Big Sim (Halilović), Kalesija

Autor mate, Listopad 29, 2009, 15:18:53

Tomek

Možda ga šalju na neprikladnu liniju, ali ga barem održavaju u ovlaštenom servisu BMC-a u MB Autu u Zagrebu


busfan

Svaka cast, onaj troosovinac je vjerovatno novost, ja ga prvi put vidim. A isto i ova linija za Merzig, prvi put cujem

ATL

Mala ispravka..nije Kalešija nego Kalesija..mali gradic u blizni Tuzle ;)) svaka cast za slike :)

mate

Scania na A3 u smjeru Zagreba, prvo sam mislio da je rijec o nekoj liniji, medutim vanredna voznja je u pitanju


damir fido

#19
Citat: elvis  u Siječanj 21, 2010, 17:59:07
Srebrenicaexpres ne postoji vec vise od godinu dana,u zadnje dane svog postojanja dolazili su u Sarajevo na redovnoj liniji iz Srebrenice sa MB 0303 koji je bio katastrofalan,samo sam se pitao kad ce se taj posloziti na jednu hrpu trulezi

Sjecam se i ja firme i linije a bile su 2 0303 na liniji Kalesija-Sarajevo.Stvarno su bile katastrofalne a i vise od toga

.Prije nekih 2 sata,polazak je inace iz Kalesije a zaboravio sam gdje ide dalje.Slikano u Tuzli.




ROAD

Taj je zavšrio u Čektalu, a prinova je Neoplan N1116 /3 HC.
NEOPLAN VIP CLASS

mate

Vanhool (O09-K-228) na liniji Sekovici - Kranj


mate

Odlicni Cityliner (K07-J-765) danas na liniji Kalesija-Frankfurt


mate


Tomek


mate

Veceras na liniji Šeković-Kranj


mate


mate

Mislim da se ovog malisu nije imalo, sinoc na Sekovici-Kranj


mate

Prekrasni Vanhool (A48-M-172) kojeg dosad nismo imali, danas na Kalesija-Frankfurt


Semir

Prinove su još Van Hool TD 927 koji je stigo za vikend i on je 2005 godiste krem boje,a druga prinova je bijeli Van Hool Acron bijele boje troax