Autotrans - linije

Autor gaspa, Prosinac 02, 2007, 17:33:41

gasparr


Zasto me ovaj za Sarajevo uopce nije htio primiti unutra??
[/quote]

zato što na liniji za sarajevo dijele prihod s kooperantom iz BIH centrotransom, a na liniji za rijeku sva lova ide njima

stručnjak



[/quote]

zato što na liniji za sarajevo dijele prihod s kooperantom iz BIH centrotransom, a na liniji za rijeku sva lova ide njima
[/quote]

Ovaj tvoj odgovor gasparre nije ma bas utjesio, ali ti hvala na dobroj volji, po meni je glavno pitanje:Dali  u Neumu postoji stanica za autobuse Autotransa Rijeka za navedene linije i gdje je njezina tocna pozicija ??


MISLI GLOBALNO, DJELUJ LOKALNO, PAŠ VIDIT KAD TE STIGNE GLOBALNA KRIZA!!! ;)

gasparr

Citat: stručnjak  u Lipanj 22, 2011, 22:47:41



zato što na liniji za sarajevo dijele prihod s kooperantom iz BIH centrotransom, a na liniji za rijeku sva lova ide njima
[/quote]

Ovaj tvoj odgovor gasparre nije ma bas utjesio, ali ti hvala na dobroj volji, po meni je glavno pitanje:Dali  u Neumu postoji stanica za autobuse Autotransa Rijeka za navedene linije i gdje je njezina tocna pozicija ??
[/quote]

dakle, ni jedna linija koja je registrirana kao županijska ili međužupanijska u Republici Hrvatskoj ne smije na voznom redu imati stajalište Neum, dogovorom ministarstava prometa tolerira se da hrvatski prijevoznici koji tranzitiraju kroz Neum ukrcaju ili iskrcaju putnike, nigdje ne piše gdje, ali uobičajeno je kod svih prijevoznka da se stajalištem Neum smatra lokacija na magistrali ispred konzuma ako se ide iz DU prema ST ili preko puta Ako se ide od STprema DU


ikar

I kod njih je "racionalizacija" na djelu. Vidim ukinuta je linija u 16:45 Veli Lošinj-Rijeka-Zagreb i umjesto nje je uvedena 18:30 direktno za Zagreb. Izgleda da se sa našeg najnapučenijeg kvarnerskog otoka nemože u Rijeku iza 11 sati... Katastrofa!

Tomek

Nevjerovatno. Na toj liniji je uvijek bilo ljudi i za Rijeku i za Zagreb. Ali sa Lošinjom se uvijek nešto kemija.

ikar

Evo vidim sad, izgleda da linija ipak postoji, ali prometuje samo Četvrtkom, Petkom i Nedjeljom! A u povratkom smjeru nema ničega.

atlasovac

Citat: stručnjak  u Lipanj 22, 2011, 22:47:41
Ovaj tvoj odgovor gasparre nije ma bas utjesio, ali ti hvala na dobroj volji, po meni je glavno pitanje:Dali  u Neumu postoji stanica za autobuse Autotransa Rijeka za navedene linije i gdje je njezina tocna pozicija ??

U Neumu ne postoji stanica za Autotransovu liniju Dubrovnik - Rijeka. Barem je tako na njihovoj internet stranici. Postoji stanica Klek i cijena je 57 kuna. Postoji i stanica Ston R sa cijenom 45 kuna i između ništa.
Na liniji za Sarajevo postoji odredište i stanica Neum i cijena je 72 Kune.
Sve lijepo piše.

ikar

Kratak izvod polazaka Autotransa iz Zagreba prema moru:

