Promet Makarska - razno

Autor miky, Prosinac 18, 2007, 15:31:43

sniff

Najnovija ponuda sa tabureom za noge.  thumbs

Lion's Driver

Citat: leonardo123  u Rujan 04, 2018, 21:06:26
King Long mrcina.

Poslano sa mog CUBOT_X18_Plus koristeći Tapatalk

"mrcina" će u Sinj  yahoo

podgora2

3 godine se taj king long nije maka s mista,mene je vozija u skolu neko vrime i onda je odapea a ja san prije zavrsija skolu nego ga oni popravili.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk


Lion's Driver

#438
Izgleda da su svi Neoplani na prodaju, priča se među kokegama. Vozni park se ubuduće bazira na Setrama, a mene i dalje muči ako se krene u tu veliku obnovu oće šta gradskih dolazit. Setra nije baš nešto jaka po pitanju gradskih, ili će mo vozit ove stare 315NF još dugo dugo.

tramvajac 92

Setra 415NF je novije rješenje za probleme  ;D

Lion's Driver

Nada umire posljednja  ;D Moj izbor bi radije bio Citaro facelift. Isti motor isto sve a lakše je u HR doć do nabave bilo čega za njega zbog popularnosti. 300 KS tri stupnja retardera i nema brda. I sadašnje Setre NF imaju motore od 300 KS i mogu se i popet i trpit teren. + tome prednost Citara su i dvokrilna prednja vrata radi lakšeg prohoda putnika kad cure i momčići iz srednje navale. 415NF koliko znam ima samo u Šibeniku jedna.

lussin

Dvije su u Šibeniku. Koliko znam te Setre su se mogle nabavit i sa dvokrilnim vratima. Također, LE bussines modeli imaju jednokrilna ali dosta široka vrata, možda bi vam i to dobro došlo

podgora2

Nije valjda na prodaju stavija nove citylinere i skylinere.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk


Lion's Driver

Otišli smo daleko... Tako se priča... Sad šta će bit vidit ćemo. Trebale bi doć dvije katne Setre a dogodine još 5 "petica".  umnik2

@podgora2 da da NOVE  rofl

ManNLNG

Ajme majko kakav će bit tek onda vozni park!! perfeto
EUROBUS AV120

podgora2

Oce bit Manova u voznome parku.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk


Lion's Driver

Nešto što sam zaboravio napisati prije par tjedana. Mali ali ne manje vrijedan  šareni Sprinter 947BT je u Sinju već neko vrijeme.

podgora2

Vidija ga kad san isa u sub u Sinj prosa autoputen.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk


Paško

U voznom parku imaju i ovog mališana ;D
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

Radim tu već godinu i dva miseca a ovog "mališana" nikad nisam vidio ni na cesti kamo li u krugu firme  :o