Autotrans - linije

Autor gaspa, Prosinac 02, 2007, 17:33:41

5AR

Za Certus ne znam ali i Trans je u to vrijeme vozio za Maribor.

mate

Sinoc 1346 na Osijek - Umag, bio je pun, jos je nekoliko ljudi moralo stajati, minimalno od SB do Zagreba...

Berlingo

#392
Citat: 5AR  u Srpanj 02, 2011, 09:35:23
Za Certus ne znam ali i Trans je u to vrijeme vozio za Maribor.
Mislim da je to bila zajednicka linija, kooperacija. Tko je stavio na forum onaj vozni red iz 198X i koje li vec godine? Tamo lijepo sve pise i tad je to bila medjurepublicka linija.
Prvo su bile prikazane medjunarodne. Vozio samo ATR i to Split- Munchen, preko Stankovaca i Rijeka-Munchen. Onda su sljedile medjurepublicke. Rijeka-Banja Luka (kooperacija s Autoprevozom), i Rovinj-Banja Luka (samo ATR). Onda te dvije gore spomenute, ali i jedna malo znana. Rijeka- Markovscina- Sezana- Koper- Umag. Vozili samo oni. I cini mi se da je bila preko tunela za Umag i Koper, a vozili su je sa Slavnikom. Sezonska Rijeka- Beograd.....

ISPRAVAK: Nije Sezana nego Kozina.

franky

hah..
bas se ovih dana brizan 1346 nasao na tapeti zajedno s linijom koju vozi
eto kazu daj je sav razdrndan
brizni ljudi koji jos moraju i stajat
mislim da bi transu bilo vrijeme da si kupi tzv. kraljicu ondnosno setricu dabldekericu
ili nesto veliko i sposobno za takva putovanja i da ju posalju ravno u umag........
joj previse filmova s ljiepim zavrsetkom gledam jel da?

shef

#394
Kaže Avtobusna postaja Ljubljana da ima dvije veze dnevno s Rekom, osim Šibenčana za Split, tu je Autotrans polazak 8:10 Rijeka, povratak iz Ljubljane 14:00. Imaju sigurno neku kooperaciju, ali mi ne znamo koju, kao što je za Trst SAF, a voze sami.

EDIT: vjerojatno Veolia jer su oni prije isto vozili Ljubljana-Rijeka
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Još jedan mali edit u ovom članku:

http://novine.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285A2863285F2863285A28582859285928632897289C289728632863285D285E285A285F285A285F28632863286328592863K

iz današnjeg broja kaže da linija za Ljubljanu ostaje s tim da ide preko Postojne i IB, a na voznom redu AP Ljubljana kaže da nema direktne linije Ljubljana - V.Lošinj.
Sad, tko tu koga...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Berlingo

Jucer je oko 18 sati prosao Bosiljevo. Znam samo da je vozio iz Zagreba i otisao je prema Ogulinu. Linija je je bila jer pisalo je Zagreb na tabelici.



5AR

Citat: ikar  u Lipanj 30, 2011, 00:07:12
Zna li netko što je sa dugi niz godina jedinom S315HD - 1027? Već tjedan dana vozi liniju za Bašku u 17:30 i nazad u 20:00 PJ Rijeka.
Vozi tu liniju jer su ju sad oni preuzeli a voze ju Riječki dečki koji su u PJ Krk tako da sad barem ušparaju za most.

franky

danas na liniji u 14:15 Pula - Labin - Rijeka dvije O404
983 pa smo presjeli u 1004 koji isprva nije htio zapalit onda dosao barba sa 1307 servisnim, pa preko kabela i eto mene doma

ikar

A nova krčka krstarica 1386 brusi Baška-Rijeka od svih linija za Zagreb...

lukas auto

Ma stanje u Labinu je katastrofalno po ljeti. Čim ove dvije Setre (1185 i 1253) počnu vozit turiste za Rabac i sl. za Zagreb naravno idu 983 i 984 koji su lani obnovljenu i u ok su stanju, te 1004 te 985 koji je iznutra u katastrofalnom stanju. Nekad je ( rijetko) za Zg išao i 1273, ali pošto on stalno ima neke kvarove većinom vozi lokal ili Pula - Rijeka. sve u svemu jedna krstarica poput 1386 bi dobro došla!

franky

moram se nažalost složiti s lukasom
pitao sam šoleta dali su setre vani potvrdio mi je ali mi je i pogled bio jasan
BMC ili kako ih ja od milja zovem BMX je taj dan bio na liniji za Rijeka - Pula
Neoplana nije bilo ali kaze mi jedan šole da je taj bus kanta za napucavanje samo me lagano zabrinulo kad je rekao
"ča, njega nas je strah poslat preko učke, ni za niš jedino za dicu vozit" :D
eto koliko trans pazi na svoje najmlađe :D   

Shole

Joj pa ne znači to da će ostat bez kočnica ili da će se raspast, nego ima valjda neke mušice i stalne sitne kvarove pa je najbolje da vozi lokalne linije (a to su najčešće djeca) gdje ga je lako zamjenit i poslat drugog, a ni servisnom vozilu nije problem skočit negdje u krugu nekoliko kilometara i popravit ga.

lukas auto

Citat: franky  u Srpanj 08, 2011, 18:15:55
moram se nažalost složiti s lukasom
pitao sam šoleta dali su setre vani potvrdio mi je ali mi je i pogled bio jasan
BMC ili kako ih ja od milja zovem BMX je taj dan bio na liniji za Rijeka - Pula
Neoplana nije bilo ali kaze mi jedan šole da je taj bus kanta za napucavanje samo me lagano zabrinulo kad je rekao
"ča, njega nas je strah poslat preko učke, ni za niš jedino za dicu vozit" :D
eto koliko trans pazi na svoje najmlađe :D   
Ma sad nakon što Neoplan vozi djecu ga je i sramota poslat preko Učke jer je totalno izšaran i poguljeno mu je nekoliko rukohvata za što su djeca kriva, ali i u Labinu je održavanje za lokalce dosta slabo. Ugl. šteta busa.

franky

Citat: Shole  u Srpanj 08, 2011, 20:52:49
Joj pa ne znači to da će ostat bez kočnica ili da će se raspast, nego ima valjda neke mušice i stalne sitne kvarove pa je najbolje da vozi lokalne linije (a to su najčešće djeca)

Ma jasno mi je izvadio sam iz konteksta i malo se na to nasmijao poanta je bila da je šteta busa, ali eto to se vec ionako zna :)