00:45 PAG (od 01.07.)
01:15 (Osijek)-Rijeka-Poreč-UMAG
06:00 Karlovac-Senj-RAB (od 17.06.)
06:00 Karlovac-BAŠKA (od 08.07.)
06:15 Karlovac-Delnice-Rijeka-Labin-PULA (do 01.07. radnim danom, od 02.07. ne prometuje nedjeljom)
06:30 Karlovac-Rijeka-Pazin-Poreč-UMAG (od 01.07.)
07:30 Karlovac-Delnice-Rijeka-Labin-PULA
07:30 BOL (od 01.07.)
09:00 VELI LOŠINJ
09:15 Karlovac-Rijeka-Pazin-POREČ
09:30 Karlovac-Otočac-Gospić-KARLOBAG (od 01.07.)
10:00 RIJEKA poslovna (ne prometuje nedjeljom)
10:00 NOVI VINODOLSKI (od 01.07.)
10:00 BAŠKA (od 01.07.)
11:30 Karlovac-Josipdol-Senj-Pag-POVLJANA (do 02.07. ne prometuje nedjeljom, od 03.07. Svakodnevno)
13:30 Karlovac-Rijeka-Labin-Pula-ROVINJ
13:30 Karlovac-Delnice-NOVI VINODOLSKI
14:00 Senj-RAB (od 01.07.)
14:15 Karlovac-Delnice-Rijeka-VELI LOŠINJ
14:30 BAŠKA (od 17.06.)
15:00 Senj-Novi Vindolski-CRIKVENICA (prometuje radnim danom)
15:15 Karlovac-Buzet-Poreč-UMAG
15:30 Karlovac-Rijeka-BAŠKA
16:00 Karlovac-Delnice-Rijeka-Pazin-Poreč
16:30 Karlovac-NOVI VINODOLSKI (od 24.06.)
17:00 RIJEKA poslovna (prometuje radnim danom)
17:00 Karlovac-RIJEKA (prometuje subotom)
17:00 Karlovac-Pazin-Pula-ROVINJ (prometuje radnim danom)
17:00 Karlovac-Rijeka-Pazin-Pula-ROVINJ (prometuje nedjeljom i blagdanom)
17:00 Karlovac-Senj-RAB (od 01.07.)
17:00 Senj-Pag-POVLJANA (od 01.07. petkom, subotom, nedjeljom i ponedjeljkom)
18:00 Karlovac-Delnice-Rijeka-NOVI VINODOLSKI
18:00 VELI LOŠINJ (od 01.07.)
19:15 BAŠKA (od 08.07.)
19:30 Zadar-Split-Ston-Korčula-VELA LUKA
20:00 Karlovac-Delnice-Rijeka-Labin-PULA

Uz redovnu Gaju na Crikvenica-Senj-Zagreb, AP Slunj će biti na ispomoći PJ Novi na jednoj liniji za ZG, APP Požega jedna linija Pag-ZG i dvije Baška-ZG.

stručnjak



[/quote]
U Neumu ne postoji stanica za Autotransovu liniju Dubrovnik - Rijeka. Barem je tako na njihovoj internet stranici. Postoji stanica Klek i cijena je 57 kuna. Postoji i stanica Ston R sa cijenom 45 kuna i između ništa.
Sve lijepo piše.
[/quote]

http://www.autotrans.hr/index.php?c=timetable&s=more&start_name_url=Dubrovnik &end_name_url=Neum&VOZC_SIF=11&ODHOD=09:00&PRIHOD=10:07&RPR_NAZ=Autotrans d.o.o.&VZCL_CEN=49.00&RG_NAZ=ST-PLOČE-METKOVIĆ-DUBR(VEZA)&KM=73&date=2011-06-26 00:00:00&start_code=0091&end_code=0085&id_page=

Ubaci (kopiraj ove gornje tri crte pa ubaci [paste] u trazilicu)  pa pogledaj dali je u Neumu stanica lijep pozdrav  ;)


MISLI GLOBALNO, DJELUJ LOKALNO, PAŠ VIDIT KAD TE STIGNE GLOBALNA KRIZA!!! ;)

ikar

Zna li netko što je sa dugi niz godina jedinom S315HD - 1027? Već tjedan dana vozi liniju za Bašku u 17:30 i nazad u 20:00 PJ Rijeka.

Shole

Jutros na Žabici riječki 1113 sa tabelom  RIJEKA - LJUBLJANA

Berlingo

Zar postoji takva linija ili sam ja nesto propustio?

Shole

Meni se nekako čini da je to skraćena ex "Veli Lošinj-Ljubljana" s polaskom u 4:30 (a sad u 8:10).  Doduše nikad mi nije bilo jasno kako ta linija postoji, a nema "kontra" prijevoznika pošto je međunarodna.  A osim toga, redovito su u povratku na Žabici krcali ljude za Cres/Lošinj što je protivno svim pravilima.

Berlingo

Ja se sjecam samo one Novi Vinodolski- Ljubljana. Cini mi se da je za vrijeme Jugoslavije isla stalno, ali u sezoni se pojavio Certus i vozio je Novi Vinodolski-Maribor. Ispravite me ako grjesim! Puno je vremena proslo.