pomoć, školski autobus

Autor goranxxx, Lipanj 04, 2009, 09:02:15

goranxxx

Pozdrav, molim vas da mi netko hitno kaže di mogu naći slike sa pravilno označenim školskim autobusom, naime prijateljica ima sud jer joj je dijete prije dvije god pogaženo, vjerojatno se sjećate nesreće  u Rečici kod Karlovca. puno hvala
SETRA 417 HDH

St!pe

Čini mi se da je Bova od Presečkog bila pravilno označena , a vidia san da su i Slunjani nešto kemijali na svojoj 415 GT HD
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

neoplan fahrer

Kako mislis pravilno oznacen,  u zadnje vrijeme svi stalno spremaju autobuse za prijevoz djece, pa sam upoznat s elementima koje mora zadovoljavati da bi mogao djecu prevoziti, dali te to zanima ili nesto drugo, prosvijetli me ???
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

goranxxx

Citat: neoplan fahrer  u Lipanj 05, 2009, 22:52:13
Kako mislis pravilno oznacen,  u zadnje vrijeme svi stalno spremaju autobuse za prijevoz djece, pa sam upoznat s elementima koje mora zadovoljavati da bi mogao djecu prevoziti, dali te to zanima ili nesto drugo, prosvijetli me ???
Konkretno dimenzije ploče na zadnjem kraju kao i njezin smještaj, jel žuta boja obavezna na prenjem i zadnjem kraju, hvala
SETRA 417 HDH

Shole

Ako je jadno dijete pregaženo prije 2 godine nevjerujem da sadašnji propisi igraju neku ulogu


goranxxx

SETRA 417 HDH

neoplan fahrer

sry, kasno palim  :-\, btw, u ovom pravilniku ti je sve tocno, po njemu se i sredjuje autobus za djecu, osim jedne stvari. sta se tice pojaseva, u praviliku pise da trebaju samo sjedala iza vozaca ili tako nesto imati pojaseve, pojaseve moraju imati SVA sjedala.
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<