrijeme ili da se ukinu noćne vožnje na 32-ji ili da se postave zaštitari. Kukanjem kako ništa ne mogu odgovorni u Troleju samo mažu oči vozačima. Angažirajte zaštitare na noćnim i konačno ugradite antivandalske kabine. Grad lovu troši na pizdarije poput megalomanskih bazena i slično. Ima novaca, ljudi.
http://www.novilist.hr/default.asp?WCI=Rubrike&WCU=2859285B2863285A2863285A285828582860286328962897289E28632863285B285A285C285F285B285C28632863286328592863Q
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

maky

Ma nema u nas zakona da se spriječi takvo što. Nažalost vlada zakon jačega...
Međutim,  da se bar nešto poduzme, trebalo bi ovako:


Antivandalska kabina (ono staklo je napuknuto jer je slikano nakon  jednog incidenta kada je nakon naglog kočenja jedna žena udarila glavom, ali napravljeno je da se ne rasprši), vidite mikrofon za komunikaciju s putnicima  uz lijevi nosač vjetrobrana (dakle vozač nema potrebu za izlazak iz svog "kaveza") i dakako pri vrhu je pričvršćen čekić za razbijanje stakala u slučaju da  imate problema. Neznam jeste probali ikoga udariti s time, ali čak i pri laganom udarcu zaboli, a potpuno je legalno imati ga...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

echo

Antivandalske kabine ne bi riješile ništa ili bi čak pogoršale situaciju. Mentalitet vendala i delinkvenata je prilično pervezan i kompleksan te bi postavljanje takvih kabina doživjeli kao svoju pobjedu: "Ako zbog nas postavljaju kabine za šofere, što tek još možemo učiniti"? Svi znaju
da kuća sa extra osiguranjem privlači najviše lopova. Možda se šoferi ne bi složili s time ali postavljanje barijere između njih i putnika je pobjeda najnižih slojeva društva, koji bi tek tad krenuli u nova osvajanja. Jedini lijek za takvo ponašanje - kao i za bilo kakav drugi vandalizam - jest komplentno medijsko ignoriranje takvih događaja, jer je društvena afirmacija jedina korist koju vandali imaju od svojih djela

Shole

Danas ponovo nesreća na Jelačićevom Trgu.  Iz jednog od perona (nezna se točno kojeg: 20,18 ili 3a) oko 3 sata izlazio zglobni man stare serije i zakačio i srušio nekog čovjeka.  Ovaj pao i udario glavom u asfalt.  Hitna navodno došla brzo, a na cesti ostala fleka krvi.   Stvar je u tome da se nezna koji bus je bio.  Od mali miljon ljudi na peronima, niko nije vidio garažni broj busa,  a šole od tog busa nije shvatio da je nekog srušio pa je nastavio vožnju.  Nezna se također ni to da li je žrtva stajala na peronu pa ju je srušio stražnjom desnom stranom prikolice, ili se motao po cesti ispred perona pa ga je srušio lijevom bočnom stranom. 

mannas

to je bio 562 na liniji 3A za Srdoce ! Toliko sam skuzio jer je vise od dva sata stajao dole a vozaca otpeljali na vadjenje krvi u bolnicu ! Cijelo vrijeme u busu bio glavni prometnik !

ikar

Ako je bio na 3A sigurno ga je zakačio stražnjim desnim krajem prikolice. Ovaj je vjerojatno stajao odmah uz rub perona a kako je zbog zavoja prikolica kreće malo više na van "počistio" ga je kao što je i opisano. Tu vozač nema ništa s tim. Nemožeš vidit zadnji desni kraj prikolice u lijevoj zavoju.

ikar

Čul sam da je neki pijanac to. Možda je i sam pal.

shef

Zanimljivo da 423 i dalje vozi ovako razbijen. Da mu ne spremaju posmrtni marš pa ga zato ne popravljaju?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

U petak ujutro oko 7 i 10 667 se je kretao iz smjera grada prema Zametu i na 200 metara prije okretišta u lijevom zavoju imao okršaj sa Fiatom Doblo.
Na autobusu je udubljen bok ispred prednjeg kotača i iskrivljen a ratkapa dok je Doblu rasparan prednji blatobran i kotač iskrivljen. Mislim da je kombi kriv jer ga je odneslo u mokrom zavoju.


dragec52

5AR. E taj dan ja ti blicam iz 3A a ti ništa ne reagiraš, jesi li ljut štogod na trolejevce?

5AR

Citat: dragec52  u Ožujak 10, 2008, 20:41:50
5AR. E taj dan ja ti blicam iz 3A a ti ništa ne reagiraš, jesi li ljut štogod na trolejevce?
Ma ne, valjda nisam vidio ???
Skužajte šjor Dragec52, neće se više ponoviti! ;D

kico101

Ne mogu vjerovat da ga je vozio do kolodvora, a policijska postaja interventne policije mu je bila usput. ???
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.