Euro Petrol Oil, Zvornik (ex. Drinatrans)

Autor tamlover, Siječanj 14, 2008, 10:49:31

tamlover

EURO PETROL OIL  d.o.o
Euro Bus
Karakaj 90B
75400 Zvornik
+387 56 260 077

europetroloil.com/euro-bus


Evo još jednog prijevoznika iz istočne Bosne, točnije iz Republike Srpske.
Imaju 67 autobusa, od toga 24 turistička, 1 turistički midibus, 26 prigradskih i 16 gradskih (11 solo + 5 zglobnih).

Drinatrans obavlja gradski i prigradski promet na području Zvornika i Šekovića. Međugradske linije povezuju Zvornik i Srebrenicu s gradovima u Republici Srpskoj (B.Luka, Doboj, Bijeljina, Teslić, Tuzla) i Istočnim Sarajevom (RS). Drinatrans je jedan od onih prijevoznika koji Zagreb gledaju samo s obilaznice, a održavaju međunarodne linije prema Ljubljani, Kranju, Salzburgu, Münchenu i Zürichu, te prema Srbiji (Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Obrenovac) i Crnoj Gori (Herceg Novi) iz Zvornika, Bijeljine i Teslića.

Govorili smo o prosječnoj plaći u topicu Livno busa. Vidim da je u Drinatransu bolje, netto prosjek je 472,54 KM.

Vozne redove i fotke možete pogledati na http://www.drinatrans.com (podaci i fotke preuzete sa stranice)
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

erobuss

#1
Marcopolo danas na AS Mostar


tamlover

Evo zahvaljujući dobrim ljudima iz Drinatransa dobio sam još fotki njihovih autobusa.

Iveko:



Marbus:



Marco Polo:



Mercedes O303:


Nadam se da ćemo uskoro dobiti i fotke ostatka voznog parka i kompletan popis.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

busfan

Novi Isuzu, mislim da je rasporedjen u Srebrenica-prevoz koji su isto u vlasnistvu Bobar grupe

busfan

Danas vidim novog troosovinskog Lions Coacha

mate

Drinatrans Zvornik je nabavio nekoliko novih autobusa (rijec je o MAN Lions Coachu i Isuzu Turquoise)...
vise informacija na www.sejari.ba...

lav

Citat: mate  u Kolovoz 01, 2008, 17:31:47
Drinatrans Zvornik je nabavio nekoliko novih autobusa (rijec je o MAN Lions Coachu i Isuzu Turquoise)...
vise informacija na www.sejari.ba...

E moj mate ti autobusi rade naveliko ima već 2 mjeseca ovi Manovi Lions Coach većinom voze đačke ekskurzije,izlete i turističke ture a Isuzu-ovi su raspoređeni u RJ Srebrenica i Višegrad i naravno u centrali u Zvorniku

mate

Hvala na dodatnoj informaciji... ;)
ma to sam objavio jer sam naisao na to...a vidio sam da nitko nije to objavio... ;)


aaaaa

Zaboravili ste napomenuti da ove reklame "Bobar" na autobusima nisu puka slučajnost niti  ugovor o pružanju marketinških usluga nego je kompaija BOBAR većinski vlasnik Drinatrans ad Zvornik

CroHerc

Gore ti pise da je u vlasnistvu BOBAR-grupe

aaaaa

Citat: CroHerc  u Kolovoz 21, 2008, 11:03:02
Gore ti pise da je u vlasnistvu BOBAR-grupe

Jeste u pravu si...ma nebitno ....

arsenal

Zna li neko koje su godiste i odakle su kupljeni ovi "Drinatransovi" autobusi "marcopolo Viaggio I 370". "Autoboka" Kotor ima 4 takva iz 1998, kupljeni su kao polovni iz Holandije.

busfan

Citat: arsenal  u Rujan 04, 2008, 12:47:40
Zna li neko koje su godiste i odakle su kupljeni ovi "Drinatransovi" autobusi "marcopolo Viaggio I 370". "Autoboka" Kotor ima 4 takva iz 1998, kupljeni su kao polovni iz Holandije.

Mozda su iz Spanije, jer imaju oni i Setre 215HD iz Spanije sa onim cudnim sjedistima. Ali nisam siguran

lav

Citat: busfan  u Rujan 04, 2008, 12:55:08
Mozda su iz Spanije, jer imaju oni i Setre 215HD iz Spanije sa onim cudnim sjedistima. Ali nisam siguran

I ovaj MB 303 (sa moje slike) ima ta čudna sjedišta ;)