Još jedan prijedlog...

Autor zlikowszky, Prosinac 10, 2007, 23:20:51

zlikowszky

Recite, zar ne bi bilo dobro da pored nicka i avatara stoji i lokacija gdje se tko nalazi. Da znamo tko je otkud, ali ne zato da tu informaciju zloupotrebljavamo (na kraju nismo niti takvi) već čisto iz praktičnih razloga, npr da zamo tko može gdje uhvatit koji bus pa ga slikati, doznati neku informaciju lokalnog karaktera, ali ovom forumu korisnu i tako...
I onda ako se to prihvati, da ne pišemo u profili pod lokacija maloumne idiotarije kakve viđam na mnogim forumima. Razmislite, društvo...

Bok.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Servis


tamlover

#2
Ide mi naživce kaj se još uvijek prenose stare slike na novi portal/forum.
Ajde napravite foldere u svakom podforumu za Arhivu slika ili Stare slike pa nek pune ovi kojima treba cijela vječnost da pronađu i postave slike ovdje. STvarno je glupo da se mješaju aktualne slike voznih parkova bilo kojeg prijevoznika sa slikama od ljeta ili prošle zime il tak nekaj slično. I nek onda stoji i datum uz te slike kao što je Portos svoje fotke već u naslovu tema datirao.

*primjedba se odnosi na velike podforume u gradskom prijevozu i na velike prijevoznike u međugradskom prijevozu. Kod ostalih prijevoznika dobro je da uopće imamo slika na forumu, bez obzira kada su slikane.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

man134

zasto se lokacija i br postova ne stavi ispod avatra mislim da je ljepse vidjet

Servis

Ti ces definitivno dobit rank gnjavator.

man134


Servis

Da spadas u kategoriju ljudi koji zele potpomagati financijski izgradnju ovoga svega jer sam ja najobicniji student koji svaku kunu okrene 2 puta i pritom radim nesto sta mi oduzima poprilicnu kolicinu vremena, mozda bi i imao razumijevanja za takva cjepidlacenja, ovako... Ne. ;)

man134

dobro necu vise smetat samo sam htio pomoc  ;)

tamlover

Opet ne radi ona procedura s linkom (logom u gornjem desnom kutu) koji vodi na portal ???
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Servis

Citat: tamlover  u Prosinac 23, 2007, 11:31:33
Opet ne radi ona procedura s linkom (logom u gornjem desnom kutu) koji vodi na portal ???

Dobro je, nema mjesta panici. ;)

zlikowszky

Citat: prljavibluzer  u Prosinac 14, 2007, 15:12:43
Da spadas u kategoriju ljudi koji zele potpomagati financijski izgradnju ovoga svega jer sam ja najobicniji student koji svaku kunu okrene 2 puta i pritom radim nesto sta mi oduzima poprilicnu kolicinu vremena, mozda bi i imao razumijevanja za takva cjepidlacenja, ovako... Ne. ;)
prljavibluzer, nemoj tako.
Čovjek nije htio ništa zlonamjerno niti loše.
Ti, kao administrator, ili ćeš prihvatiti sugestiju ili nećeš, a vajda sugestija člansva nešto predstavlja. Svi smo ovdje da obogatimo ovaj forum sa svim podforumima, i mislim da ovakav ton ne dolikuje jednom administratoru. Osim ako imate nešto osobno....
By the way; prikaz lokacije i broja postova NIJE cjepidlačenje po mom skromnom uvjerenju, već sasvim uobičajena praksa na drugim forumima. Znam da imate hrpu posla s novim forumom i portalom i da to iziskuje jako puno vremena i ja to cijenim, ali nemojte gubit živce, pa ovako pucat. Nije prikaz broja postova i lokacija trenutno najvažnija stvar na svijetu za funkcioniranje foruma, ali ne tako otpilit čovjeka.....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Servis

#11
Citat: zlikowszky  u Prosinac 26, 2007, 13:15:01
prljavibluzer, nemoj tako.
Čovjek nije htio ništa zlonamjerno niti loše.
Ti, kao administrator, ili ćeš prihvatiti sugestiju ili nećeš, a vajda sugestija člansva nešto predstavlja. Svi smo ovdje da obogatimo ovaj forum sa svim podforumima, i mislim da ovakav ton ne dolikuje jednom administratoru. Osim ako imate nešto osobno....
By the way; prikaz lokacije i broja postova NIJE cjepidlačenje po mom skromnom uvjerenju, već sasvim uobičajena praksa na drugim forumima. Znam da imate hrpu posla s novim forumom i portalom i da to iziskuje jako puno vremena i ja to cijenim, ali nemojte gubit živce, pa ovako pucat. Nije prikaz broja postova i lokacija trenutno najvažnija stvar na svijetu za funkcioniranje foruma, ali ne tako otpilit čovjeka.....

Bezrazložno si toliko teksta otipkao jer nisi skužio u čemu je stvar. A najmanje da ja ovdje gubim živce i kakti pucam. :)

Netko je iznio prijedlog da se stavi taj prikaz i ajde, prihvatio sam se toga pored toliko drugih bitnijih stvari na čemu radim. I onda kad sam to napravio i stavio tu opciju na stranicu, man134 se sjeti da bi li to moglo biti ispod. Pošto me inaće ima naviku gnjaviti oko sitnica, negdje se mora stati i podvući crtu. On je to shvatio i idemo dalje.

Boki651

#12
PB, dobronamjeran savjet, da ovako radimo na CROMETEO-u otpilili bi pola članova, koji su puno nezgodniji u odnosu na ovaj forum.
Ja sam Admin tamo, pa kad vidim da netko u nečemu pretjeruje, pošaljem mu pp i sve objasnim, njegovo je da li će odgovor i prihvatiti, obično se ne prepucavamo preko foruma, nego sve putem pp-a ;)

Servis

Tomek mi je rekao da moram nabaviti PR-a, mozda bi ga trebao poslusati? :)

Boki651

Eh sad ne znam što/tko ti je PR ;)