Autotrans - linije

Autor gaspa, Prosinac 02, 2007, 17:33:41

Shole

Jesi možda uspio primetit da li je Setra još uvijek bez tablice ?

troosovinac

ja sam je vidia u nedjelju bila je bez tablica..
bela lađa

Shole

Znam da nije neka strašno velika stvar, al za jednu tako veliku firmu ko što je ATR je prilično neozbiljno slat bus na liniju bez tablice. Kad se već prave tako pametni ajde nek budu face pa neka ju pošalju za Njemačku u četvrtak.  Dobro bi ih oderalo i nebi im palo na pamet više. 

buSHunter795

RI 856-NI ako se ne varam (naprijed)

Shole

To je stara. Nova bi bila SI.  1254 je nadavno promjenio u jednom danu, neznam šta glume s ovom.

Berlingo

Dugo nisam prolazio kroz Opatiju pa neznam da li je uobicajno vidjeti nesto poput 1302 na gradskim linijama. Moj ce prijatelj sigurno biti odusevljen ako je danas popodne sjeo za upravljac busa.





Shole

Ajme meni.  Pa šta stvarno nije ničeg drugog bilo za dat da vozi Pobri.  Mogli bi razmislit o tome da od APP-a posude onu sivu 419 GT-HD

Berlingo

Slika je malo losija pa cu staviti ovdje. 1162 je dovezao rukometase iz Poreca.



Shole

Pa di si rukometaše stavio pod LINIJE od svih mogućih tema  ;D ;D ;D   

Obilaziti kokošinjac ubuduće !!!!

bagerista

Citat: Shole  u Listopad 26, 2010, 23:03:05
Ajme meni.  Pa šta stvarno nije ničeg drugog bilo za dat da vozi Pobri.  Mogli bi razmislit o tome da od APP-a posude onu sivu 419 GT-HD
Najvjerojatnije nije ;D oni marbusi se raspadaju a kako tek dime >hammer<pa tako da me ne cudi 400 va Opatiji,nije da se hvalim vozio sam i ja sve od 1002 i 1007 pa sve do 1251 po opatijskim ulicama,da vi samo vidite lica nonicama  buljimir kada čekaju bus za pobri a ono 1254 staje na stanicu i onda sa svom tom salatom i ribama u nov bus  >hammer< jadan šofer more poć kafe popit dok se se nakrcaju"aš je kurijera visoka i ima fanj škalini" ;D ;D

Berlingo

Citat: Shole  u Prosinac 09, 2010, 09:00:45
Pa di si rukometaše stavio pod LINIJE od svih mogućih tema  ;D ;D ;D  

Obilaziti kokošinjac ubuduće !!!!
Obilaziti moze znaciti da idem unutra. Mozda zaobilaziti? Ma dobro je tamo, samo da gazda ne karta. Onda je svadja sigurna.

leic96

Danas je školsku djecu iz Jadranova vozio g.br.1114, a to inače rade busevi PJ Novi

Dali je to neka selidba ili ?

Shole

1114 je PJ Novi Vinodolski, al je stacioniran na Pagu, kao što je par buseva na Rabu i par u Senju ali svi službeno spadaju u PJ NOVI.   Kad si već spomenuo, nek neko iz Zagreba baci oko, ako bude u prilici, što je sad na Zagreb-Pag umjesto nje.  Vjerovatno 1168

shef

SAF Udine se povlači sa linije za Trst pa će samo ostati ATR-ov kooperant u Italiji. Autotrans će sada sam voziti Rijeka - Trieste.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

Citat: shef  u Siječanj 21, 2011, 12:47:24
SAF Udine se povlači sa linije za Trst pa će samo ostati ATR-ov kooperant u Italiji. Autotrans će sada sam voziti Rijeka - Trieste.
To sam čuo još za novu godinu da će od 6. Siječnja preuzet ali nisam bio u prilici provjerit.