Bosnaekspres, Doboj

Autor lav, Prosinac 04, 2007, 19:00:16

busfan


busfan

#31
Jos jedna novost ;)


A evo i Tourismo prije 2-3 dana na liniji za Beograd


lav

Taj NOGE je uvezen iz Njemačke koštao je 80.000 eura

















Slike sa parkinga u Njemačkoj

busfan

Rekao bih da je iz CH, koliko znam ALSA je Svajcarska firma i dorzava medjunarodne linije

aaaaa

Koje je godište prinova ? Onako spoljašnji izgled mu je solidan više nego dobar, unutrašnjost manje više nije loša

lav

Citat: aaaaa  u Prosinac 17, 2008, 23:29:39
Koje je godište prinova ? Onako spoljašnji izgled mu je solidan više nego dobar, unutrašnjost manje više nije loša
Citat: aaaaa  u Prosinac 17, 2008, 23:29:39
Koje je godište prinova ? Onako spoljašnji izgled mu je solidan više nego dobar, unutrašnjost manje više nije loša

Godiste 98mo

erobuss

ALSA ESPANA - preko nekog trgovca u Njemačkoj iz Španjolske uvezen u BiH

busfan

Citat: erobuss  u Prosinac 18, 2008, 00:19:12
ALSA ESPANA - preko nekog trgovca u Njemačkoj iz Španjolske uvezen u BiH
Mislio sam da je ona Alsa-Eggmann, mislim da oni voze i linije za HR, a bar pola(ako ne i vise) autobusa koji se prodaju u Njemackoj nisu od Njemackih firmi. Neki cak pisu Deutsches farhzeug da se zna da je vozen u Njemackoj;)

Mislim da im ovo nije bas najbolja kupovina, za 80000 su mogli naci i Setru i Neoplana 98god


aaaaa

Citat: busfan  u Prosinac 18, 2008, 08:07:51
Citat: erobuss  u Prosinac 18, 2008, 00:19:12
ALSA ESPANA - preko nekog trgovca u Njemačkoj iz Španjolske uvezen u BiH
Mislio sam da je ona Alsa-Eggmann, mislim da oni voze i linije za HR, a bar pola(ako ne i vise) autobusa koji se prodaju u Njemackoj nisu od Njemackih firmi. Neki cak pisu Deutsches farhzeug da se zna da je vozen u Njemackoj;)

Mislim da im ovo nije bas najbolja kupovina, za 80000 su mogli naci i Setru i Neoplana 98god



iskreno i meni je bilo čudno kad je neko rekao da je vozilo uvženo iz Švicarske odnosno Njemačke jer su ova vozila karakteristična za Španiju , malim djelom i Francusku....

mb0404

Iako su mi lijepi izvana unutrasnjost mi je grozna,posebno vozacev postor,koda je 89 a ne 99.Za ove pare mozda se moglo naci i bolje vozilo a i da se doplatilo koja hiljadarka ne bi se promasilo.Kakva su mu ono 4 sarafa iznad prednjih tockova ???

CroHerc

Ja mislim da se za one šarafe pričvrsti tabla sa podacima firme to sam viđao na nekim autobusim.

Što se tiče cijena nevjerujem da je plaćen ovoliko   .

ako nekog zanima može na mobile de pogledati od iste firme mlađe godište dosta je jeftiniji od ove cijene.


A ako jemožda i plaćen toliko onda je to čisti promašaj , mogli su kupit tourisma da izgleda ko avion za te novce ;)

aaaaa

Citat: CroHerc  u Prosinac 18, 2008, 14:31:15
Ja mislim da se za one šarafe pričvrsti tabla sa podacima firme to sam viđao na nekim autobusim.

Što se tiče cijena nevjerujem da je plaćen ovoliko   .

ako nekog zanima može na mobile de pogledati od iste firme mlađe godište dosta je jeftiniji od ove cijene.


A ako jemožda i plaćen toliko onda je to čisti promašaj , mogli su kupit tourisma da izgleda ko avion za te novce ;)


postoji li mogućnost da je plaćen s carinom i porezom toliko ??

mb0404

#42
Kako god,cisti promasaj da je i sa carinom i nedo Bog da sutra nesto bude sta ce sa djelovima,nije ovo Spanija i Italija da ima djelova za ove buseve.Da su jos malo namirili mogli su uzet Setru boli glava,a za 100-110 000 mogu uzet neoplana il 328 DT stat pa gledat,il za neki 100 000 nac 315,il 317 HDH

CroHerc

#43
 Osim što je 20 000 eura skuplja ova setra nije nikako u klasi sa ovim noge mercedesom o kojem je ovdje riječ  ( tri osovine , hdh , ... )

A što se tiče djelova to nije nikakav problem jer je većna djelova mercedesovih a i da nije to više nije nikakav prblem sve možeš dobit u roku nekoliko dana .

busfan

Citat: CroHerc  u Prosinac 18, 2008, 18:47:08
Primjer ti je čudo ;D        osim što je 20 000 eura skuplja ova setra nije nikako u klasi sa ovim noge mercedesom o kojem je ovdje riječ  ( tri osovine , hdh , ... )

A što se tiče djelova to nije nikakav problem jer je većna djelova mercedesovih a i da nije to više nije nikakav prblem sve možeš dobit u roku nekoliko dana .

Nije skuplja 20000 vec 4000eur, za iszvoz iz Njemacke se ne placa pdv. Jedino ako i Noge nije sa pdv 80000.
Ova 317HDH je provjereni autobus od Noge Touringa i mogao bi ih jos dugo sluziti, a ako im ne treba troosovinac onda bi 315 HD-H bio najbolje rijesenje