B - Tours / Kiseljak Tours

Autor maky, Prosinac 21, 2007, 22:39:42

maky

Kiseljak Tours d.o.o.
Kiseljak, Mihovila Boje bb
tel. +387 30 663164



Imaju svoje linije za Split. Dosada sam viđao njihove plave Citylinere i danas je na kolodvoru bio ovaj Cityliner. Nešto mi govori da imaju još autobusa ali se sada ne mogu sjetit...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Nekidan je na kolodvoru bio Kiseljakov Isuzu, a danas iznenađenje - TAM!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

erobuss

Cityliner u prolasku kroz Mostar na liniji Kiseljak - Split




busfan

Da li je jos njihov, zasto je izbrisano ovo nazad? Jel to prazan bio?

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

aaaaa

IMali su oni jos nekoliko autobusa. Stari transliner takođe je "završio" u Busovači. Imali su i Citylinera lijepo sređenog u dobrom stanju mislim da je bio oko 98. godišta sa prednjom maskom i zadnjim štop svjetlima od 1116 u nebesko plavoj boji. NI on više nije u njihovom vlasništvu ali ga često vidim preko puta TC TOM u Istočnom Sarajevu.

The_Dubster

u subotu ujutro viđen city u blizini ilidže.


al imam jedno nedoumicu - sa strane umjesto kiseljak tours piše b-tours čini mi se, a pozadi kao i na prethodnim slikama "kiseljak tours" izgleda skinuto, pa sad... da li je ovaj bus još njihov ili je prodat ???

elvis

Kiseljak ili Busovaca-tours,jedan gazda a dvije firme,tako da gdje god ga objavis nije velika greska ;)

The_Dubster

Citat: elvis  u Veljača 08, 2010, 15:01:55
Kiseljak ili Busovaca-tours,jedan gazda a dvije firme,tako da gdje god ga objavis nije velika greska ;)

kako mu se onda isplati, nije bas da su blizu ta dva grada...

uglavnom ja sam vidio da je pisalo B-TOURS al znam da je ovaj bio u kiseljaku, pa reko da stavim onda, a kad je već tu, neka i stoji :)

damir050

#9
The_Dubster ova gore slika gdje  se vidi  ovaj Autobus je  Tramvajska  Stanica   Energoinvest

The_Dubster

Citat: damir050  u Veljača 08, 2010, 18:40:11
The_Dubster ova gore slika gdje  se vidi  ovaj Autobus je  Tramvajska  Stanica   Energoinvest

da jeste, ali da se lakše orjentišu oni koji ne poznaju sarajevo dobro, napisao sam ilidža ;)

damir050

pa znas li kolko ima odatle do Ilidze , ima  sigurno 1,5 km , ako ne  i  vise

elvis

U svakom slucaju blize je Ilidzi nego Ciglanama,rasprava zavrsena

elvis

ISUZU jutros u Konjicu


The_Dubster

I na ovom piše B-TOUR pa ću i njega ovdje